MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO Fl Studio: Wpis Rejestru - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO Fl Studio: Wpis Rejestru (/temat-fl-studio-fl-studio-wpis-rejestru)



Fl Studio: Wpis Rejestru - Hellish - 13.09.2016

Siema , jak w temacie ... Gdzie znajdę na dysku po zainstalowaniu FL'a wpis do rejestru który potem wystarczy tylko wkleić w odpowiednie miejsce po formacie dysku ... FL zainstalowany na dysku D: Nie wiem czy tworzy on się na C; czy na D; Ktoś wie mniej więcej jak to zrobić i gdzie to jest ? Pozdro


Poprawiam nazwę tematu

Wystawiono 23:08:27, dnia 13.09.2016, przez Knifeman



RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - hudson462 - 14.09.2016

Nie do końca wiem czy chodzi nam o to samo, ale jeśli chcesz mieć wszystkie VST, sample itd. po formacie to chyba wystarczy wejść w folder z FL Studio> Data > kopiujesz folder o nazwie "Patches". Następny folder, który Cię interesuje to FL Studio> Plugins > z tego folderu znajdujesz wszystkie pliki .dll które mają w tytule nazwę jakiegoś zewnętrznego instrumentu, na przykład Massive. Skopiowany folder "Patches" i pliki .dll wklejasz na jakiś nośnik. Po formacie wklejasz skopiowane pliki tam skąd je skopiowałeś i powinno być wszystko tak jak przed formatem.


RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - Hellish - 14.09.2016

Hmm , ciekawe ... Będę musiał to sprawdzić ... Dzieki za info ziomus ;)


RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - Xorbolanid - 14.09.2016

(14.09.2016, 7:49)hudson462 napisał(a): Nie do końca wiem czy chodzi nam o to samo, ale jeśli chcesz mieć wszystkie VST, sample itd. po formacie to chyba wystarczy wejść w folder z FL Studio> Data > kopiujesz folder o nazwie "Patches". Następny folder, który Cię interesuje to FL Studio> Plugins > z tego folderu znajdujesz wszystkie pliki .dll które mają w tytule nazwę jakiegoś zewnętrznego instrumentu, na przykład Massive. Skopiowany folder "Patches" i pliki .dll wklejasz na jakiś nośnik. Po formacie wklejasz skopiowane pliki tam skąd je skopiowałeś i powinno być wszystko tak jak przed formatem.

No niezupelnie. Niektore wtyczki instaluja sie z wpisami do rejestru - bez ponownego zainstalowania ich nie idzie ich uzyc


RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - Hellish - 14.09.2016

Jedyne co ratuje tą sytuacje to ze po wczytaniu jakiegoś projektu to mozna sobie na nowo zapisać presety ...


RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - Recoil83 - 14.09.2016

Witam musiałbyś zrobić kopię całego rejestru, wtedy być może by to zadziałało pod warunkiem że wszystkie aplikacje będą w tym samym miejscu, poza tym niektóre wtyczki posiadają pliki w innych folderach niż Program Files, np. Moje Dokumenty, AppData, ProgramData, dlatego takie operacje zadziałają tylko na wtyczkach które są w całości w folderze VST.


RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - Zirds - 14.09.2016

(13.09.2016, 20:50)Hellish napisał(a): Siema , jak w temacie ... Gdzie znajdę na dysku po zainstalowaniu FL'a wpis do rejestru który potem wystarczy tylko wkleić w odpowiednie miejsce po formacie dysku ... FL zainstalowany na dysku D: Nie wiem czy tworzy on się na C; czy na D; Ktoś wie mniej więcej jak to zrobić i gdzie to jest ? Pozdro


Poprawiam nazwę tematu

Wystawiono 23:08:27, dnia 13.09.2016, przez Knifeman

A nie wystarczy wpisać loginu i hasła czy czegoś tam, które zarejestrowałeś wraz z kontem na Image-Line po zakupie FL Studio?


RE: Fl Studio: Wpis Rejestru - Hellish - 14.09.2016

Niestety nie , to jest tylko do podstawy fla , inne vst które intaluje sie osobno niestety trzeba instalować ponownie ... Ale juz po sprawie bo nowy system stoi ...