MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Wisnia2a-Gora - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Wisnia2a-Gora (/temat-hip-hop-wisnia2a-gora)



Wisnia2a-Gora - wisnia2a - 30.07.2016

Miłego (?) słuchania.



RE: Wisnia2a-Gora - beraht - 30.07.2016

smutna perka, fajne przejścia, sample mi grają, bass również. Peace


RE: Wisnia2a-Gora - Hola Flavio - 30.07.2016

Ciekawie.

>perka bardzo prosta, ale brzmienie jej mi się podoba
>pierwsze ułożenie sampla zdecydowanie bardziej mi się podoba niż te drugie
>natomiast na tym drugim 'parcie' więcej elementów w perkusji, co troszkę nadaje vibe'u
>brakuje mi czegoś w tym utworze, co by to bardziej rozbujało

Ogólnie podoba mi się nawet, ale jak podkręcisz to sztos.


RE: Wisnia2a-Gora - funkyfella - 3.08.2016

(30.07.2016, 13:09)Hola Flavio napisał(a): Ciekawie.

>brakuje mi czegoś w tym utworze, co by to bardziej rozbujało

Haj hetów :D mi też brakuje. I lead bardzo twardo brzmi.
Poza tym bez zastrzezeń, ciekawy trip


RE: Wisnia2a-Gora - Maciek - 8.08.2016

ciekawe zestawienie brzmień. fajna, rytmiczna całość. brak mi tutaj elementu, który by przykuwał uwagę i słuchacz by pomyślał - o kurde
jeśli chodzi o brzmienie, to za ostro i brak słyszalnej separacji elementów...
4 dam bo jednak coś w sobie ten numer ma ;)


RE: Wisnia2a-Gora - wisnia2a - 11.08.2016

Dzięki. Wszystko brane pod uwagę.


RE: Wisnia2a-Gora - Krzych - 11.08.2016

Moim zdaniem troche przekompresowana perkusja, albo limiterem za dużo zjechałeś...


RE: Wisnia2a-Gora - Shabboo Harper - 17.08.2016

Zgodzę się z Krzysiem, iż to co przykuwa uwagę to przede wszystkim głośność ścieżek. Zupełnie tak jak byś chciał by każdy pojedynczy dźwięk dobitnie, wręcz "niebosiężnie" wyraził się w projekcie. Po pewnym czasie taki miks trochę męczy... Koncept zacny. Jest "chłodno" metalicznie (jednorodnie) w brzmieniu (skromnej) perki; Bass mroczny, powolny; Synth lekko "groźny". Niewykluczone, iż dodatkowy "kolor" w tle będzie źródłem "pożądanej" subtelności (swing'u) lub też... "sprzeczności" względem narzuconego Beat'u. Utwór zdecydowanie potrzebuje jeszcze jakiegoś "smaczku". Wiśnia2A, keep goin'.... :)


RE: Wisnia2a-Gora - wisnia2a - 28.08.2016

(17.08.2016, 2:17)Shabboo Harper napisał(a): Zgodzę się z Krzysiem, iż to co przykuwa uwagę to przede wszystkim głośność ścieżek. Zupełnie tak jak byś chciał by każdy pojedynczy dźwięk dobitnie, wręcz "niebosiężnie" wyraził się w projekcie. Po pewnym czasie taki miks trochę męczy... Koncept zacny. Jest "chłodno" metalicznie (jednorodnie) w brzmieniu (skromnej) perki; Bass mroczny, powolny; Synth lekko "groźny". Niewykluczone, iż dodatkowy "kolor" w tle będzie źródłem "pożądanej" subtelności (swing'u) lub też... "sprzeczności" względem narzuconego Beat'u. Utwór zdecydowanie potrzebuje jeszcze jakiegoś "smaczku". Wiśnia2A, keep goin'.... :)

niebosiężnie chłodno groźnie kolorowo w pożądanej sprzeczności smaczku