MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Candyblood - Sugar Hs - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Candyblood - Sugar Hs (/temat-hardstyle-candyblood-sugar-hs)



Candyblood - Sugar Hs - Voel - 15.05.2016

Uwaga jak ktoś się nastawia, że usłyszy porządnego harda to muszę niestety zawieść, bo wyszedł mi hs cukierkowy xD . Jakoś samo tak poszło w cukier. Mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie normalny hs.
Walcie jeśli macie jakieś sugestie, wyszło średnio, ale coś tam sobie może jeszcze przećwiczę na projekcie, pozdrawiam.



RE: Candyblood - Sugar Hs - OProject - 15.05.2016

Początek to mi się skojarzył z jakąś wiksa, ciuchcia itp. xd

Także powiem tak, jak ja słyszę fałsze to znaczy że jest źle xd Melodia tylko momentami ma jakiś potencjał.
Jeżeli robiłeś kick sam to brzmi spoko, no może stereo ma dużo :E
2:18 trochę brzmi jak zepsuta pozytywka xd

Żeby to brzmiało przyzwoicie musiałbyś:
Napisać melodie tak żeby klocki nie fałszowały xd
Rozwinąć trochę tego tracka, zmienić synth może dodać jakiś layer typowo hsowy (jakiś prosty supersaw np.)
Musisz też dać synth głośniej zwłaszcza ten z początku.
Przeanalizuj sobie jakieś melodie i staraj się pisać coś podobnego xd


RE: Candyblood - Sugar Hs - In-Tegral - 15.05.2016

Znowu nie ma dla mnie wrzutki z instaudio <smutnepiwo> ...


RE: Candyblood - Sugar Hs - Voel - 15.05.2016

Wiksa no tentego, znaczy klasa :)
Niema sensu tego szlifować, bo jak piszesz Oproject melodia do wymiany, sam też tak uważam. Treningowo sobie bachnąłem to i koniec filma, chyba lepiej next projekta robić
Nastepnym razem mam nadzieję zrobie sobie już normalnego hardstajla. Co do motywu ciuchci, to bym mógł chyba wstawić dźwięk pociągu, albo z jakimś krzywym wokalem to by na fucklodzika elegancko poszło, tylko bym musiał owe dzieło przerobić, żeby poziom był i klasa. Jaki będzie mi się nudzić to tak zrobie ;D
Jak chcecie się wyżyć to polecam ten utwór, nie jestem jakoś z nim związany, bo sobie to treningowo pykłem i chciałem poznać opinię, zawsze wyciągne jakieś wnioski, lepsze to niż kisić to na dysku. No w kicku to w jednym layerze reverba za dużo dodałem i stereo jedzie jak ksiądz mateusz na rowerze. Chyba tylko kick mi wyszedł jako tako, ale nie wiem czy crunch nie gra jakoś dziwnie.
Pozdrawiam!!! xD

Niema czego żałować ;) wal śmiało, na to czekam, jupi xD
[zs]http://www72.zippyshare.com/v/5HO5oUke/file.html[/zs]


RE: Candyblood - Sugar Hs - In-Tegral - 15.05.2016

Melodia zalatuję stylem Da Tweekazowym (Oni lubią się bawić hardem i czasem robią sobie remiksy jakichś bajek) tak mi to właśnie brzmi. Kick jakby grał mono to by było zupełnie inaczej. Dist Ci dziwnie brzmi bo zrobiłeś ten podstawowy błąd (Nie martw się każdy go robi na początku) za szybko chciałeś uzyskać dobre brzmienie i nawalałeś distem jak leci i wyszedł sprasowany tail. Intro ogółem jest za proste - w hardzie dużo się dzieje, nawet czasami przy pierwszych odsłuchach nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich dźwięków, które grają, więc jeden dźwięk to za mało. Melodia oprócz tego, że cukierkowo - bajkowa to jeszcze na końcu ma drobne fałsze. Co do samych dźwięków już pomijając kick (który i tak zły nie jest) to muszą nabrać masy :D, mocy i pazura, wtedy wszystko będzie cacy.


RE: Candyblood - Sugar Hs - tks21 - 15.05.2016

Jak dla mnie kick jest ciężki :) ale to na plus. Widać, że lubisz eksperymentować z dźwiękami. Troszkę melodia od 2:16 nie w moim stylu ale kawałek zasługuje na 3,5/5 :) Wiem,że nie ma takiej skali ale bliżej jest 3 niż 4 więc 3 :)


RE: Candyblood - Sugar Hs - Shabboo Harper - 21.05.2016

Cytat:Treningowo sobie bachnąłem to i koniec filma, chyba lepiej next projekta robić.

Jeśli wolno "rzec" Lady: poproszę o... "next project". Not too sweet. ^^

PS. A'propos Twej osoby; Candyblood witaj w MP. :)