MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE EXM - Latitude - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE EXM - Latitude (/temat-hardcore-exm-latitude)



EXM - Latitude - Adamzzz - 12.07.2016



Kolejny "ciężki techniacz" z mojej strony. Chciałbym coś więcej napisać, ale to zbyt prosta muzyka żeby się rozpisywać xd
Miłego słuchania!

Dla lepszej jakości łomotu polecam ściągnąć wersje wav : http://www68.zippyshare.com/v/L10Net6u/file.html


RE: EXM - Latitude - In-Tegral - 12.07.2016

Nie jestem fanem grzmocenia w kółko tego samego z dorzuceniem kilku fxów i perki. Zbytnio nie ma co mixu oceniać, jedynie co można ocenić to sound design, który robi robotę i jest dobrze spasowany. No i w sumie tyle, łupie bo łupie, może ktoś kto się zna na tym gatunku coś wychwyci więcej, ja jednak wolę Cię w wersji Polskiego Wildstyleza :E


RE: EXM - Latitude - qnebra - 12.07.2016

Bogata brzmieniowo i tematycznie praca, pełna cudownego uroku subtelnych i urokliwych melodii wydobywających się spod misternie budowanych wspaniałych i delikatnych instrumentacji. Pozycja obowiązkowa dla osób które szukają czegoś nietuzinkowego, czegoś co nie jest tylko prostą nawalanką, lecz prawdziwą sztuką muzyczną.


RE: EXM - Latitude - OProject - 12.07.2016

Kick mogłeś zrobić żeby go nieco lepiej się słyszało, w sensie głośniej :P
Ja to bym tam dał jeszcze jeden jakiś krótki fx synth takie pierdniecie jak z elektrowni xd
Najlepszy moment chyba w 1:30 bo trochę z jakim early się kojarzy xd
W breaku troche słabo perka wali, przykryta basem za bardzo xd
Nie wiem czy nie lepij by bylo jakbys zrobil na koncy fade out, bo lekko wyszedl fade in xd
Ile sampli tu dałeś? czy sam kręciłeś? xd
A tak to nawet dobra nuta, jeden jakis dobry synth czy melo i bylo by kuul xd


RE: EXM - Latitude - woziu122 - 12.07.2016

Podoba mi sieee!! :D
Jakie tempo? 180? bo coś nie moge wyczuć.
Czasami lubię posłuchać takie zapętlone poryciuchy, aż pobrałem z ciekawości żeby na spectrum obejrzeć jak to wygląda.
Drop w 12sek konkretny, utwór od razu przechodzi do rzeczy. Bass tak łupie że aż mi włosy łonowe sie wyprostowały.
Tak troche mi to podjeżdża zmieszanym minimalem z techno hardcore. Sample prosto poukładane to może i dlatego.
Aranż spoko, mix momentami sie gryzie, jak dla mnie troche za dużo basu gdyż lubię kręcone łoniaki xD.
Masz ode mnie piąteczke, niech ta ocena będzie prowadnicą do tworzenia Hardstyle gdyż za to Cie tu kochamy :*
Peace!


RE: EXM - Latitude - Shabboo Harper - 18.07.2016

Adamie, "łomocisz" tak jak lubisz i... już. ;)

Cytat:"...zbyt prosta muzyka żeby się rozpisywać."

E cantu cognoscitur avis... :)


RE: EXM - Latitude - Knifeman - 20.07.2016

tłoczy jak trzeba, perkusja zbudowana nienagannie, dubstep break strasznie przeciętny nie podoba mi się, bardzo dobry mix i spasowanie całości

efekt w 3:10 (i kilka razy użyty później) brzmi jak błąd kodowania

Poleciałeś minimalizmem nawet jak na ten typ muzyki, brak wokalowego shoutu, w sumie to po analizie brak czegokolwiek co odróżni track z tysiąca innych. Brak indywidualizmu w porówaniu do wcześniejszych utworów tego typu u Ciebie.

4/5 bez szans na pełne 5


RE: EXM - Latitude - piral - 6.08.2016

Dopiero teraz na to trafiłem i chcę tylko napisać, że bardzo mi się podoba. :D


RE: EXM - Latitude - ozi - 17.08.2016

Bardzo energetyczny kawałek, w sam raz na balet. Jest konkret łupanina i na prawde nic mi tu nie przeszkadza, wszystko jest zaj#$@te. Jak dla mnie piątka.


RE: EXM - Latitude - Alex fat - 11.09.2016

Amok by sie tego utworu niepowstydzil , chodz on juz wypadl z obiegu chyba. :) , szranc pelna geba . pozdrawiam


RE: EXM - Latitude - Hellish - 14.09.2016

Fajny szałot xd kiedyś taka muza była na topie hehe Gimby nie znają xD bez spin ale !


RE: EXM - Latitude - Royal Cartel - 14.09.2016

Cóż by tu więcej dodać. Jak "grzmocić" to z klasą :D
Świetne po prostu.


RE: EXM - Latitude - Head - 19.11.2016

Jakie techniacze ? xD Za długo mnie chyba nie było :/
Minimalizmem to wręcz razi alev młot konkretny :D Podoba mi się przejście 0:24 i dalej, bassdrum konkretny - swoje zadanie wykonuje bezbłędnie. Perka spoko i taka hmm klasyczna(? - nie za często słucha hardtechno/shranzów, w sumie to kilka razy w życiu). Mixy u Ciebie dla mnie zawsze czyściutkie.
Miało napier... i tak jest. Nie mój klimat chociaż myślę, że gdybyś to rozbudował o jakiś chory motyw to katowałbym dzień i noc :D
Piona i powodzenia ;)