MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Dymek - Bit#16 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Dymek - Bit#16 (/temat-trap-dymek-bit-16)



Dymek - Bit#16 - Dymek - 11.09.2016

Co sądzicie?
Mój pierwszy trap.



poprawiam tytul
Maciek





RE: Dymek Bit#16[Trap] - MariQ - 11.09.2016

Ten bass jakiś taki chrupki... Linia jest ładna, ale coś nie tak z brzmieniem. Chyba jest lekki przester. Można by popracować nad poziomami. Melodia mogłaby być ciekawsza, wbrew pozorom trap to nie tylko cztery dźwięki w a-mol :) Czekam na dalsze trapy, na dziś czwóreczka.


RE: Dymek Bit#16[Trap] - Dymek - 11.09.2016

Dzięki za cenną uwagę podmieniłem linki mam nadzieje ze już nie ma przesteru bynajmniej ja nie słyszę.


RE: Dymek Bit#16[Trap] - Royal Cartel - 11.09.2016

Jak na pierwszy raz, to nawet noga coś tam podskakuje :D
Sub potrzebuje więcej harmonicznych oraz/ewentualnie głośniej grać.


RE: Dymek Bit#16[Trap] - Dymek - 11.09.2016

Głośniej nie dam bo przester wypier dala


RE: Dymek Bit#16[Trap] - Royal Cartel - 11.09.2016

Zmniejsz głośność na masterze, pogłośnij bass, przesterów nie będzie. Poziomy się wyrównają, bass będzie wyrazisty.


RE: Dymek Bit#16[Trap] - banglabejs - 13.09.2016

Z początku myślałem, że to kolejny oklepany trap ale się mocno zdziwiłem. Jak wjeżdża ten pluck odrazu ciekawiej się tego słucha. Motyw na refrenie też kozacki ;) Do poprawy bass i perka, ale nie ma lipy. Fajnie zaaranżowane i ogólnie spoko produkcja tylko te nieszczęsne dzwoneczki... :E
4*
Pozdro!


RE: Dymek Bit#16[Trap] - Shabboo Harper - 14.09.2016

Hmmm... grzeczny, wyważony, obiecujący Trap. To przyzwoity fundament do rozwinięcia, tak by wystrzec się "klasycznej" pospolitości w brzmieniu (track'ów z tego gatunku). Beat zmyślnie "skreślony" (Clap'y męczące); Bells'y fikuśne acz nużące; Bass (wciąż) do korekty. Tak czuję... ^^ Damian, myślę, iż więcej "brudu" w Background'zie plus konkretne "skrzywienie" w jednolitości Twego "#16" będzie słuszne; podobnie jak wnikliwsza troska w kwestii głośności ścieżek. Keep goin'... :)


RE: Dymek Bit#16[Trap] - Dymek - 14.09.2016

Co macie na myśli mówiąc o głośności ścieżek? Bo u mnie na słuchawkach wszytko gra także mam odsłuchy do d... Coś za głośno coś za cicho?


RE: Dymek Bit#16[Trap] - funkyfella - 14.09.2016

* No też uważam, że melodia z intra przez cały track ciutke męczy.
* Co do perkusjonaliów i fxów - podoba mnie sie to !
* Co do rozmów o bassie, a od czego limiter jest i kompresor :)
jak nie możesz czegoś podgłośnić to znaczy, że pracujesz na za dużych głośnościach.
weź ścisz wszystko o -12 dB :) bedziesz miał kupe miejsca na manewrowanie.
Potem w "masteringach" na koniec sobie zgłosnisz wszsytko :)
* nie jaram sie trapami wiec staram się swojego "gustu" nie uaktywniać :)
Ale jak na pierwszy taki track to uważam, że siedzi dobrze i chyba słychać, że
roibłeś inne rzeczy wczesniej :) bo nie jest taki "sztuczny" jak to mejnstrimy raczyły
(przynajmniej mnie) przyzwyczaić...

mimo, że nie lubie trapów 4 daje :D


RE: Dymek - Bit#16 - tks21 - 19.09.2016

Podoba mi się ogólna melodia. W szczególności ta wstawka z Belssami i tym fajnym "dziwnym"(ale w tym dobrym słowa znaczeniu) synthem oraz . Widzę tu Anuela AA. Jego flow by tu pasował (luknij sobie w wolnej chwili utwory tego Pana :D ) z feateringiem np. z Tempo (latynoski Trap). Podryguje do bujania głową (śmiesznie napisałem "chyba") . Tak powinien wyglądać dla mnie w 100 % Trap (takie jest moje odczucie może dlatego, że uwielbiam wcześniej wspomniane belssy w tym gatunku muzycznym :). Jak dla mnie super! Kilka razy go odsłucham! Co się rzadko zdarza! Genialne to wszystko :)Z czystym sumieniem 5/5


RE: Dymek - Bit#16 - barthus - 20.09.2016

Melodia do złudzenia kojarzy mi się z.... Lux Aeterna (bellsy od samego początku) :P Trap to nie moja bajka. Nie jestem specem jeśli chodzi o mix, ale muszę przyznać że tutaj brzmienie mi się nawet podoba ;) Dam 4 na zachętę :D


RE: Dymek - Bit#16 - RobbieN - 23.09.2016

Całość brzmi miło, trochę kosmetyki i miałbyś naprawdę kozak bit, a przejście w 1:29 urwało mi czerep ale ten hit-hat :( Słyszę że jest zquantizowany, ale nie wiem czemu bije kompletnie poza rytmem i zabija całą magie. Szkoda bo jest ogień, czwóreczka.


RE: Dymek - Bit#16 - Dragon_Studio - 26.09.2016

(13.09.2016, 21:00)banglabejs napisał(a): Z początku myślałem, że to kolejny oklepany trap ale się mocno zdziwiłem. Jak wjeżdża ten pluck odrazu ciekawiej się tego słucha. Motyw na refrenie też kozacki ;) Do poprawy bass i perka, ale nie ma lipy. Fajnie zaaranżowane i ogólnie spoko produkcja tylko te nieszczęsne dzwoneczki... :E
4*
Pozdro!

Miałem to samo mysle sobie kolejna "klepa trepa" a tu spoko wyszło, co do mixu miałbym uwagi, ale nie ma co oceniac kazdy mixuje tak jak słyszy:)
4/5 odemnie