MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Bar Tar - Think About It - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Bar Tar - Think About It (/temat-uplifting-bar-tar-think-about-it)



Bar Tar - Think About It - Bar Tar - 1.06.2016

Artysta: Bar Tar
Tytuł: Think About It
Czas: 4:17

Witam, przedstawiam swój ostatni utwór. Zacząłem eksperymentować z panoramą, dlatego proszę od razu nie rzucać we mnie mięsem :)




RE: Bar Tar - Think About It - trance - 1.06.2016

trochę przypomina goa trance na początku ładny lead kick też ok


RE: Bar Tar - Think About It - Shabboo Harper - 2.06.2016

Wszystko w zgodzie z trendem; z tym co przyjęte i oczekiwane w tymże gatunku. Stentorowy, "przymulony" Kick; spiżowe, krystaliczne w swej ekspresyjności Synth'y/Pad'y; energetyczne tło, w którym kolejne tętniące barwy przystoi nieco "podciągnąć w górze" ^^. Całość, w moim odczuciu, potrzebuje "powietrza"; miks "dopieszczenia" (filtry); także w kwestii głośności niektórych ścieżek. Sound Design niezbyt wyszukany acz w takowej postaci gwarantuje kolaż emocji o skrajnym odcieniu (solidne tempo Trance; upiększone "syntetycznie ciepłym" Breakdown'em). Bartku, mimo oczywistej jednolitości, jest okeeey. Zresztą bezsprzecznie w Twoim stylu (SC). :)


RE: Bar Tar - Think About It - KBK - 2.06.2016

Wstęp zbytnio chaotyczny, nie ma łagodnego wejścia i to mi się nie podoba, we wstępie brakuje mi trochę niskiego środka w miksie, drop ładny, w 1:22 niestety zjebałeś kick na maksa bo brzmi jakby ci kot nacisnął na automat perkusyjny :) Całość brzmi nieźle zostawiam 4 i życzę powodzenia w dalszych produkcjach ;)


RE: Bar Tar - Think About It - calldetenes - 3.06.2016

Nie lubię tego typu muzyki, ale w tym kawałku coś jest. Ogólnie mi się podoba, ale sam początek utworu wchodzi tak od razu na maksa? Wolałbym jakby powoli się rozkręcał. Dałbym szczerze 5, ale za ten początek 4


RE: Bar Tar - Think About It - Bar Tar - 6.06.2016

Dziękuję Wam za opinie :) Rzeczywiście mogłem bardziej zwrócić uwagę na ten ostry początek, złagodzić go trochę. Ale dzięki Wam wiem na co bardziej zwracać uwagę.


RE: Bar Tar - Think About It - Tryglav - 7.06.2016

Klimat naprawdę świetny, ale kawałek za szybko się zaczyna i za szybko też kończy, wyszło coś jakby radio edit. Powinieneś płynnie przechodzić od jednej części do drugiej, umiejętnie budować napięcie. Perkusję bym zmienił tak żeby bardziej napędzała całość, przejścia poprawił. Ale sam pomysł naprawdę bardzo mi się podoba, tak mi podeszło aż bym się sam mógł za to wziąć, naprawdę :D

PS. Widzę że kolega z Poznania, można się kiedyś zgadać na jakiś collab jak będzie czas bo chyba interesują nas podobne rzeczy :D


RE: Bar Tar - Think About It - Bar Tar - 12.06.2016

Tak teraz po tygodniu nie słuchania również widze te mankamenty. Tak jestem z Pozania, jak najbardziej można pomyśleć o czymś wspólnym. Trzeba zbierać nowe doświadczenia ;)