MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Devv -赤ん坊 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Devv -赤ん坊 (/temat-hip-hop-devv-%E8%B5%A4%E3%82%93%E5%9D%8A)



Devv -赤ん坊 - Devv - 7.09.2016



Cześć chciałem się z wami podzielić tym skromnym traczkiem, nie jest on jakoś wybitnie zaaranżowany, lecz może przypadnie wam do gustu ze względu na vibe. Pozdro mordy z fartem!


RE: Devv -赤ん坊 - MariQ - 7.09.2016

Myślałem, że chociaż przez chwile mój kawałek będzie na stronie głównej, a tu przychodzi Devv i wszystko psuje :D Widzę że kontynuujesz tu brzmienie poprzedniego utworu, co jest jak najbardziej na plus. Nie ma się ogólnie do czego przyczepić, no może oprócz tej "zacinającej się" stopy w dwóch miejscach utworu. 5 i czekam na więcej :)


RE: Devv -赤ん坊 - Shabboo Harper - 9.09.2016

Ochhh... Devv; w telegraficznym skrócie: S.S.S.: Simple, Sweet, Sensual.
PS. Kreatywnie mnie "drażnisz"; tak jak lubię... ;)


RE: Devv -赤ん坊 - Equinox - 9.09.2016

fajne, klimatyczne. 5/5


RE: Devv -赤ん坊 - mario995 - 9.09.2016

Ależ klimat
Piękna robota, brawo brawo brawo
5/5 :)


RE: Devv -赤ん坊 - barthus - 9.09.2016

"Mos Def - Kalifornia", od razu ten utwór mi się skojarzył podczas słuchania. Mega klimat jak już nie jedna osoba zauważyła :D Wywalił bym tylko tą glitchowaną stopę, która ten klimat trochę psuje.... no i trąbkę, (ale to ja... nie przepadam za tym instrumentem, kwestia gustu ;)) Szkoda że tak krótko.


RE: Devv -赤ん坊 - Devv - 9.09.2016

(9.09.2016, 19:37)barthus napisał(a): "Mos Def - Kalifornia", od razu ten utwór mi się skojarzył podczas słuchania. Mega klimat jak już nie jedna osoba zauważyła :D Wywalił bym tylko tą glitchowaną stopę, która ten klimat trochę psuje.... no i trąbkę, (ale to ja... nie przepadam za tym instrumentem, kwestia gustu ;)) Szkoda że tak krótko.

Hmm Szczerze to ta stopa też zaczeła mnie drażnić, zyebałem XDDD co do trąbki, musiałem wprowadzić jakiś element różnorodności, bo track by nudził, a w samplu wyłapałem fajny moment, to wstawiłem.


RE: Devv -赤ん坊 - Maciek - 11.09.2016

Bardzo fajną atmosferę udało Ci się stworzyć za pomocą szumu i saksofonu. Taki opowiadający historię wieczorem końcem lata. Jak już MariQ zauważył - ta przycinająca się stopa nie do końca pasuje... 4


RE: Devv -赤ん坊 - funkyfella - 12.09.2016

* No sax wygrał track! +
* przy glichowej stopie już chciałem wyciszać
volume na interfejsie z myślą:
"kur... mać ! kom sie zwiesił? no nieee... " -
* perkusja ciutke jakby sucha (od pogłosu)
i tak oddzielająca od reszty. W sensie
jakby za mało "sklejenia" tracku.
Jest reverb na werblu, ale ja bym inny wrzucił :)
* klimat +

4/5 ode mnie man ! pięć


RE: Devv -赤ん坊 - Shutara - 12.09.2016

Równie dobrze mógłbym pisać ten sam komentarz pod każdymi Twoimi wypocinami xD
Gratki, nic innowacyjnego nie dodam do przedmówców, ale tym razem mocne 4 ;)