MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) (/temat-hip-hop-karwel-iks-de-funky-fella-vision)



Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) - funkyfella - 1.09.2016

W tym tygodniu taki oto remix sobie popełniłem :)
Wyszedł niesamowity kontrast względem oryginału
i do dziś nie moge w to uwierzyć, że tak sie dało wgl.

Piszcie jak Wam się to słyszy.

Karwel - Iks De ( Funky Fella Vision)



P.S. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI tym, którzy ma mnie głosowali :)
Szczerze nie spodziewałem się nawet, że w top 7 będę. Cieszy mnie
strasznie to, że moje wypociny spełniają swoją rolę, czyli wywołują
dobre stany i emocje :) Peace ewrybady !


RE: Karwel - Iks De ( Funky Fella Vision) - Xorbolanid - 1.09.2016

Real hip hop. Tutaj nie trzeba oceniac. Wpada grosz z kazda twoja produkcja, to swiadczy o twoim profesjonalizmie i sercu jakie w to wkladasz.


RE: Karwel - Iks De ( Funky Fella Vision) - Jarek123 - 1.09.2016

No Funky jak zawsze na propsie. Klimatycznie może nie do końca pasuje do wokalu, ale bicik mega kozak.
Sam zrobiłem remix, ale słysząc Twój nie wiem czy jest po co wrzucać :P
Pozdro


RE: Karwel - Iks De ( Funky Fella Vision) - Hola Flavio - 2.09.2016

U, nie siedzi to.

>bit sam w sobie sztosik

Też robiłem remix ;P


RE: Karwel - Iks De ( Funky Fella Vision) - funkyfella - 3.09.2016

(1.09.2016, 15:35)Xorbolanid napisał(a): Real hip hop. Tutaj nie trzeba oceniac. Wpada grosz z kazda twoja produkcja, to swiadczy o twoim profesjonalizmie i sercu jakie w to wkladasz.

Dzięki man. No jest tak jak piszesz. Niekiedy to sie staje moim przekleństwem bo świat mi znika dookoła :)

(1.09.2016, 17:00)Jarek123 napisał(a): No Funky jak zawsze na propsie. Klimatycznie może nie do końca pasuje do wokalu, ale bicik mega kozak.
Sam zrobiłem remix, ale słysząc Twój nie wiem czy jest po co wrzucać :P
Pozdro

Podsłyaj :) Moj jest specyficzny baaardzo więc wątpie, żeby został wybrany :) A jak tak to poryte łby tam siędzą w Lekter haha :D

(2.09.2016, 6:53)Hola Flavio napisał(a): U, nie siedzi to.

>bit sam w sobie sztosik

Też robiłem remix ;P

O proszę, to troche ludzi ten remix sieka :) No koncepcja poryta. Klimatycznie się gryzie, bo bit tak wesoły,
że aż to psychiczne wyszło. Ale jakoś dziwnie sietym jaram, ze takie coś powstało. A to był total przypadek.
No ale postanowiłem, że to pociągne... dzięki za opinie i podeślij swój, chetnie obadam :)


RE: Karwel - Iks De ( Funky Fella Vision) - Shabboo Harper - 4.09.2016

Paradoksalnie wokal (rap o nader specyficznym Flow) po prostu "brudzi" Beat. W moim odczuciu tak spory "rozdźwięk" nie służy całości. Funky, wszelkie "wkręty"; przecudowny Tenor Sax (!); Drums'y... to Twój trademark. Reszta?

Cytat:"Ale jakoś dziwnie sietym jaram, ze takie coś powstało."

Hmmm... "jak mus to mus"... ;)

Still Peace.


RE: Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) - funkyfella - 11.09.2016

(4.09.2016, 1:02)Shabboo Harper napisał(a): Paradoksalnie wokal (rap o nader specyficznym Flow) po prostu "brudzi" Beat. W moim odczuciu tak spory "rozdźwięk" nie służy całości. Funky, wszelkie "wkręty"; przecudowny Tenor Sax (!); Drums'y... to Twój trademark. Reszta?

Cytat:"Ale jakoś dziwnie sietym jaram, ze takie coś powstało."

Hmmm... "jak mus to mus"... ;)

Still Peace.

Heheszki :) no bit powstał pod wokal, więc te wszytkie niuanse w instrumentalnej wersji nie miałyby miejsca.
Rozdzwiek jest jak cholera :) ale chyba ta " nonsensowna" mieszanka mi się tak podoba w tym:)
W sensie, to jest tak niespójne, że z pewnego pkt widzienia robi się "psychiczne" - jak w wesołym miasteczku, w którym goni Cię morderca, a w dookoła słychać wesołą melodyjkę :)

Ja bardzo lubię i cenie twórczość Quentina Tarantino. jak dla mnie mistrz "operowania tandetą i niedorzecznością", w taki sposób, że paradoksalnie tworzy się w tym jakiś sens i geniusz :)

i z takiej perspektywy też patrze na to "coś" :)


RE: Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) - funkyfella - 5.10.2016

Dajcie znać jak wam się słyszy ten miks ?



Jest "czyściej" jest fajnie bass wyciagniety,
natomiast moim zdaniem perkusja straciła na mocy i dość głośno
FXy są puszczone


RE: Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) - Jarek123 - 5.10.2016

hahaha, ostatnio pisaliśmy i mówiłeś, że jak wygrasz, to poryte łby w tym Lekter :P
Propsuje w każdym razie.
P.S. Bębny rzeczywiście nie grają tak ładnie


RE: Karwel - Iks De (Funky Fella Vision) - funkyfella - 24.10.2016

(5.10.2016, 23:05)Jarek123 napisał(a): hahaha, ostatnio pisaliśmy i mówiłeś, że jak wygrasz, to poryte łby w tym Lekter :P
Propsuje w każdym razie.
P.S. Bębny rzeczywiście nie grają tak ładnie

No udało się i bardzo się jaram tym faktem :) potwierdzam, poryte łby bo "żart" skumali :D