MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE KBK - Space Mission - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE KBK - Space Mission (/temat-trance-kbk-space-mission)



KBK - Space Mission - KBK - 6.08.2016

KBK - Space Mission


Miłego odbioru! Oczywiście wszelkie uwagi mile widziane :)




RE: KBK - Space Mission - Zirds - 6.08.2016

Świetne! Wydaję mi się, że perkusja za szybko wchodzi. Melodia bardzo ciekawa, chyba jedna z najprostszych akordów :).

Dałbyś radę podrzucić Download bez linii perkusyjnej i basu?

5/5


RE: KBK - Space Mission - KBK - 6.08.2016

Dzięki Zirds za odsłuch, poszło PW.


RE: KBK - Space Mission - In-Tegral - 6.08.2016

Chujowe, nie pozdrawiam, zostawiam 5 :E

@Edit będzie także bez spiny :D

Wszystko już Ci chyba pisałem, melodia super, kick w porządku, lead dobry, fxy dalej dla mnie chyba za głośne, ale to już Pikuś. Mix dobry. To jest ten moment kiedy zasłużyłes na 5/5


RE: KBK - Space Mission - Martin - 7.08.2016

W trance2000 jesteś mistrzem, mógłbym nawet chyba wskazać źrodła inspiracji;) niektóre motywy sa 1:1. Numer jak zwykle na wysokim poziomie i trzyma konwencje jak diabeł dobra dusze;)

Tylko dwie uwagi:
- wydaje mi sie ze 3:35 powinien byc juz breakdown, albo chociaż urozmaicenie/zmiana barwy
- naprawdę warto pomyśleć o jakiejś niuni która dała by wokal (nie mowię tu o pełnej linii wokalu zwrotka-refren , tylko o wrzutkach dla urozmaicenia)

Ogólnie bardzo przewidywalny numer , ale bardzo dobry. Piona!


RE: KBK - Space Mission - Stiopa - 9.08.2016

Stare dobre czasy i stary dobry trancior :D Pulsedriver byłby z Ciebie dumny :D Dobra nuta a te sawleady boskie :D
Pozdro


RE: KBK - Space Mission - Foortic - 9.08.2016

Masz smykałkę do takich utworów :D Dobry miks ale fx'y miejscami za głośne. Barwa sawów bardzo ładna... czysta taka...
No co tu dużo gadać :D Robisz postępy z każdym trackiem i to naprawdę duże.
Łap 5/5 i trzymaj się ;)


RE: KBK - Space Mission - OProject - 9.08.2016

Dobry kawałek, chyba najlepiej wykonany z twoich wszystkich :P
Miks jest ok, ale dało by rade lepiej xd
Temat można by rozwinąć o breakdown czy wokale jakieś drobne, dłuższe intro/outro ale u Ciebie to norma xd
Dawaj midi to dam 5 xd


RE: KBK - Space Mission - KBK - 10.08.2016

(6.08.2016, 18:21)In-Tegral napisał(a): *****, nie pozdrawiam, zostawiam 5 :E

@Edit będzie także bez spiny :D

Wszystko już Ci chyba pisałem, melodia super, kick w porządku, lead dobry, fxy dalej dla mnie chyba za głośne, ale to już Pikuś. Mix dobry. To jest ten moment kiedy zasłużyłes na 5/5
Dzięki ;) Za odsłuch i uwagi ;)

(7.08.2016, 9:38)Martin napisał(a): W trance2000 jesteś mistrzem, mógłbym nawet chyba wskazać źrodła inspiracji;) niektóre motywy sa 1:1. Numer jak zwykle na wysokim poziomie i trzyma konwencje jak diabeł dobra dusze;)

Tylko dwie uwagi:
- wydaje mi sie ze 3:35 powinien byc juz breakdown, albo chociaż urozmaicenie/zmiana barwy
- naprawdę warto pomyśleć o jakiejś niuni która dała by wokal (nie mowię tu o pełnej linii wokalu zwrotka-refren , tylko o wrzutkach dla urozmaicenia)

Ogólnie bardzo przewidywalny numer , ale bardzo dobry. Piona!
Dzięki za odsłuch. Co do wokalu - muszę zainwestować w lepszy mikrofon to będzie wokal ;) Póki co ciężko mi znaleźć jakieś łagodne kobiece sample wokalne pod tego typu styl...

