MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP banglabejs - "Welcome" - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP banglabejs - "Welcome" (/temat-trap-banglabejs-welcome)



banglabejs - "Welcome" - banglabejs - 4.06.2016

Yo ekipo! Oficjalny koniec przerwy, wjeżdżam na grubo ;D Ostatnimi czasy mam niezłe zastrzyki weny co zaowocowało ruszeniem z kilkoma nowymi projektami, także jedziemy z tym.
Witam.




RE: banglabejs - "Welcome" - Shutara - 4.06.2016

Jedyne, co mi przeszkadza w odbiorze tego wałka to sub - może mi się wydaje, ale za wysoko nieco gra. Reszta ciekawie zaaranżowana - żwawa rytmika i nienużąca melodia.
Solidne 4 na "powitanie"


RE: banglabejs - "Welcome" - Hola Flavio - 5.06.2016

Ogólnie zamysł spoko, ale nie bangla bejs ;)


RE: banglabejs - "Welcome" - tks21 - 6.06.2016

Bit bardzo dobry. Trzymający w napięciu i do tego ciekawy. Podoba mi się jeden instrument a właściwie ten co wchodzi na samym początku (ten elektroniczny) W tym bicie widziałbym Palucha szczerze 5/5


RE: banglabejs - "Welcome" - banglabejs - 6.06.2016

@Zathura Zdaje sobie sprawe że bas ma te "wyższe" momenty i jest to oczywiście zamierzone, jedni lubią, a drugich drażni takie skakanie tymbardziej przy takim tempie. Aranż u mnie jest dość istotny i zawsze staram się urozmaicić swoją produkcje żeby słuchacza zaciekawić : ) Dzięki bardzo!

@Papajovsky też tonacja ? Jakiś fałsz na basie ? Brzydki wydźwięk ? Lubie konkrety : )

@tks21 Sylenth1 i kombinacje z presetami, lubie takie syntetyczne brzmienia. Też czuje, że Paluch by się odnalazł na czymś takim. Dziekuje i pozdrawiam!


RE: banglabejs - "Welcome" - Maciek - 6.06.2016

Jedyne do czego mógłbym się doczepić to fakt, ze po jakimś czasie ten główny lead - mimo ze jest bardzo dobry i mimo ze ma przerwę - lekko zaczyna irytować. Tak to bardzo fajnie dobrane brzmienia tworzące sensowna calosc
4


RE: banglabejs - "Welcome" - wisnia2a - 10.06.2016

Tolerancja mojej granicy tolerancji wyznaczyła tu moją nietolerancje. Hip-Hop? Tak Tak wiem... takie czasy.


RE: banglabejs - "Welcome" - banglabejs - 10.06.2016

Oho, truskul alert. Tak, takie czasy w których to hip hop jest jednym z najbardziej rozwojowych gatunków muzyki. Poza tym jest jasno określony temat, że to Trap. I prosze mi tu więcej offtopu nie robić. Pooozdro!


RE: banglabejs - "Welcome" - Shabboo Harper - 11.06.2016

Jest syntetycznie niejednolicie. To fakt. Jednakże, przewodni motyw, niewykluczone, iż przez swą barwę, w pewnym momencie trochę zaiste "denerwuje". Niewykluczone, iż przejście w kolejną tonację będzie słusznym "ogniwem" miksu. Podoba mi się Background; tak mruczący Bass i fx'y obok skromnego instrumentarium perkusyjnego plus "smyczki" tworzą mrocznie bdb tło ^^. Hi Hat'y ciut niewyraźne. Jest i nerwowo i spokojnie; swoista sprzeczność aranżu. Banglabejs, "Twój" Trap jest okeeey. <takjest>