MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Personal Attention - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Personal Attention (/temat-techno-ta-deck-personal-attention)



Ta_Deck - Personal Attention - tomaszp - 3.08.2016

Witam wszystkich po krótkiej przerwie.

Chciałbym przedstawić mój nowy utwór. Styl podchodzący pod techno ale nie jest to takie typowe minimalistyczne techno - do tego jeszcze dojdę w tym kwartale :)

Mam nadzieję, że znajdzie swoich fanów :)



Genre : Techno
BPM : 126
Lenght : 7:56
Project hours : 12:03
Key : C#Minor

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Personal Attention - Recoil83 - 9.08.2016

Ciekawa koncepcja Techno, technicznie dobrze, 3:06 słyszałem już chyba ten wokal, dam 4.


RE: Ta_Deck - Personal Attention - abyssMB - 13.08.2016

Dużo basu i fajnie całkiem dobry pomysł bo przyjemnie kiwa, ale zamulony wałek , jak dla mnie wszystko ścisnięte na środku i ma mało oddechu, bo bass, stopa wszystko gniecie , warto wykorzystać panorame, perkę ustawić szerzej haty i clapy trochę podgłośnić wyciąć im dołu i dać na boki, przyciac troche częstoliwości ze stopy i basu
bo za mało miejsca ma środek i góra. Kawałek dobry ale miks zamulony.

;)
PS : Po przeczytaniu kometarza Ani odniosłem wrażenie że słuchamy dwóch rożnych kawałków. Myslę co jest grane ? <hmm>
Dzisiaj przesłuchałem Twój kawałęk na słuchawkach beyerdynamic dt 770 i jest cool - doskonała separacja wspaniała przestrzeń. <takjest>
Ale musiałem go odtworzyć na porządnych kolumnach :D i jest dość dobrze , ale dużo gorzej niż na słuchawkach, wszystko osadzone jest na środku , wynika to może z tego że ja lubię obecnie szeroki rozstaw hatów , clapów i innych perkusjonaliów w panoramie, żeby było szeroko i z każdego kącika coś grało / tu na forum Ania i Adam Wax panoramują doskonale/ , u Ciebie echa bardzo ładnie rozszerzają przestrzeń ale to ginie na gorszym sprzęcie.
Pierwsza opinia była po odsłuchu na zwykłych głośnikach i niestety na zwyklakach, kawałek brzmi jak wcześniej napisałem . Odsłuch tego wałka musi odbywać się na porządnym sprzęcie.

Miksowałeś na słuchawkach czy głośnikach ?


RE: Ta_Deck - Personal Attention - Wasp - 13.08.2016

taki trochę tech-house'owe
jest minimalistyczne - jest fajnie
jesteś z tarnowskich gór.
poznałeś kiedyś dj Deltę? on też jest z tarnowskich gór.


RE: Ta_Deck - Personal Attention - Shabboo Harper - 14.08.2016

Heeey Tomek. Minimalistycznie, w moim skromnym odczuciu, już jest... Podoba mi się Kick (solidny); od początku „podporządkowuje sobie” klimat utworu. Triumfuje w swym konkretnie tętniącym brzmieniu, ciekawie integrując się z paletą trafnie „wplecionych” posiłkowych tonów. Hi Hat'y prima; Fx'y świetne; Pad'y dyskretnie ambientowe (szczególnie w Break'u) kreują pełen polotu kontrast wobec prężnego Beat'u. Aura nieosobliwa, wzmocniona przez fajny wokal. Melodia Synth'ów nietrudna, przystępna... Technicznie: „dodałabym” trochę dołu i przytłumiła wszystko powyżej 10 kHz; tak by przysporzyć całości charakteru a'la „Dark Techno” z wyrafinowanym szkicem „Tape Analog”. Przestrzeń plus separacja ścieżek wspaniałe... <takjest>


RE: Ta_Deck - Personal Attention - tomaszp - 16.08.2016

Dziękuje za opinie :) bardzo się przydadzą.

AbyssMB - miksowałem akurat tylko na odsłuchach. Jak wrócę z urlopu muszę przesłuchać to i porównać :)

WaspXT - co do DJ Delta, coś mi się kojarzy, jak będę w TG to zrobię mały reaserch :)

Pozdrawiam,

Tomek.


RE: Ta_Deck - Personal Attention - Wasp - 16.08.2016

nie chcę spamować ale to jest najsłynniejszy kawałek delty - może go znasz, on był topowy na mp3.wp.pl




RE: Ta_Deck - Personal Attention - kangadesc - 1.11.2016

Ladny kick, klimacik jest, nienaganny mix, ogolnie w porzdku