MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Havanas - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Havanas (/temat-techno-ta-deck-havanas)



Ta_Deck - Havanas - tomaszp - 20.06.2016

Witam ponownie !

Tym razem wrzucam ostateczną wersję mojego połączenia stylu techno z muzyką latynoską, czyli coś co przez ostatnie kilka miesięcy inspiruje mnie notorycznie.



Genre : Techno
BPM : 126
Lenght : 7:42
Project hours : 8:52
Key : EMin

Enjoy !

Dajcie znać jak wyszło !

Pozdrawiam

Tomek !


RE: Ta_Deck - Havanas - GY4 - 21.06.2016

Co mi sie rzucilo w uszy jako pierwsze,to wydaje sie ze te sampelki czasem jakby troche zbyt oddalone i za bardzo skryte za beatem.Brakuje tutaj chyba troszke tez jakichs czestotliwosci,przez co jest suchawo.Nie ma tej glebii w dzwieku.Koncepcja bardzo fajna,housem zalatuje.Perkusja,jak i wszystkie elementy pasuja do siebie.Podobaja mi sie te wstawki wokalne.Mysle ze gdyby dopracowac kwestie techniczne utwor bujalby jak nalezy.Za caloksztalt daje 4.Pozdrawiam


RE: Ta_Deck - Havanas - Devv - 21.06.2016

Bardzo czyściutkie, fajnie posłuchać czasami czegoś takiego, dobrze kick łupie, ode mnie mocne 4.


RE: Ta_Deck - Havanas - Alex fat - 22.06.2016

Calkiem fajne , ale 100 na basie daja w kosc , jak bys wycia, basik by zabrzmial przyjemniej , dotego saturator i mojonez gites by bylo .Faktycznie bardziej w hals idzie tech :) pz


RE: Ta_Deck - Havanas - Shabboo Harper - 22.06.2016

Hmm... inspiracja niepospolicie zacna; lecz już niezbyt „świeża”. ^^ Wszelako cenię takie eksperymenty. Kreują owe szansę „odkrycia” efektownie twórczych, kolejnych przestrzeni muzycznych... Techno to gatunek, który jest mi „emocjonalnie obcy”, zaś muzykę latynoską/latynoamerykańską (prócz arcysilnego fundamentu w postaci ikon tego stylu) ogromnie lubię za miękkość, zmysłowość nutek a jednocześnie frenezję, „żarliwość”. Kolaż tych dwóch światów jest nader intrygujący... ;)
Tomku, Twój utwór konkretnie „unosi się” wśród tętniącego instrumentarium perkusyjnego. Kick plus Bass zbyt interferują; Clap'y monotonne i krztynę przycichłe. Kontrabas jest, lecz bez większej finezji wyrażony w swej „sexy ekspresji”. Wszelkie melodyjne „wkręty” w stylu Latino – niesamowicie tematyczne acz... nie zawsze „trafione” pod względem harmonii i barwy, np. przewodnia trąbka. :( Momentami takowa brzmi „niezręcznie”. Aranż względnie urozmaicony; większość dźwięków „płynie” jednostajnie w „cieniu” pewnego „zgaszenia wigoru”; szczególnie w Breakdown'ie. Odnoszę wrażenie, iż „odcięcie częstotliwości” jest zbyt drastyczne. Wszystkie sample wokalu niepotrzebnie tak częste/powtarzalne. Twoja „Havanas” jest „duszna”, trochę przewlekła; przy misternej korekcie miksu (EQ/saturacja/kompresja); jest wielce obiecująca. Good luck. :)


RE: Ta_Deck - Havanas - tomaszp - 23.06.2016

Dziękuję Wam za opinie, niezwykle przydatne, na pewno w przyszłości wykorzystam to o czym piszecie !

Jeszcze raz wielkie dzięki !

Pozdrawiam !!

Tomek !