MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Good There On - Part One - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Good There On - Part One (/temat-electronica-good-there-on-part-one)



Good There On - Part One - barthus - 7.09.2016

Good There On - Part One



Pozdrawiam i miłego słuchania ;)


RE: Good There On - Part One - Recoil83 - 7.09.2016

Witam, perkusja wymiata, dobra aranżacja, miks czysty, nie nudzi nie mam się tu za bardzo do czego doczepić, poza zakończeniem zamknięcie filtra, ale dam 5.


RE: Good There On - Part One - GY4 - 11.09.2016

Dobry traczek.Refren naprawde kozak.Duzo w nim energii,a ta wstawka wokalna pasi tez ladnie.5 zostawiam


RE: Good There On - Part One - Shabboo Harper - 14.09.2016

Hmmm... przedziwnie, nietypowo, niepospolicie. Trochę zastanawiająco w kwestii tempa głównego Beat'u ("agresywnej" perki) względem Intra i snujących się Pad'ów czy też przewodniego Synth'u. Takowy dysonans nie do końca mnie przekonuje ^^; od 0:52 w jakimś stopniu całość "się klei", wycisza, brzmi sensowniej w nader "niebosiężnej" w swym wydźwięku melodii; potem... ciąg dalszy powtarzalnego aranżu z fajnym Fx'em wokalnym. Technicznie: momentami jest zbyt stentorowo (takowy "przeskok" w głośności trochę męczy; słyszalny jest minimalny przester); brakuje klarowności w miksie, w szczególności "w dole", np. Kick jest "niesprecyzowany". Barthus/Good There On, utwór Twój traktuję w kategorii eksperymentalnego (ciekawego) Drum&Bass'u. :)

PS. "Part One"... czy to projekt czegoś większego?


RE: Good There On - Part One - Xorbolanid - 14.09.2016

(14.09.2016, 2:17)Shabboo Harper napisał(a): utwór Twój traktuję w kategorii eksperymentalnego (ciekawego) Drum&Bass'u. :)

PS. "Part One"... czy to projekt czegoś większego?

Bardziej DRUMSTEP. Polaczenie dubstepu z dnb. Utwor jest jak najbardziej 'radiowy'. Nadaje sie na rozne radiowe miksy swoja melodia i aranzacja. Ale czuc wydzwiek niedokonczonego miksu. Ale to chyba nie jest powazny problem - sam mam ten kompleks.


RE: Good There On - Part One - barthus - 14.09.2016

Dziękuje za odzew :D
Nie Shabboo "Part One" to po prostu tytuł, nie zapowiada większego projektu ;) A co do miksu to głównie chciałem zmienić brzmienie leadu który wchodzi w 0:52, nie jestem do końca zadowolony z jego góry ;| no ale mój laptop zaczął mieć problemy... CPU nie ogarniał sprawy, że tak to ujmę :P Może kiedyś wrócę do tego kawałka i postaram się go doj***ć jak trzeba :d


RE: Good There On - Part One - Shabboo Harper - 17.09.2016

Cytat:"Może kiedyś wrócę do tego kawałka i postaram się go doj***ć jak trzeba".

Koniecznie, jeśli wolno mi tak "rzec" Barthus'ie ("brutalu") ^^. Hmmm, w pewnym stopniu, nieśmiało myślałam, iż po "Voices" tworzysz "coś" podobnie obszerniejszego, "pionierskiego" w Twej twórczości. Nic to... Życzę Ci, kolejnych wspaniałych inspiracji. :)


RE: Good There On - Part One - barthus - 17.09.2016

(17.09.2016, 0:29)Shabboo Harper napisał(a):
Cytat:"Może kiedyś wrócę do tego kawałka i postaram się go doj***ć jak trzeba".

Hmmm, w pewnym stopniu, nieśmiało myślałam, iż po "Voices" tworzysz "coś" podobnie obszerniejszego

"Coś" w tym jest ;)