MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP K0SAmusic - Paradise Gate - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP K0SAmusic - Paradise Gate (/temat-trap-k0samusic-paradise-gate)



K0SAmusic - Paradise Gate - kosaosa - 7.06.2016

Witam zapraszam wszystkich do zapoznania się z moją twórczością . Oto jeden z ostatnio stworzonych przeze mnie utwór . Mile widziane opinie i porady odnośnie brzmienia . Badać ! ;)




RE: K0SAmusic ,,Paradise Gate'' - tks21 - 8.06.2016

Dobry Bit. Widziałbym Gucci Mane szczerze! Ewentualnie Waka Flocka (też już komuś to pisałem ale to właśnie Trap w ich klimatach) Co do masteringu i mixu za dużo się nie wypowiem ale na "ucho" jest dobrze. Nic nie skrzeczy, jest po prostu harmonia wszystkich dźwięków. Melodia jest ciekawa. Ogólnie kawał dobrej roboty! Odemnie Piątka :) Pozdro


RE: K0SAmusic ,,Paradise Gate'' - wisnia2a - 10.06.2016

Za bardzo spokojnie jak na trap mi tu. Zabawa z częstotliwością dodała by dużo więcej urozmaicenia.


RE: K0SAmusic ,,Paradise Gate'' - kosaosa - 10.06.2016

Za spokojnie jak na trap? Myślę że trap nie musi być zaszufladkowany jako ostro brzmiący bit na 140bpm . Zależy jak definiujemy trap .


RE: K0SAmusic ,,Paradise Gate'' - Shabboo Harper - 10.06.2016

Klimatycznie, ewidentnie w duchu Trap Music. Z jakże charakterystycznie zużytym już (niestety) Sound Design'em. Prześledziłam Twój profil SC. Preferujesz takowy wstrzemięźliwy styl; ze szczególnym wyróżnieniem piano. Twoje utwory w swym wydźwięku zbliżone są do produkcji MYR'a czy też Voee (Userzy Forum). Technicznie porządnie uchwycona separacja; choć w tym konkretnym przypadku rozjaśniłabym trochę Kick; piano lekko "wycofała" i zmatowiła brzmienie owego. Outro potrzebuje większego szlifu. Generalnie obiecujący track... <takjest>
PS. Kosaosa, witaj w MP. :)


RE: K0SAmusic ,,Paradise Gate'' - Maciek - 10.06.2016

Jako ze jest już późno, nie odsłuchiwałem tego na monitorach, lecz na słuchawkach - mimo to nie słyszę tutaj nic co by wzbudziło mój większy niepokój, no może poza wspomnianym kickiem, który faktycznie, jak zauważyła Shaboo Harper wyżej, mógłby być nieco jaśniejszy.
Jeśli chodzi o warstwę nie-techniczna utworu, to bardzo fajnie dobrane brzmienia z poprawnym aranżem zabierają słuchacza w podróż - ja z przyjemnością wytrwałem od początku do końca - dwa razy, a co za tym idzie 5


RE: K0SAmusic ,,Paradise Gate'' - wisnia2a - 12.06.2016

(10.06.2016, 9:37)kosaosa napisał(a): Za spokojnie jak na trap? Myślę że trap nie musi być zaszufladkowany jako ostro brzmiący bit na 140bpm . Zależy jak definiujemy trap .

1)Ok może i na trapie aż tak się nie znam, ale słuchając tego kawałka napisałem jakie jest moje odczucie.
2)Nie można definiować na różne sposoby definicji, samej w sobie. Definicje można za to interpretować, w czym tylko jedna interpretacja nie należy do teorii. O_o