MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO patorecydywa - jak jebany robot - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO patorecydywa - jak jebany robot (/temat-techno-patorecydywa-jak-jebany-robot)



patorecydywa - jak jebany robot - patorecydywa - 7.08.2016


Dźwięk na YT wydaje się trochę mniej zmaltretowany i wciąż w stereo. hm

tylko u mnie player SC się nie wyświetla?


RE: patorecydywa - jak ***** robot - piral - 7.08.2016

Nie działa za pewne przez automatyczną cenzurę, która działa też w linku. Co do utworu: bardzo podobają mi się barwy dźwięków i dobór perki, jak zwykle w twoich trackach. Tekst też niczego sobie :D Technicznie świetnie. Zostawiam 5


RE: patorecydywa - jak jebany robot - Shabboo Harper - 7.08.2016

Clip sugestywnie potęguje "message" Twego tematu. Jest "psychodelicznie" w "upierdli..j" melodii "zbitych", "przygniecionych" dźwięków <bubu>. Twój wokal ("perfidnie" dobry) w takowej ekspresji. Nie jest lekko, nie jest rozczulająco. "Brzydki" kawałek profesjonalnej "roboty". A fujjj... ;) Subtelny dźwięk a'la harfa... prima. Tyle dziś od... Harper [Shabboo Harper].

PS. Twój profil SC "wchodzi" przez kliknięcie "chmurki" na stronie YT... ^^


RE: patorecydywa - jak ***** robot - Knifeman - 7.08.2016

Bardziej stonowany niż zwykle ale nadal niepokojący jak ból brzucha. Tekst coś niesie, nie trzeba nawet się głębiej zastanawiać. Byłby świetną lekka piosenka gdyby nie był tak ciężki. Sama muzyka w utworze skopana, za mocno gniecione i monotonne.

3/5


RE: patorecydywa - jak ***** robot - Martin - 7.08.2016

Numer ma bardzo konsekwentnie pociągnięty klimat. Cieżko i mechanicznie od startu do mety. Pięknie sie to zgrywa z tytułem i recytacją. Jest przekaz..

Wałek siedzi w moim poczuciu estetyki, jak napisałem wyżej jest dobry w zamyśle i realizacji ale jest nuzacy. Calosc oceniam na 4.5 a ponieważ nie ma takiej skali to zaokrąglamy w gore za spójność przekazu z myślą (doceniam bo sam mam z tym kłopot ;) )


RE: patorecydywa - jak ***** robot - Amer - 7.08.2016

mnie to humor podniosło ,muzyka gustownie oddaje treść tematu na klipie
więcej tekstu by się przydało .


RE: patorecydywa - jak ***** robot - Mocade - 7.08.2016

Ta bobka.. Ciężko mówić mi tu czy coś jest dobre czy złe, ale widać jak nic że inspiracje do kawałka znalazłeś w tymże nagraniu. :-) Jest spoko, utwór opowiada o czymś tragicznym jednocześnie się z tego śmiejąc, a że czarny humor jest pieprzem tej ziemi to daję 5. Pozdrawiam.


RE: patorecydywa - jak ***** robot - aqmoolator - 8.08.2016

A mi ten numer siedzi od pierwszej do ostatniej nuty. Tradycyjnie jest świetnie zrealizowany, z mocą i bez niepotrzebnej pompy. Z zazdrością zawsze słucham, bo od strony technicznej to znów majstersztyk.
Tekst, aranż i klimat - wszystko na 5. Bardzo dobra kompozycja.
Co do playera to mi od jakiegoś czasu też nie działa i trochę mnie to irytuje, bo prawie nic nie mogę posłuchać.
Wie ktoś co zrobić? Mam Firefoxa.


RE: patorecydywa - jak jebany robot - Amer - 8.08.2016

(8.08.2016, 14:10)aqmoolator napisał(a): Co do playera to mi od jakiegoś czasu też nie działa i trochę mnie to irytuje, bo prawie nic nie mogę posłuchać.
Wie ktoś co zrobić? Mam Firefoxa.

usuń firefoxa wszystkie rejestry,wpisy wszelkie pozostałości ręcznie podfoldery itd.....
zainstaluj nową instalkę firefoxa rekomendowaną , jak nie pomoże to zmień przeglądarke,zrób przywracanie systemu na stronie microsoftu jest takie narzędzie do skanu systemu i naprawy błędów.


RE: patorecydywa - jak ***** robot - abyssMB - 8.08.2016

Ale to jest dobre !!! odleciałem , Piątunia bez mrugnięcia okiem. Gratuluję.


RE: patorecydywa - jak ***** robot - patorecydywa - 9.08.2016

Dzięki za wasze opinie. Wiem, że ta moja muzyka rzeczywiście jest trochę brzydka i trochę brudna. Taki jestem. :)

Aqmoolator, druchu, z firefoxem spróbowałbym wyczyścić soundcloudowe "cookies" najpierw. Mechanizmy stron czasem są uaktualniane, a ich stare ciastka krzaczą nawet ich własne strony...

1. wyloguj się z soundclouda.
2. będąc na stronie SC, kliknij PRAWYM przyciskiem myszy na obszarze po bokach strony
3. z wyświetlonego menu wybierz "view page info" -> "security" -> "view cookies" -> "remove all"
4. zaloguj się do SC... i sprawdź czy już współpracuje


RE: patorecydywa - jak ***** robot - Stiopa - 9.08.2016

Tekst świetny mimo, że taki ubogi. Oddaje rzeczywistość w 100%.
Muzyka, no cóż... Techno w stylu lat 80' :D
Pozdro


RE: patorecydywa - jak ***** robot - qnebra - 12.08.2016

Takie to staroświeckie, ciężkie i przytłumione. Zarazem czuć że inne brzmienie nie pasowałoby do przyjętej konwencji, toczącego się jak walec monotonnego bangera z prostym tekstem, którego głównym zadaniem jest rozbujanie słuchacza. Solidny i porządny utwór.


RE: patorecydywa - jak jebany robot - niedzwiedz444 - 12.08.2016

Kraftwerk 2016... swietne jak zwykle... slucham 3 raz... wiecej takiego techna man :)


RE: patorecydywa - jak ***** robot - GY4 - 23.08.2016

Swietny klimat.Taka muzyczna tragikomedia:)Mieszanka uczuc hehe.Wszystko fajnie przemyslane...jesli chodzi o miks to stopa tylko troche jakas plaska jak dla mnie


RE: patorecydywa - jak ***** robot - Satesla - 29.08.2016

Hahah co kozak :D Takie chore, ze az dobre haha ^^ Pozdro Techno !