MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER kubek - cookie dough - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER kubek - cookie dough (/temat-other-kubek-cookie-dough)



kubek - cookie dough - kubek12 - 3.08.2016

zapraszam wszystkich do komentowania i sprawdzenia.




RE: kubek - cookie dough - Shabboo Harper - 7.08.2016

Hey Kubek. Kojarzę Ci z "Hello Darkness"; choć również reszta Twoich utworów [YT] jest świadectwem tego, iż lubujesz się w minimalistycznej ekspresji... :) Technicznie właściwie jest bez zarzutu; brzmienie klarowne; instrumenty przejrzyście ułożone w miksie (Bass cudnej urody; Flute "filuterny"...). Synth krztynę donośny podobnie jak "cykacze". Wokal "pocięty" z polotem. Przy końcu jest ciutulkę jednolicie (szczególnie w powtarzalnym sample'u); jednakże Twoje "Cookie Dough" "furczy", "terkocze", "trzepocze"... niezwykle smacznie. <takjest>


RE: kubek - cookie dough - Martin - 7.08.2016

Ładny numerek. Fajne syntetyczne brzmienia z analogowym smaczkiem, duzo przeszkadzajek i wypełniaczy, calosc sprawnie zaaranzowana. Brzmienie bardzo selektywne i dobrze dociążone punktowym subbasem. Ktoś potrafi zdefiniować co to za gatunek ?


RE: kubek - cookie dough - Stiopa - 10.08.2016

Zajebisty kawałek, inny coś z pogranicza popu i rnb... Czyściutko, przejrzyjście, super. Fajne fxy, super zabawa wokalem.
Dobra robota.
Pozdrawiam


RE: kubek - cookie dough - abyssMB - 13.08.2016

Bardzo ładny kawałek, ale od 1:24 do 2:13 te pitchowane wstawki czasami przy końcu nie trafiają w tonację i zaburzają mi odbiór, reszta jest doskonała.


RE: kubek - cookie dough - Wasp - 13.08.2016

ładna manipulacja wokalem
zalajkowane


RE: kubek - cookie dough - Mocade - 15.08.2016

"gay oh gay, gay oh what the f*ck" xD

Do***any motyw, uśmiałem się przy nim przednio.
Reszta brzmi spoko. Oceniam ogólnie bo mix'u oceniać nie umiem. Pozdrawiam.


RE: kubek - cookie dough - Recoil83 - 15.08.2016

Witam, fajne połączenie na początku 8 bitowego dźwięku i marimby, mam nadzieję że wokal to "Game don't want", całość brzmi spójnie, dobrze zmiksowane.


RE: kubek - cookie dough - Rust - 18.08.2016

Całkiem sympatycznie to brzmi nawet z tą marakasowo-clapową perką, ja bym szukał czegoś innego, ale to kwestia wizji jaką kto ma :V. Stworzony fajny klimat, przyjemnie się tego słucha, ale wokal, nawet jeśli celowo z nutką śmiechu po kilkudziesięciu razach usłyszanym "gayu" robi się męcząca :D Jak dla mnie bez wokalu byłoby perfecto. 4/5 i propsy Beer


RE: kubek - cookie dough - funkyfella - 14.09.2016

Hahahaha dokładnie ;) ja tam w pewnym momencie słysze "gay don't want the gay, gay don't want ..."
poszalałeś z tym voxem :) Intro super, faktycznie jest egzotycznie i poczułem się jak w Honolulu :) niestety
za dużo tych gejów, jakoś poźniej monotonnie się przez "nich " robi.