MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Stiopa - Coral Reef (Original Mix) (/temat-progressive-stiopa-coral-reef-original-mix)



Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Stiopa - 15.07.2016

Siemano. W tym roku niestety nie mam czasu na muzykę. Ale... coś tam pomału kleję.
Jedną z wyklejanek jest ten świeży kawałek w sam raz na lato. Trochę przy nim spędziłem czasu.... ale udało się go skończyć.. Label dziwnie sklasyfikował... chillhouse, więc nie jechać mi tu o styl/prefiks. Życzę miłego słuchania i pozdro.






RE: Stiopa- Coral Reef ( Oryginal Mix) - Recoil83 - 15.07.2016

Witam, dobry kawałek, kick mi o mało słuchawek nie rozwalił, technicznie nie ma się do czego doczepić ode mnie 5.


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - dicloniu$ - 16.07.2016

dokładnie, świeże, przyjemne i dobrze technicznie wykonane, piąteczka


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Castiel - 16.07.2016

kick faktycznie za mocny.Ten lead co wchodzi w breaku dałbym na automation bo wali mi po uszach :E. Klimat typowo Hausowy.Mam wrażenie jakby miejscami za dużo basu było. Ode mnie takie 4/5 ;)


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - In-Tegral - 17.07.2016

Ładnie ten kick wgniata, to trzeba przyznać. Sound design jest dobrze dobrany pod siebie wzajemnie, ale myślę, że lepsze ułożenie w stereo, dałoby lepszą separację i większą przyjemność ze słuchania. Niektóre dźwięki dają po uszach czasem, więc EQ też można by dopieścić. Tak czy inaczej track ma uspokajający klimat, jednocześnie ma coś w sobie intrygującego. Dałbym 4,5/5 ale, że nie ma połówek (pozdro Nóż :E) to dam 4.

PS. Nie zwalaj winy na czas leniu !!! :E


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Mefteck93 - 17.07.2016

Fajny przyjemny prog kolego ;) 5/5


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Alex fat - 17.07.2016

Ladnie Stefan :) , faktycznie ten synch wysoko grajacy troche sie wybija , reszta naprawde fajna. Na parkiecie by byly skoki pod sufit , wkrecil mnie ten walek . ;) pozdrawiam


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Kaper - 18.07.2016

Ciekawy kawałek, przyjemnie się słucha, technicznie na 5 :) Dobra robota ! :D


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Nyklas - 30.07.2016

Co dużo pisać pełna profeska a kawałek słuchany na słuchawkach wgniata w fotel :-) Kozak


RE: Stiopa - Coral Reef (Original Mix) - Stiopa - 11.08.2016

Nie wiem o co chodzi z tym kickiem, słuchałem na różnym ,, sprzęcie,, i nie było tak strasznie. Dwa nie masterowałem tego kawałka, więc mogę zwalić winę na label :P Sam jak masteruję, a słyszę że coś gra za mocno, wracam do miksu i poprawiam... Tu już nic nie mogłem zrobić niestety... Jeśli chodzi o melo z brejka to tu zamysł był taki od początku, żeby weszło z pizdnięciem.... więc no sorki :P
Dziękuję za przesłuchanie i komentarze i przy okazji za wyróżnienie do TOP7.
Pozdrawiam