MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ConKi & Tommy Kratch ft. Alea - We Are Infinite - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: ConKi & Tommy Kratch ft. Alea - We Are Infinite (/temat-conki-tommy-kratch-ft-alea-we-are-infinite)



ConKi & Tommy Kratch ft. Alea - We Are Infinite - conkiofficial - 20.06.2016




Dość stary utworek ale zapraszam do oceny ;) Pozdrawiam.


RE: ConKi & Tommy Kratch ft. Alea - We Are Infinite - Z3KE - 20.06.2016

Produkcja na bardzo dobrym poziomie :) Jedyne w sumie do czego mogę się doczepić to trochę zbyt "szorstki" wokal który właśnie przez swoją szorstkość (lol ale zawijas) trochę zbyt nadto wybija się ponad resztę. Gdyby miał trochę bardziej przycięte niskie częstotliwości + jakiś większy pogłos + ew niewielki delay tak aby bardziej rozpływał się po reszcie to byłoby moim zdaniem zdecydowanie lepiej. No i bass może powinien mieć trochę więcej dołu i być delikatnie bardziej punktowy. Tak po za tym to naprawdę solidna robota!

P.S. Pewnie zaraz zaczną się jazdy dlaczego masz 215K playsów na SC i wgl :D


RE: ConKi & Tommy Kratch ft. Alea - We Are Infinite - conkiofficial - 20.06.2016




Ponieważ wiem jak działa promocja na soundcloudzie wyżej podaje link do swojej wytwórni muzycznej pozdro :) dzięki za opinie


Nie wiem czy to "legalne" bo można to uznać za reklamę :x


RE: ConKi & Tommy Kratch ft. Alea - We Are Infinite - klops - 21.06.2016



Utwór na znanym kanale chill/tropical/deep - Mrrevillz

Utwór udostępniony/repostwany na soundcloudzie przez Breathe Carolina w pierwszym miesiącu po premierze (jako dowód mam również screeny[z pewnością oszukane ;) ]),jestem również obserwowany przez la bella musique na soudcloudzie co można sobie sprawdzić jeśli ktoś byłby dociekliwy i suportowany przez wielu światowych artystów ,mój następny remix za 2-3 tygodnie będzie wydany w agencji aux london tutaj można sprawdzić


Moje wytwórnie/Kanały promocyjne


Obserwowane są przez Robina Schulza,Bakermata,FlicFlac i innych znanych artystów co równiez można sprawdzić bez najmniejszego problemu .

Mam również kontakty do takich kanałów Yutubowych jak Chill Nation,The Vibe Guide Proximity i wielu innych

NIE,NIE jestem tu po to aby się czymkolwiek pochwalić,muzykę tworzę upracie od najmłodszych lat, "wymieniam się " (bo tak to działa) udostępnieniami z wieloma artystami,wiele artystów piszę na email kanałów promocyjnych (codziennie po kilka kilkanaście maili) lecz jak dotąd nie spotkałem żadnego Polaka i jest mi żal i chciałbym pomóc niektórym osobą z tego forum i dlatego po kilku miesiącach wróciłem,niestety już kilka razy zostałem zbanowany za to , że "zamiast 5 wyświetleń mam pół miliona" , a naprawdę szkoda,bo bez promocji nie ma też słuchaczy

DO Adminów:

Możecie Blokować po raz kolejny,nie ma problemu,wrócę tutaj jak wydam w Armadzie lub Ultra co może się stać w krótkim czasie,ale wy i tak pewnie powiecie ,że zapłaciłem za wydanie lub zrobiłem laske komuś z wytwórni :) Szkoda.

Na koniec jeszcze przykład osoby,mój dobry znajomy z Holadnii (ukończona szkoła dla producentów ta którą kończył pan od animalsów :) ),z którym współpracuje w promocji itd gdzie ludzie bardziej ogarniają i sa bardziej otwarci na świat



i jego wytwórnia

Tak miliony wyświetleń,które tez kupił,wydanie w ultra i upload na proximity również? :)

(Nie) Pozdrawiam :)

PS.Zanim sie kogoś osądzi lepiej to dobrze sprawdzić. ;) Nawet nie wiecie ,że wyświetlenia to zasługa repostów a followersi" to zasługa ściągania utworów poprzez free download :) i ,że soundcloud opiera się na "wymianie" i kontaktach.Szkoda ,że nawet jesli któs byłby zainteresowany to i tak poleci ban bo przecież admin taki mądry :)