MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE HerreroFromPoland - Reggaeton Unfinished Beat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE HerreroFromPoland - Reggaeton Unfinished Beat (/temat-reggae-herrerofrompoland-reggaeton-unfinished-beat)



HerreroFromPoland - Reggaeton Unfinished Beat - tks21 - 15.05.2016



Czy warto ukończyć ten beat i ulepszyć(na razie wersja robocza)? Eksperymentowałem z dźwiękami. Oczywiście "wykręcałem" dźwięki na Sytrusie. Wiem jest pełno braków(chodzi mi o timing perkusji(może nie pasować) oraz brak masteringu i mixu jako takiego


RE: Reggaeton Unfinished Beat prod.by HerreroFromPoland - Zirds - 15.05.2016

Sytrusa można wszędzie rozpoznać, jego specyficzne dźwięki są bardzo znane osobą, które kiedykolwiek używały FL Studio. Weź ściągnij sobie darmowe paczki VST, na których wykręcisz dużo ciekawsze brzmienia i barwy dźwięków nie będące tak "rozpoznawalne" jak Sytrusowe.

Co do muzyki to się kompletnie nie znam na tym gatunku muzycznym. Trochę melodia brzmi bardzo monotonnie i nudząco.. Te pływające dźwięki praktycznie się nie zmieniają, w kółko to samo. Jedynie co się zmienia to instrumenty w perkusji, raz werbel, raz jakiś kongos... Nie wiem, może tak jest w tym gatunku, ale mi się to nie podoba.


RE: Reggaeton Unfinished Beat prod.by HerreroFromPoland - Shabboo Harper - 22.05.2016

Wkraczając ostatnio w świat Twych produkcji niestrudzenie towarzyszy mi przeświadczenie, iż prezentujesz wciąż identyczny temat w przeróżnych wariacjach; podkreślając "tu" Beat a "tam" Melody lub też Bassline. Wszystko gdzieś w swym prostym i wciąż podobnym Sound Design'ie kojarzy się li tylko z charakterystycznie osobliwym Reggaeton Beat, pod szyldem "Good Night"... :(
Tks21, niewykluczone, iż zbliżenie się do zupełnie odmiennego gatunku; próba wyrażenia się w odrębnych klimatach będzie dla Ciebie cennym doświadczeniem; ekscytującą inspiracją i wniesie w kolejny Twój utwór więcej "świeżości". :)


RE: Reggaeton Unfinished Beat prod.by HerreroFromPoland - tks21 - 22.05.2016

Powiem szczerze,to jest gatunek który czuje że tak powiem w "sobie". Miałem próbki trapu ale były nie do odsłuchu tak były okropne po prostu. Nie czuje innych "klimatów" prócz Reggaeton i Hardstylu (ostatecznie)


RE: Reggaeton Unfinished Beat prod.by HerreroFromPoland - Shabboo Harper - 22.05.2016

Cytat:Powiem szczerze,to jest gatunek który czuje że tak powiem w "sobie". Miałem próbki trapu ale były nie do odsłuchu tak były okropne po prostu. Nie czuje innych "klimatów" prócz Reggaeton i Hardstylu (ostatecznie).

Hmm... niewykluczone, iż zbyt śpiesznie zniechęcasz się. Jeśli lubisz eksperymenty pokuś się o jakiś "projekt-kolaż" Twych ulubionych gatunków: pogodnie tętniącyReggaeton Beat plus ostrzejszy "pazur" Hard Style'u z "odprężonym" Breakdown'em w odcieniu Trap... Kuszące Tutti Frutti? <slucham>


RE: Reggaeton Unfinished Beat prod.by HerreroFromPoland - tks21 - 22.05.2016

Myślę, że warto spróbować :) no ale czas pokaże