MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. The Fly - Dropping (bigroom) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. The Fly - Dropping (bigroom) (/temat-progressive-the-fly-dropping-bigroom)



The Fly - Dropping (bigroom) - Fly - 10.05.2016

Siema wszystkim ;)

Z racji tego, że dawno nic nie zrobiłem bez udziału Kveona, postanowiłem zadziałać sam.

Track na pewno nie jest odkrywczy,chociaż w dropie starałem się wykręcić coś innego niż typowe nawalanie sawami... :P

Zapraszam do komentowania i oceniania(i tak wiem, że ktoś znowu da 2, bo mnie nie lubi albo bo bigroom :P )



Pozdrawiam ;)


RE: The Fly - Dropping(bigroom) - Deonite - 10.05.2016

Jak ktoś by tu dał 2 za bigroom, to tylko zakompleksiony, wszechwiedzący pseudokrytyk muzyczny :P

Coś dla mnie ten początek jest zbyt konkretny, początek powinien być raczej rosnący, budujący. Break ejst... taki sobie szczerze. I kompletnie nie wpasowuje się w drop. Drop jest prosty, ale oddaje ducha bigroomu. Chociaż w sumie jest trochę ubogi. Ode mnie 3/5 ;)


RE: The Fly - Dropping(bigroom) - Quantum Spark - 11.05.2016

Jakieś suche te ledy.
Plumki za to fajne.
Aranż dobry.
Trochę wąsko to gra.
Byłby znacznie większy power jakby grało szerzej.
Całkiem fajny traczek, klimat fajny.
Jak byłoby szerzej dałbym 5 a tak 4 ;)


RE: The Fly - Dropping(bigroom) - Jarek123 - 12.05.2016

Drop strasznie pusty, build up wydaję się dużo pełniejszy i szerszy przez co drop nie ma tak dużej energii, ale ogólnie przyjemnie się tego słucha, pozdro :)


RE: The Fly - Dropping(bigroom) - mtk - 14.05.2016

- aranzacja ok
- mix 3/5
- caly utwor wydaje sie bardzo prosty, prawdopodobna przyczyna to mala ilosc roznych dzwiekow
- mam wrazenie, ze kazdy dzwiek instrumentalny jest zrobiony na 1 wtyczce, sprobuj zrobic dodatkowe warstwy
- bass, i mozliwe ze niektore inne elementy maja jakby za duzo reverbu, przez co nakladaja sie na siebie i jest wrazenie ze kloca sie o przestrzen


RE: The Fly - Dropping(bigroom) - Fly - 15.05.2016

Reverb na basie ? :/

Chyba jakieś trolle w nocy musiały mi się zakraść na fla, bo ja sam nic takiego nie nakładałem :P

Co do reszty, to przyznaje, że mogłem ten kawałek bardziej dopracować, ale szczerze mówiąc,nie czułem w nim aż takiego potencjału żeby zrobić to na maksa. Ot taki utwór czysto for fun ;)


RE: The Fly - Dropping(bigroom) - Adamzzz - 15.05.2016

Kiedy wchodzi basik przez 4 takty brzmi to nawet w porządku! Kick ładnie gra, melo wpada w ucho. Wszystko to co nie techniczne jest bardzo wyraziste i przemyślane. Niestety pod kątem technicznym jest trochę ubogo. W bigrumach podoba mi się to jak w trakcie tych całych buildupapów wszystko gra głośno, wszystko wręcz szumi i do tego efekty jeszcze to podsycają, żeby cokolwiek co znalazło się w dropie uderzyło słuchacza z energią większą niż tą z elektrowni w kozielnicach xd Tutaj tej energii raczej zabrakło a szkoda, bo mogło wyjść całkiem na poziomie ;)