MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE KuMo - On The Edge - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE KuMo - On The Edge (/temat-trance-kumo-on-the-edge)



KuMo - On The Edge - ValterB - 31.08.2016

Witam. Po dłuższej przerwie chciałbym Wam zaprezentować mój najnowszy kawałek. Miks chciałem utrzymać w bardziej klasycznym stylu. Pozdrawiam :)




RE: KuMo - On The Edge - cinekkk1 - 31.08.2016

Całkiem udany kawałek moim zdaniem, miło się słuchało. Melodycznie bardzo fajnie, a brzmienia klasyczne, i myślę, że ci się udało uzyskać taki klasyczny kawałek w takim stylu.


RE: KuMo - On The Edge - lovetrance01 - 7.09.2016

Powiem Ci, że beat jest zajebiście oldschoolowy i bardzo mi się podoba. Naprawdę jest klasycznie. Brzmienie również jest solidne, na dobrym poziome. Melodia jest trochę zbyt monotonna lub po prostu za długo gra, ale sama w sobie jest przyjemna dla ucha. Miks jest dosyć prosty ale na poziomie. W braku nie wiele się dzieje, ale mi to akurat nie przeszkadza.
Na forumowe standardy dałbym 4,5 ale są słabsze utwory z wysokimi ocenami więc daję Ci 5.


RE: KuMo - On The Edge - Shabboo Harper - 14.09.2016

Początek brzmi jak typowe Techno; po chwili brzmienie w stylu Trance dobitnie przewodzi w Twoim track'u. "Z gracją przechodzisz" w odmienny klimat. Aranżacyjnie przejrzyście, prosto; takowy dobór dźwięków rzeczywiście kreuje klasyczny (komercyjny) charakter utworu. To nie jest zarzut... ^^ Nie przekonuje mnie Kick; zbyt "mocarny", z metalicznym "ogonem"; nie podoba mi się także dźwięk a'la wokalny Fx, który (od 1:11) rozbrzmiewa właściwie już przez pełną długość ... Projekt "nabiera rumieńców" od 1:24. Pad'y w tle (o cudnej barwie) dyskretnie podkreślone; sprytnie "rozmyte"; Lead'y (mimo jednolitej wariacji) ładnie integrują się z całością; szczególnie z Acid Bass'em. Tworzy się "nieśmiały" duch Psy ;). Po Break'u "On The Edge" niebezpiecznie "zbliża się do krawędzi" znużenia. Jest trochę monotonnie; bez większej błyskotliwości, tak by temat do swego końca zaciekawiał. Wojtek, jest okey (!)...


RE: KuMo - On The Edge - Max Fonique - 29.09.2016

Breakdown 5/5, ale w pozostałych fragmentach utworu pady mogłyby być odrobinę głośniejsze. Reszta super, świetny klimat, ocena 4,9/5.


RE: KuMo - On The Edge - BlackMoon - 12.10.2016

Moim zdaniem jest to jeden z Twoich lepszych utworów ( obok "Not U" ). 5/5


RE: KuMo - On The Edge - OProject - 12.10.2016

Początek nie podoba mi się ta perkusja: snare czy to jakiś rim shot, bębenek czy coś, jak Szabooo wspomniała brzmi bardziej w techno. Trochę miejscami brzmi to sucho i surowo.
Kwas brzmi ok ale czegoś mi w nim brakuje :P
Melodia i synthy brzmią dobrze.
Ogólnie brzmi dobrze, miks jest ok, chociaż bas troche schowany, ja bym dał 4 bo czegoś mi brak :)

A z początku nie chciałem wejść w temat, bo myślę "kolejny trance w nowym stylu" co brzmi jak nie trance, a tutaj jednak oldskool hehe :D


RE: KuMo - On The Edge - CaffeineMC - 13.10.2016

od 0:58 ta melodia jest zdecydowanie za cicho względem bitu zwłaszcza jak wchodzi kwas od 1:24, nie bardzo wiadomo na czym skupić uwage, potem już dobrze od 1:50, także ten drobny fragment można by dopracować, no i z kolei od 3:46 melodia wydaje mi się troche za głośno, kompozycyjnie dobrze rozegrane, klasycznie ;]