MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP myr - skreet - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP myr - skreet (/temat-trap-myr-skreet)



myr - skreet - MΨR - 4.06.2016

po długim okresie posuchy wrzucam coś nowego, zapraszam do podzielenia się opinią!




RE: myr - skreet - Shutara - 4.06.2016

Ten bas, te dzwony... wyszło świetne połączenie. Do tego poprawna perka, zajebisty breakdown i równie dobra druga część. Jedyne co mi nie podeszło, to wyciszenie pomiędzy partiami. Całkowicie nienaturalnie brzmi. Niemniej jednak ode mnie 5 ;)


RE: myr - skreet - mario995 - 5.06.2016

Klimat wyszedł genialny naprawdę, świetnie te dzwony się wkomponowały, perkusja a w szczególności stopa pasuje idealnie. Bass także bardzo dobrze dobrany.
Syntezator z okolic 0:48 jak dla mnie pozamiatał, świetny fragment.
Co do tych wyciszeń to muszę się zgodzić z kolegą wyżej aczkolwiek nie jest to aż tak denerwujące i nie psuje całego odbioru
Mówiąc krótko, dobra robota
Zasłużona 5


RE: myr - skreet - Hola Flavio - 5.06.2016

Mocno oklepany klimat. Po raz nie wiem już który, słyszę te same sample perki. Troszkę kreatywności bym prosił.


RE: myr - skreet - MΨR - 6.06.2016

nie da się ukryć, że słychać je w wielu bitach, ale podobają mi się strasznie, więc bardzo chętnie robię z nich użytek :)


RE: myr - skreet - kosaosa - 6.06.2016

Kosa panie :D tak dalej!


RE: myr - skreet - Maciek - 6.06.2016

Klimat mi bardzo przypomina takich wykonawców jak Ali i Booba we wczesnych latach dwutysięcznych. Jeśli nie znasz tego paryskiego duetu - Lunatic - to polecam sprawdzić, powinno się spodobać ;)
wracając do numeru... troszkę bym popracował nad brzmieniem bębnów aby je lekko podszlifowac no i te takie wyciszenia w mostkach pomiędzy sekwencjami nie do końca mi się podobają - myślę ze bez nich było by duzo lepiej, tak to jest 4


RE: myr - skreet - kosaosa - 7.06.2016

(6.06.2016, 22:07)Maciek napisał(a): Klimat mi bardzo przypomina takich wykonawców jak Ali i Booba we wczesnych latach dwutysięcznych. Jeśli nie znasz tego paryskiego duetu - Lunatic - to polecam sprawdzić, powinno się spodobać ;)
wracając do numeru... troszkę bym popracował nad brzmieniem bębnów aby je lekko podszlifowac no i te takie wyciszenia w mostkach pomiędzy sekwencjami nie do końca mi się podobają - myślę ze bez nich było by duzo lepiej, tak to jest 4

Widzę jest tu ktoś obeznany z francuską sceną :) . We Francji zawsze podkłady przebijały się najbardziej , dzisiaj również . Mówi się że we Francji kopiują Ameryke , ale jest to opinia ludzi którzy nie mają do końca pojęcia o muzyce . Francuski trap jest specyficzny . Ja osobiście uważam że jeżeli chodzi o warstwe muzyczną to Francja jest #1 , ale to moja opinia. Również polecam sprawdzić Lunatic oraz nowe rzeczy , ostatnio Booba wydał album ,,Nero Nemesis'' , tam pokazał jak sie robi robote .Polecam , jest to dawka świetnych podkładów + nawijki Booby.


RE: myr - skreet - MΨR - 7.06.2016

jasna sprawa! francuski trap generuje kapitalny klimat. nie jestem pewnie aż tak obeznany w temacie jak wy, bo przesłuchałem jakiś czas temu pojedyncze kawałki booby, ale to wystarczyło, żeby docenić. niedawno też przekatowałem parę numerów 40000 gangu, wszystko pięknie buja, zwłaszcza 'sosa' - polecam :)


RE: myr - skreet - Maciek - 7.06.2016

Panowie trzymajmy się tematu jednak


RE: myr - skreet - tks21 - 8.06.2016

Klimatyczny jest ten bit.Intro ciekawe aczkolwiek bass na samym początku trochę dla mnie za mocny (tak mi się wydaje) ale później się zaj*biście rozkręciło :) Pozdro 5/5


RE: myr - skreet - Shabboo Harper - 11.06.2016

Gdy chodzi o klimat jest charakternie; tak jak do tej pory preferujesz ascetyczną aurę przesyconą brzmieniem surowym wręcz chłodnym; obecność afektownych Bells'ów potęguje to wrażenie. "Akcent" Fade'ów jest oryginalny lecz zbyt częsty i przez to po pewnym czasie drażniący. Bass prima. Perka, zgodzę się z Papajem, szczególnie Hi Hat'y niemiłosiernie już "klasyczne". Breakdown wysmakowany. Owy przewodni dźwięk (0:47) gwarantuje miękkość i z czytelniejszym samplem wokalu (przy "rozkręceniu" tematu), obok dyskretnego piano, (s)tworzy solidny punkt aranżu. MYR, to dobry fundament do "Czegoś" większego. Think it over... <takjest>