MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE KOT - We mobbin' - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE KOT - We mobbin' (/temat-house-kot-we-mobbin)



KOT - We mobbin' - KOT - 5.06.2016



Taki zachodni wietrzyk na dokładkę. Podobno z takimi dźwiękami to tylko na fuck logic ale myślę że komuś na pewno przypadnie do gustu ;)


RE: KOT - We mobbin' - tomaszp - 6.06.2016

Całkiem, całkiem :) początkowo bardzo podobnie do nowego utworu Galantis, w ogóle - podobny klimat :) taki wakacyjny kawałek :) sporo się dzieje, mix wygląda dobrze ale czuję, że można by z tego więcej wyciągnąć:) ja bym jednak usunął coś z górnych częstotliwości i też nie jestem do końca przekonany czy do końca utworu trzymałeś się z melodią w określonej skali (ale to może być wina moich dosyć ograniczonych głośników dziś).

Pozdrawiam !


RE: KOT - We mobbin' - Plague - 6.06.2016

Melodia za głośno, perka schowana, za dużo wysokich a za mało niskich częstotliwości. Nie wycisnąłeś dużo z tego wałka, a jest potencjał jak nic. Rzeczywiście wakacyjny klimat :)


RE: KOT - We mobbin' - HunchBread - 9.06.2016

Odnoszę wrażenie, jakby wszystko na siebie wchodziło i muliło. Tak jak wcześniej koledzy napisali, mało dołu i dużo góry.
Co do brzmienia samej melodii... dla mnie masakra, zdecydowanie zmienił bym dźwięk bo teraz to w moim mniemaniu tylko FuckLogic :P


RE: KOT - We mobbin' - Quantum Spark - 13.06.2016

Pojedyncze brzmienia niektóre są fajne.
A jako całość w ogóle mnie ten traczek nie przekonuje.
Ciągnie się.
Sprawia wrażenie totalnego chaosu.


RE: KOT - We mobbin' - Stiopa - 14.06.2016

Fajny pomysł. Niestety brzmienia niedobrane dostatecznie dobrze, aby całość ładnie płynęła. Za głośno synthy i leady. Wysokie kłują. Linia bassowa ze stopą schowana. Trochę mnie ten hat na prawym kanale drażni... I ostatnia moja uwaga odnośnie tego kawałku. Za dużo tu chciałeś pokazać. Zrobił Ci się kogel mogel i chaos. Na koniec taki rezewaty lead fałszuje. Szkoda.
Pozdrawiam


RE: KOT - We mobbin' - Z3KE - 15.06.2016

Jak dla mnie ponownie za duży chaos. Lubisz kompleksowy stuff - to słychać - ale musisz robić to jednak w bardziej przemyślany sposób. Technicznie trochę leży ale to prawdopodobnie przez natłok brzmień. Sam w sobie pomysł jednak -ponownie - nie jest zły :)


RE: KOT - We mobbin' - Brisk Bullet - 19.06.2016

Bebny mi sie podobaja. Poczatek spoko fajnie deep housowo sie zaczyna, a potem juz dochodza te synthy...
Ten piszczacy dzwiek w refrenie jest meczacy i mam wrazenie ze poszczegolne dzwieki niezbyt do siebie pasuja.
Na twoim miejscu bardziej bym poszedl w te strone...
Zgadzam sie z przedmowcami i niebede tu powtarzal tego samego. Dodam tylko, ze masz tutaj krystalicznie czysta gore i za to plus.
Ogolem niepodoba mi sie. Potrafisz lepiej...;)


RE: KOT - We mobbin' - KJR - 27.06.2016

Moim zdaniem za mało dołu. Można trochę dać mocy stopie, oraz subbass'owi, przez co cały miks nabierze więcej dynamiki. Co do samej melodii i podkładu pobawiłbym się trochę nad artykulacją, i trochę urozmaicił tematm dzięki czemu całość mniej będzie się zlewać i kolidować ze sobą, a mix nabierze trochę oddechu. Pozdro!


RE: KOT - We mobbin' - VoSooler - 18.07.2016

Jest na poziomie średnim. Chant'y zaczerpnięte z Me, Myself & I fajnie pasują. Jest troszkę za dużo chaosu. Pracuj, pracuj i będzie gitara. Pozdrawiam! :)