MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE KOT - Triangles - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE KOT - Triangles (/temat-house-kot-triangles)



KOT - Triangles - KOT - 28.05.2016


Dzisiaj taki jaśniutki letni bangier najbardziej to chyba pod electro idzie. Stwierdziłem że nie dam wiele bassu żeby zostawić sobie miejsce na inne dźwięki a tych wpiepszyłem ile się dało. Piszcie jak się podoba :D pzdr


RE: KOT-Triangles - LeserDrumz - 28.05.2016

Nie wiem dokłądnie jak jest tam na "podwoziu" bo od razu skatowałem tym sąsiadów i powiem Ci, dobrze się bawię :D Melodia trochę monotonna, ale idzie pobujać łbem, jak na 3:50 nie nudzi się, ogólnie zajebisty kawałek!
KEEP IT UP! :D


RE: KOT - Triangles - Kveon - 29.05.2016

Brakuje Mi góry w tym kicku. A na tego clapa zlayerowałbym jakiegoś snare by perka nabrała mocy.
W początku, trochę za dużo fxów napchałeś, nie potrzebnie dałeś tyle tych Fx Impactów, bez nich brzmiałoby lepiej.
Coś Mi nie pasuje w tych leadach w dropie...
Aranżacja dobra jak i dobór dźwięków.


RE: KOT - Triangles - Fly - 30.05.2016

Całość może być,z wyjątkiem dropu,który w ogóle nie ma energii.

Dodałbyś ze dwie warstwy do głównego dźwięku, jakiś delay i może wtedy by to grało, bo teraz jest zbyt pusto.


RE: KOT - Triangles - D-evolve - 30.05.2016

na początku wydawało mi się że to co słysze to jeden duży bałagan, nic ze sobą nie współgra... poczekałem cierpliwie oczekując na jakiś zwrot wydarzeń i z każdą sekundą robiło się coraz lepiej. Nie wiem jak, ale fajnie wykombinowałeś z tą delikatną melodią w build up'ie i ciekawie wymieszałeś leady. ciekawe fxy i dobrze wyważony kick. leci 4/5 ;)


RE: KOT - Triangles - Stiopa - 31.05.2016

Takie lajtowe to. Fajne brzmenia instrumentów. Niezłe przejście w 1:06. Podoba mi się. Potem trochę hmm pusto bez energii jakoś. Moim zdaniem za mało perkusji, która jakoś by napędziła kawałek. Cały czas czekałem na jakieś przyspieszenie jakby miało cos wejść i sie nie doczekałem. No i na koniec znowu zagrałeś tym kickiem ... Kuźwa to jest ble.
Pozdro


RE: KOT - Triangles - KOT - 31.05.2016

Stiopa staram się już zaczynać robić kawałki pod sety więc pakuje na początku i końcu ten kick. Mówisz że to jest ble z samego faktu że jest czy po prostu jeszcze nie potrafie tego dobrze zrobić? Zgaduje że ta 2 opcja także wiesz na wszystko będzie czas :D Faktycznie teraz słysze że brakuje energii w dropach a podczas robienia miałem wrażenie że jest odpowiednio. W 2 części 1 dropu stwierdziłem że zaszaleje a wyszedł tłok eeh Technicznie już widzę że wam nie przeszkadza (mi tak :/ ) więc biorę się grubo za poziom aranżacyjny i muzykalny. Bądźcie na bieżąco bo niezwykle mi pomagacie tymi uwagami jak i dajecie motywacje do produkcji pzd :D


RE: KOT - Triangles - Stiopa - 31.05.2016

Z tym kickiem to chodzi mi o wariacje, mianowicie dokładnie to słychać w 2:53 sec. Brzydko to brzmi :) Takie ni z pizdy ni z dupy :)
W tym kawałku słabo to słychać... Nie chodzi mi o brzmienie ani o to, że kick kończy kawałek. Stosujesz taki trick z ustawieniem uderzeń. Niestety nie trafiają one w takt tak jak w więszości utwórów i głupio to brzmi.. Przynajmniej dla mnie, tak nie-pro.


RE: KOT - Triangles - KOT - 31.05.2016

Aaa ło to ho. No faktycznie do tego tracka nie pasuje ale nie gadaj że wszędzie nie pasuje :D


RE: KOT - Triangles - Stiopa - 31.05.2016

Pasuje jak robisz to w trakcie całego utworu i kiedy to występuje na końcu taktów np, co 8 lub 16 uderzeń stopy ;)


RE: KOT - Triangles - tomaszp - 31.05.2016

Oj nawrzucałeś tych dźwięków tutaj :) Ale jest pozytywnie, na dropie faktycznie coś ta melodia mi nie podchodzi, tak jakby nuty wypadały poza swoją skalę (sam się z tym borykałem przez jakiś czas). Stopie brakuje trochę energii (ale to może przez to, że obniżyłeś poziom niskich tonów). Super przejścia, wnoszą dużo energii ale drop potem całość opada - tak, że nad tym musiałbyś pomyśleć :)


RE: KOT - Triangles - 2to2 - 2.06.2016

Ciekawe ciekawe 4ke daje. Kompresja na sume.


RE: KOT - Triangles - Z3KE - 14.06.2016

Miło choć zbyt chaotycznie w pierwszej części (szczególnie pierwszy drop). Kompleksowe utwory nie są złe ale ta kompleksowość musi iść w dobrą stronę wszystko musi się uzupełniać i sprawiać jedność :) Brakuje tam też głębszego sidechainu - to zdecydowanie. Nie zaszkodziłoby też nieco więcej transientu stopy. Mix ogólnie solidny.