MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań (/temat-trap-noga-wytrzymale-maczety-do-wszelkich-zada%C5%84)



Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - Pieseq - 16.05.2016

Siemka, kolejny track ode mnie, teraz mam nadzieję, że tytuł oddaje bardziej klimat kawałka.

Jak zwykle czekam na opinie i uwagi.



Pozdro!


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - Shabboo Harper - 16.05.2016

Ależ "filmowo", dramatycznie-patetycznie... ^^ Temat brzmi jak krótki "pastisz" dedykowany Darth Vader'owi. Jest klimatycznie (fx'y prima wyważone); enigmatycznie mrocznie, z przedziwnie zmyślnie ułożoną partią dętych. Instrumentarium perkusyjne krztynę zbyt głośne i powściągliwe w swym kolorycie; motyw przewodni - "agresywny"; niewykluczone, iż bardziej "skrzywiony" w swej wariacji byłby mocniejszym akcentem utworu; w tej chwili, według mnie, jest zbyt jednolity. Jednakże to Twój koncept... Pieseq, jest Haaaa Haaaa... NICE. ;)


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - Voel - 17.05.2016

Widzę vejder w pełnej klasie, szkoda tylko, iż tak mało go tutaj :(
Mogłeś Pieseq dać wsawki jak coś mówi, ale i tak spoko :)
Intro świetne!
Jedynie, jak pisze Shabboo Harper trochę elementy perkusyne przyciszyć i miodzo by było
Niestety nie ogarniam nazwy, jakie maczety? że co? i to jeszcze wytrzymałe xD
Ode mnie poleciała 5 ;]


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - OProject - 17.05.2016

Chłopie marnujesz się, takie tytuły na Fucklogic Records miałyby spory potencjał ;)

A poważnie to melodia dobra, ale powiedz czy sam ją pisałeś? bo u was "traperów" chyba sie sampluje :E
Dźwięk grający tą melo jakoś za bardzo schowany w miksie, przydało by się go lekko rozjaśnić.
Głos ledwo słyszalny pogłoś i popraw EQ.

Tyle co się wypowiem, bo trap dla mnie brzmi jak jedno wielkie intro/break do jakiegoś dansowego traka... :E xd
Ale podoba mi się 4


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - mumu - 17.05.2016

Melo koledzy i koleżanki to Abba - Mamma Mia.

Mało się napracowałeś z samplem, daję 2 gwiazdki za kombo Abba + Darth Vader.


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - LeserDrumz - 21.05.2016

Nietuzinkowe połączenie wesołego utworu z takim klimatem, dało zajebisty efekt - podoba mi sie ta koncepcja i jestem w stanie dać 5/5 :)


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - Maciek - 23.05.2016

Nie no po prostu mistrzowskie połączenie tego sampla z całkowicie odmiennym klimatycznie tłem. W życiu by mi do głowy nie przyszło ze dwa tak rozmaite nurty mogą stworzyć sensowny, klimatyczny kawałek!
Ode mnie 5 przede wszystkim za pomysl


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - tommbeat@95 - 27.05.2016

Miks spoko, fajnie wkręciłeś ten sampel, pomysł w dechę. Robisz fajne bity zazdroszczę. Zgodzę się z kolegami, super klimat.


RE: Noga - wytrzymałe maczety do wszelkich zadań - Pieseq - 4.06.2016

(17.05.2016, 10:18)OProject napisał(a): Chłopie marnujesz się, takie tytuły na Fucklogic Records miałyby spory potencjał ;)

A poważnie to melodia dobra, ale powiedz czy sam ją pisałeś? bo u was "traperów" chyba sie sampluje :E
Dźwięk grający tą melo jakoś za bardzo schowany w miksie, przydało by się go lekko rozjaśnić.
Głos ledwo słyszalny pogłoś i popraw EQ.

Tyle co się wypowiem, bo trap dla mnie brzmi jak jedno wielkie intro/break do jakiegoś dansowego traka... :E xd
Ale podoba mi się 4

Jak wyżej kolega napisał, intro z abby, a miks jak to zwykle u mnie trochę zamulony O_o

Dzięki wszystkim za liczne opinie! <piwko>