MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D (/temat-trap-jvck%C3%B8b-vv-ch-1-7-e-d-i-%CE%BB-m-%C3%B8-%D0%B8-d)



JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - JVCKØB - 5.07.2016

Siema, kolejny kawałek w nieco bardziej witch house'owym klimacie. Tym razem przyłożyłem większą wagę to bassu. Mam nadzieję, że się spodoba ;)




RE: JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - OProject - 5.07.2016

W 0:46 to myślałem ze wiatr wieje za oknem albo inne ciekawe rzeczy xd
Musisz poprawić te melodie, bo brzmią nie najlepiej delikatnie mówiąc xd
Kick słabo słychać, werbel jakoś tak cienko brzmi popracuj EQ
Na końcu zrób jaki fadeout albo coś ;)
Ogólnie pomysł nawet dobry na taki mroczniejszy klimat ale wiele trzeba by poprawić ;)

Tytuł taki jakbyś go pisał pod wpływem narkotyków xd


RE: JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - RaNi/Works - 5.07.2016

Nie chcę być jakiś złośliwy czy cuś. Ale nazwa tego tematu (jak i utworu), za przeproszeniem jest trochę... zje*ana
wiem że aesthetic, sadboje i inne gów*a ale bez przesady...
Sam kawałek niestety nie zachęca do słuchania. Jakieś melo, i miks niestety też nie za bardzo udany.


RE: JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - JVCKØB - 5.07.2016

(5.07.2016, 15:13)RaNi/Works napisał(a): Nie chcę być jakiś złośliwy czy cuś. Ale nazwa tego tematu (jak i utworu), za przeproszeniem jest trochę... zje*ana
wiem że aesthetic, sadboje i inne gów*a ale bez przesady...

J*bać sadbojów <haha>
Sama nazwa miała raczej wskazać "VV17CHØU7", z którego brałem inspiracje pod ten kawałek.

No trudno, są wakacje, trzeba spiąć dupę i pracować nad tym, żeby w końcu zrobić coś co sprawi, że utwory przestaną być asłuchalne.

Dzięki za porady ;)


RE: JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - HunchBread - 5.07.2016

Siema...
Cholera... ten pluck w tle strasznie mi się z czymś kojarzy, tylko nie wiem z czym... Nie potrafię sobie przypomnieć.

Ale wracając - dodałbym więcej FXów by uwydatnić niektóre partie. W 0:50 bas jakby nieco przesterowany. I od 0:52 do 1:01 jest nałożony dziwny filtr. Zamierzony efekt?
I niestety utwór monotonny praktycznie niczym nie zachwycił ;( Aczkolwiek nieco mroczny klimat udało się wytworzyć ;)

Mam nadzieje, że wakacje będą owocne w produkcje!


RE: JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - M.Barczyk - 6.07.2016

Moim zdaniem jeszcze słychać tutaj takie błądzenie we mgle jeśli chodzi o produkcje,ale postęp tak czy siak jest, co do nazwy numeru i w ogóle otoczki, to póki co trochę przerost formy nad treścią bo ktoś kto jest nie w temacie zobaczy tego typu dziwny tytuł i pomyśli "o kurde to pewnie coś nie wiadomo jak ambitnego" itd. a po odpaleniu usłyszy takie proste loopiki :D :D ( w ogóle czasem myślę,że dlatego powstała ta moda, którą sam w sumie lubię,ale tak jakby z przymróżeniem oka :D )


RE: JVCKØB. VV CH 1 7 E. D I Λ M Ø И D - Shabboo Harper - 6.07.2016

Witch House? Hmm... kuszące. To specyficzny gatunek; mistycznie mroczny. Niekiedy "horrendalny" w swej treści; typowy Underground Music Style (np. świetnie odzwierciedlony w rzetelnym "podziemiu" rosyjskim). Twój projekt kojarzy mi się z twórczością IC3PEAK. Choć "tu" jest wstrzemięźliwie; surowo i zbyt nużąco "grzecznie". Urok Witch House'u to "skażenie" Glitch'em; przesterem; "przyćmienie" jakimś "sick" skrzywieniem... ^^ Sub potrzebuje "ogarnięcia" (świetnie, że jest tak mocny i rozległy, lecz brzydko rezonuje); Kick kiepski, bez "wigoru"; Clap szorstki, lecz zbyt donośny, szczególnie przy tak "chłodnych" Hi Hat'ach. Fx'y adekwatne acz w swej ilości mizerne. Melodia... krztynę przeciętna, lecz to Twój koncept... :) Całość, według mnie, potrzebuje porządnego "szlifu" w kwestii aranżu; technicznie - godnym jest podkreślenie siły dźwięków. Fragment wyciszony (0:55-1:02) frapujący. <hmm> Outro nie istnieje. Kuba, keep goin'... <thumbup>

PS. Prześledź proszę utwory King Plague lub BL^CK † CEILING; wspaniałe źródło inspiracji... <takjest>