MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Restart Me - Sorta - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Restart Me - Sorta (/temat-other-restart-me-sorta)



Restart Me - Sorta - Xorbolanid - 2.09.2016

Dzie player?

Album: Works pt. I

[Obrazek: 42k1v8d.png]

_____T-Sted_____
Brak prefixu. Poprawiam.

Wystawiono: 3.09.2016; 19:02


_____Xorbolamid_____
Prefix byl, gdybyscie dodali ten prefiks jak was prosimy od kilkunastu miesiecy byloby cacy. Pozdrawiam.

Wystawiono: 3.09.2016; 20: 33



RE: [IDM] Restart Me - Sorta - Fizzky - 2.09.2016

Wg mnie intro trochę przydługie, za miałem ochotę sprawdzić co jest dalej. Jeżeli zakładałeś że chcesz zrobić coś smętnego to jest smętne ;) I wiesz trochę mnie zmuliła ta sama pętla przez 3 minuty, niby coś się dzieje ale daje to mało, bo są to subtelne wstawki no i zbyt wolno się zmienia :) Z życiem Xorbolandi aka Restart Me, z życiem :D
Tak sobie teraz słucham resztę twoich produkcji i słyszę że każda jest utrzymana w podobnym klimacie wiec zakładam że tak miało być, daję okejkę :)


RE: [IDM] Restart Me - Sorta - Xorbolanid - 2.09.2016

(2.09.2016, 18:23)Fizzky napisał(a): Wg mnie intro trochę przydługie, za miałem ochotę sprawdzić co jest dalej. Jeżeli zakładałeś że chcesz zrobić coś smętnego to jest smętne ;) I wiesz trochę mnie zmuliła ta sama pętla przez 3 minuty, niby coś się dzieje ale daje to mało, bo są to subtelne wstawki no i zbyt wolno się zmienia :) Z życiem Xorbolandi aka Restart Me, z życiem :D
Tak sobie teraz słucham resztę twoich produkcji i słyszę że każda jest utrzymana w podobnym klimacie wiec zakładam że tak miało być, daję okejkę :)

Widze ze jestes nowy w mojej produkcji. Mroczne, eksperymentalno-ambientowe brzmienia to moja domena.


RE: [IDM] Restart Me - Sorta - RaNi/Works - 2.09.2016

Kurde xor. Zajebiste FX'y robisz. Intro jest co prawda przydługie ale dla mnie to ma uzasadnienie.
Sadzę 4 bez zobowiązania.


RE: [IDM] Restart Me - Sorta - Adamzzz - 5.09.2016

Heel origineel :D Sounddesign pełna klasa, normalnie szacun. Fajnie się tego słucha, chociaż momentami trochę się dłuży. W końcu ta sama pętla gra przez 3 minuty. Klimat też fajny, ale mam wrażenie że już coś takiego słyszałem. Ciche pady, clapy z morzem pogłosu, dziwna/minimalistyczna perka.. Ciężko zrobić coś utkwi w pamięci i nie ma melodii, tylko sam klimat. Ciężko w ogóle zrobić coś niepowtarzalnego i nowego, ale w sumie to co wykręciłeś jest na wysokim poziomie, więc dobre chociaż i to.


RE: [IDM] Restart Me - Sorta - Shabboo Harper - 6.09.2016

Cytat:"Mroczne, eksperymentalno-ambientowe brzmienia to moja domena."

Hmmm... Jeśli pozwolisz "rzeknę" tak: Pad'y w tle piękne, seraficzne w swym brzmieniu (które de facto jest czytelniejsze dopiero przy końcu); Kick dobry, "industrialny", o metalicznie przekonującej barwie, niepewnie "przebijający się" w miksie. Fx'y nieliczne acz klimatyczne... Adrian, według mnie, temat cechuje przede wszystkim spokój, "cierpliwość" ekspresji powściągliwego instrumentarium. Mroczności nie czuję... ^^ Projekt,w finalnym wrażeniu, nużący. Wszystko jest zbyt statyczne; tak oszczędna panorama (brak choćby Panning'u) nie jest w stanie "wydobyć" magii z Twej "Sorty". Utwór godny urozmaicenia. The choice is yours...

[PS. Offtopic: MicroBrute. Satysfakcja pełna? :)].


RE: Restart Me - Sorta - Recoil83 - 7.09.2016

Witam, utwór całkiem fajny, kick trochę zniekształcony (brudny), reszta perkusji jest w porządku, pady filmowe, główny motyw trochę się przeciąga, ale taki był twój zamysł.


RE: Restart Me - Sorta - Xorbolanid - 8.09.2016

(6.09.2016, 1:21)Shabboo Harper napisał(a):
Cytat:"Mroczne, eksperymentalno-ambientowe brzmienia to moja domena."

Hmmm... Jeśli pozwolisz "rzeknę" tak: Pad'y w tle piękne, seraficzne w swym brzmieniu (które de facto jest czytelniejsze dopiero przy końcu); Kick dobry, "industrialny", o metalicznie przekonującej barwie, niepewnie "przebijający się" w miksie. Fx'y nieliczne acz klimatyczne... Adrian, według mnie, temat cechuje przede wszystkim spokój, "cierpliwość" ekspresji powściągliwego instrumentarium. Mroczności nie czuję... ^^ Projekt,w finalnym wrażeniu, nużący. Wszystko jest zbyt statyczne; tak oszczędna panorama (brak choćby Panning'u) nie jest w stanie "wydobyć" magii z Twej "Sorty". Utwór godny urozmaicenia. The choice is yours...

[PS. Offtopic: MicroBrute. Satysfakcja pełna? :)].

Nie umiem panoramy. Ale i tak sa postepy. Melodia z poczatku stworzona zostala na systemie modularnym. Ale oczywiscie poprawie co nieco i na kompilacji pewnie bedzie wersja poprawiona.
Zamysłem kompozycji bylo poczucie zamknięcia, odosobnienia.

(7.09.2016, 16:16)Recoil83 napisał(a): Witam, utwór całkiem fajny, kick trochę zniekształcony (brudny), reszta perkusji jest w porządku, pady filmowe, główny motyw trochę się przeciąga, ale taki był twój zamysł.

Kick byl stworzony w Microbrute + dist (chcialem tak), dźwięki lead także. Spróbuje urozmaicić uwor

(wiecie ze nie mam polskich znakow i klawiaura mi sie j*bie?)