MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) (/temat-uplifting-veentyler-damian-sulewski-whisper-original-mix)



VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - veentyler - 23.05.2016

Siemanko !

Znowu mnie wcieło na jakieś pół roku ale powracam, chciałbym pokazać wam najnowszy track który stworzyłem razem z Damianem Sulewskim. Track wyjdzie 30 maja ale odsłuch już jest, sami oceńcie :)

BMP:138




RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - Rafau - 27.05.2016

Widzę dział trance umiera.

Track technicznie na wysokim poziomie, podoba mi się mix. Widać,że posiedziane było przy tym. Melodyjnie nie zerwało mi kapci, ale wszystko jest na swoim miejscu.

5/5


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - L.G. - 27.05.2016

Bardzo dobre produksiwo, choć jak już poprzednik napisał melodycznie dupki nie urywa ;)
5!
Pzdr.


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - Difane - 30.05.2016

Bardzo ładnie to brzmi. Szczególnie podoba mi się ten bas. Gratuluję wydania :)


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - veentyler - 30.05.2016

Dzieki wielkie :) Dzisiaj Aly&Fila nawet supportował na audycji :) super ^^ 90 godzin w projekcie ale faktycznie melodyjnie dupy nie urywa... hehe


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - jacek666 - 7.06.2016

Jak poprzednicy - melodyjnie nic ciekawego, ale poza tym całkiem dobry uplift, bardzo mi się podobają te vocal chopy niby jakby trochę odbiegały od tonacji, ale ciekawie się wpasowują. Czuję, że inspirowałeś się Maxem Braiman'em albo dziełami Farida choć może i to kwestia przypadku. Bardzo lubię takie klimaty dla mnie to prawdziwy Uplifting Trance!!


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - veentyler - 9.06.2016

Dziekie panowie za pozytywne komenty, melodyjnie nie urywa ale fajnie wpada w ucho, tak mi sie wydaje i o to tez chodzilo nie skryje też faktu ze inspirowaliśmy sie Braimanem, teraz koncentruje sie nad mocniejszym Upliftem, zobaczymy co z tego wyjdzie :)


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - Shabboo Harper - 19.06.2016

W "potopie" podobnych produkcji typu Uplifting Trance muszę przyznać, iż technicznie Wasz utwór brzmi nader rzeczowo i estetycznie. Podoba mi się to, iż Kick nie (!) "grzmoci" zbyt okrutnie; również efekt wokalny jest "smakowity". Wszelkie "ulotne" Pad'y, surowsze Synth'y kreują fonicznie przekonujący temat. W kwestii technicznej: dopieściłabym separację poszczególnych ścieżek; zwłaszcza motyw przewodni o nieco "indiańskim" wydźwięku i wariację piano. Zdecydowanie większe upiększenie pełnego Background'u przysporzyłoby "Whisper" "pazura". Melodyjnie? W moim odczuciu jest okeeey :) (choć aranż monotonny). Gratuluję Wam Release'u. <takjest>


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - Adam Sybil - 19.06.2016

Kawałek fajny, technicznie poprawnie jak na moje warunki odsłuchowe. Każdy instrument ma swoje miejsce.

Melodyjnie - od taki pływak do posłuchania. Mogliście trochę rozbudować midi leadu, ale to już Wasza koncepcja :D

Jak dla mnie całość jest trochę za spokojna. Mam tu na myśli i aranż i motyw, brakuje mi trochę agresji, wyrazu.


RE: VeenTyler & Damian Sulewski - Whisper (Original Mix) - Gain - 7.07.2016

Usłyszałem Twój kawałek w FSOE446 - wielu marzy o takim supporcie ;) Utwór bardzo przyjemny, łagodny. Nie uważam, żeby brakowało mu "pazura". Wygląda na to, że taki był zamysł. Podoba mi się dopracowanie mixu.