MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Alex fat - 10 year - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Alex fat - 10 year (/temat-techno-alex-fat-10-year)



Alex fat - 10 year - Alex fat - 21.07.2016

Witam zeby cos sie dzialo w temacie. Utwor ma 10 lat wiec bieszcie poprawke , zrobilem jak umialem re master. Glosnosci :). pozdrawiam




RE: Alex fat - 10 year - CaffeineMC - 23.07.2016

wejście na pełnej k ... (!) ogólnie góry za dużo i ciężko się słucha ...


RE: Alex fat - 10 year - Plague - 24.07.2016

Charakterystyczny Twój styl, przyzwyczaiłem się do niego od lat :) Dobra techniawka, ryje banie :)


RE: Alex fat - 10 year - OProject - 24.07.2016

Ile ty już produkujesz że kawałki sprzed 10 lat zapodajesz hehe ? :D
Dobre nawet, wiadomo miks trochę średni jeżeli chodzi o wysokie xd
Ale da rade słuchać xd


RE: Alex fat - 10 year - tomaszp - 26.07.2016

No, czegoś takiego słuchałem kilkanaście lat temu na United Schranz Board, faktycznie góra strasznie krzyczy ale utwór ma swój klimat :)

Nie wiem jak remasterowałeś ale wiem, że możesz z tego wyciągnąć więcej :)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Alex fat - 10 year - Martin - 27.07.2016

Jest zajebliwie, dla mnie bomba. Zero uwag , numer ma wszystko co trzeba: energie, prostote, właściwe brzmienia..

dałbym 6 jakbym mógł


RE: Alex fat - 10 year - Shabboo Harper - 3.08.2016

Cytat:"Utwor ma 10 lat wiec bieszcie poprawke...".

Jak sobie życzysz... bierzemy. ^^ W powyższych postach Gentlemeni słusznie podkreślili kwestię "góry" miksu; gdzieś "coś zgrzyta", gdzieś "trze"; "coś frapuje" (2:14). Jest niemiłosiernie jednorodnie (w aranżu) acz klimatycznie (ciężko, krzepko, "duszno" w selekcji brzmień). Wariacja piano... osobliwie "szorstka", powściągliwa. Alex, temat zbliżony do produkcji w stylu Berlin (Underground) Techno. Jest... hipnotycznie "odurzająco". ;)


RE: Alex fat - 10 year - Alex fat - 7.08.2016

(24.07.2016, 9:42)OProject napisał(a): Ile ty już produkujesz że kawałki sprzed 10 lat zapodajesz hehe ? :D
Dobre nawet, wiadomo miks trochę średni jeżeli chodzi o wysokie xd
Ale da rade słuchać xd

Zaczynalem na konsoli Plejstejszyn 1 , wiec juz troche jest. Remaster byl na szybko wiec wyszlo jak wyszlo. Dziekuje wszystkim za komntarze :) pozdrawiam


RE: Alex fat - 10 year - Adam Sybil - 7.08.2016

U mnie nie ma prawie, że wcale basu, a stopa ginie w natłoku innych dźwięków.


RE: Alex fat - 10 year - abyssMB - 13.08.2016

A nie możesz przepuścić go przez maximusa i eq na masterze w FL zabrać góry i dołożyć dołu, bo fajne to jest, ale za mocno syczy. Spróbowac wyciągnąć basy albo je dodać ?


RE: Alex fat - 10 year - Alex fat - 13.08.2016

(13.08.2016, 15:40)abyssMB napisał(a): A nie możesz przepuścić go przez maximusa i eq na masterze w FL zabrać góry i dołożyć dołu, bo fajne to jest, ale za mocno syczy. Spróbowac wyciągnąć basy albo je dodać ?
Robilem ten master na szybko , wiec wyszlo jak wyszlo , wiedzialem ze gora syczy. Mix utworu mial podbite wysokie , szczegulnie haty , i wiem ze mogl bym to lepiej zrobic , jednak dozej wagi do tego utworu nieprzywiazuje , zapomnialem udostepnic , a teraz juz niewiem jak to zrobic na sc ,kiedys wiedzialem , chyba za bardzo sie rozleniwilem. Pordom za te syczenie :) , i dzieki raz jeszcze za wpisy ;) pozdrawiam


RE: Alex fat - 10 year - GY4 - 17.08.2016

Kosa:)Mocna odslona techno,gdzie czuc klimat lat wczesniejszych.Kazdy dzwiek ma swoje miejsce,i ladnie pompuje.