MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. I-Luminate - Daily - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. I-Luminate - Daily (/temat-progressive-i-luminate-daily)



I-Luminate - Daily - Drumaholic - 15.08.2016



Moje drugie podejście do tego gatunku muzyki.


RE: I-Luminate - Daily - wronx13 - 18.08.2016

Podoba mi się ogólnie, moim zdaniem od 0: 30 ten 'lead' trochę gryzie w ucho, build-up podoba mi się motyw z stringsami ale słabną pod koniec, drop trochę słaby i mało basu. Tyle ode mnie :).


RE: I-Luminate - Daily - Drumaholic - 18.08.2016

Co masz na myśli pisząc, że gryzie? A nie masz przypadkiem na myśli tego pitchowanego risera? On mnie najbardziej wkurza i chyba go wywalę, albo zmienię.

Dzięki za opinię.


RE: I-Luminate - Daily - Stiopa - 18.08.2016

Nie świruj riser jest dobry tylko moim zdaniem nie do konca powinies go ciognąć...
Skrzypce jak najbardziej na plus... Tylko słabną jak kolega napisał a powinny rosnąć :D
Drop jednak dla mnie dobry moze lekko suba podkręcić :D będzie głębiej... ale narazie to i tak projekt.... Ten lead mógby ciutke być grubszy taki na legato co gra :D Fajny kawałek wyjdzie jak dopieścisz :D
Pozdro


RE: I-Luminate - Daily - Drumaholic - 18.08.2016

No niestety muszę iść na kompromis. Jeśli lead będzie "grubszy" to mi pozakrywa resztę. Coś za coś :P

Dzięki.


RE: I-Luminate - Daily - Shabboo Harper - 24.08.2016

Wojtku, ponieważ utwór wciąż jest w trakcie produkcji. Powiem krótko: spróbuj użyć Side Chain'u tak by Lead nie „przykrywał” reszty tonów. Tenże rzeczywiście sygnuje „ostrość”. Owszem jest klimatycznie; track w sumie cechuje spora paleta trafionych dźwięków, lecz owe oscylują w górnych rejestrach i w efekcie właściwa harmonia „z dołem” nie istnieje; tego zaś konkretnego brak. Całość brzmi „apetycznie”; emocjonująco zwłaszcza w Break'u (poważne piano, przy „anielskiej” wariacji smyczków); aranż zacny. Potencjał jest. Keep goin'... :)


RE: I-Luminate - Daily - Reverse Amx - 28.08.2016

(18.08.2016, 18:25)Drumaholic napisał(a): Co masz na myśli pisząc, że gryzie? A nie masz przypadkiem na myśli tego pitchowanego risera? On mnie najbardziej wkurza i chyba go wywalę, albo zmienię.

Dzięki za opinię.

Riser mnie się bardzo podoba robiłeś go sam czy to sampel?

Ogólnie utworek podobał mi niestety do dropu nie podchodzi mi wgl jest taki w stylu dyskotek z przed kilku lat xd nie wiem nawet jak to określić taki zbyt może komercyjny po tym aranżu da się zrobić jakiś wzbogacony w mięsistego syntha i trzymajacego napięcie takie moje zdanie


RE: I-Luminate - Daily - Drumaholic - 15.09.2016

(28.08.2016, 11:48)Reverse Amx napisał(a): Riser mnie się bardzo podoba robiłeś go sam czy to sampel?

Ogólnie utworek podobał mi niestety do dropu nie podchodzi mi wgl jest taki w stylu dyskotek z przed kilku lat xd nie wiem nawet jak to określić taki zbyt może komercyjny po tym aranżu da się zrobić jakiś wzbogacony w mięsistego syntha i trzymajacego napięcie takie moje zdanie

Robiłem sam, dzięki za opinię.