A jakie źródła inspiracji masz na myśli? jestem ciekaw ;)

(9.08.2016, 9:29)Stiopa napisał(a): Stare dobre czasy i stary dobry trancior :D Pulsedriver byłby z Ciebie dumny :D Dobra nuta a te sawleady boskie :D
Pozdro
Dzięki za odsłuch ;)

(9.08.2016, 13:46)Foortic napisał(a): Masz smykałkę do takich utworów :D Dobry miks ale fx'y miejscami za głośne. Barwa sawów bardzo ładna... czysta taka...
No co tu dużo gadać :D Robisz postępy z każdym trackiem i to naprawdę duże.
Łap 5/5 i trzymaj się ;)
Dzięki, kupie monitory to będę lepiej słyszał i poprawię trochę te FX-y :D heh

(9.08.2016, 16:51)OProject napisał(a): Dobry kawałek, chyba najlepiej wykonany z twoich wszystkich :P
Miks jest ok, ale dało by rade lepiej xd
Temat można by rozwinąć o breakdown czy wokale jakieś drobne, dłuższe intro/outro ale u Ciebie to norma xd
Dawaj midi to dam 5 xd
Dzięki, jeszcze daleka droga przede mną Oldi, poprawię się obiecuję :D


RE: KBK - Space Mission - Recoil83 - 10.08.2016

Witam, kiedyś słuchałem Trance, ale twoje kawałki w stylu klasycznym sprawiły że czasami znów do tego powracam, aranż i miks są coraz to lepsze u ciebie, tak trzymaj, ode mnie 5.


RE: KBK - Space Mission - Mat.Mor.Raw - 25.08.2016

Pierwsze wrażenie - 5 - Mocne, syntetyczne, tłuste intro, a potem powrót do klasycznych hard-transowych brzmień...

Kompozycja - 4 - oparta o kilkutaktową minorową progresję akordów, stanowiącą temat, który przechodzi rozmaite filtrowania, zagęszczaie i rozrzedzanie faktury. Występują również niebanalne przejścia, które podkreślają zmiany nastroju. Natomiast mniej więcej od drugiej części, kawałek zaczyna się robić coraz bardziej przewidywalny, przydałoby się przełamanie w postaci jakiegoś dłuższego breakdown'a, zmiany tonacji lub progresji akordów. Momentami też perkusja gra zbyt prosto na dwa (jak dla mnie).

Brzmienie - 5 - elektroniczne w pełnym znaczeniu tego słowa. Soczyste leady, głębokie low pass filtry, pełne basy. Perkusja zaaranżowana dość oszczędnie ale dobrze brzmi i uzupełnia solidne dźwięki syntezatorowe. Na uwagę zasługuje staccato synth, który pomimo ogrywania gęstych partii przez większość utworu, nie męczy, a przyjemnie robi "czy czy czy" :)

Mix - 5 - bliski, głośny, selektywny, stereofoniczny, niskie częstotliwości pod kontrolą, średnie częstotliwości leadów są soczyste, rasowe. Bardzo przyjemnie się słucha tego nagrania.

Ocena - 5 - Profesjonalnie brzmiący mix i świetne brzmienia. Gratuluję.


RE: KBK - Space Mission - Adamzzz - 26.08.2016

Po 2 minucie ten synth trochę zaczyna męczyć.. No bo w sumie cały czas gra, bez żadnej przerwy.. Cały czas. Gra nawet teraz kiedy to piszę. Nie ma końca... Gra... a nie dobra jest xD Jest 4:25, jest, nie ma go xd Dobrze, że chociaż melodia epicka i klimat oldskulowy, bo jakby było inaczej nie wiem jakby to wszyscy znieśli xd
Generalnie ładnie młuci ale aranżacyjnie ubogo. To jedyne co mi nie pasuje.. Nie licząc tego fajnie, że takie stare transy są cały czas tworzone i czytając komentarze innych widzę, że nie tylko ja tak uważam xD
Szacun i powodzenia w następnych produkszyns ;)