MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella x Bakalis - Whole World - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella x Bakalis - Whole World (/temat-hip-hop-funky-fella-x-bakalis-whole-world)



Funky Fella x Bakalis - Whole World - funkyfella - 15.09.2016

Druga kolaboracja z której jestem w cholere dumny :)
Nadal podziemie ale typ ma skilla, że hej.
Kto lubi klimat lat 90-ch to powinno mu się spodobać :D




RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - Shabboo Harper - 15.09.2016

Prześledziłam profil Marvillous Beats'a [SC]; tworzy pierwszorzędnie "przytulne"; wyrafinowanie "głębokie" nuty ^^. Splendidamente... W przypadku, Waszego collab'u z Bakalis'em, moje odczucia są nieco odmienne. Naturalnie owy projekt jest swoistym "kompromisem": Twego świetnego Beat'u (niepowtarzalne dęte/klasyczny Hammond plus lekko "skrzywiona" w swej "spontaniczności" harfa...); osobliwego rap'u i finalnej ("oldschool'owej") wizji producenta... Jednakże, (dziś) to nie jest "mój świat". Technicznie, muszę przyznać, jest bdb (!). Congrats, mates... ;)


RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - tks21 - 16.09.2016

Nie dziwie się że kawałek ma ponad 1K wyświetleń. Po PROSTU ŚWIETNE! (sorry za duże litery ale tak mi się to wkręciło). Produkcja tego tracka = Poziom wybitny jak dla mnie! 5/5 i to flow gościa :) Pozdrawiam przez duże P! Good Work :)


RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - MariQ - 16.09.2016

No cudo no... Nie umiem komentować twoich produkcji :D Może mógłbyś ciut mocniej basem pieprznąć, tyle :)


RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - funkyfella - 17.09.2016

(15.09.2016, 23:54)Shabboo Harper napisał(a): Prześledziłam profil Marvillous Beats'a [SC]; tworzy pierwszorzędnie "przytulne"; wyrafinowanie "głębokie" nuty ^^. Splendidamente... W przypadku, Waszego collab'u z Bakalis'em, moje odczucia są nieco odmienne. Naturalnie owy projekt jest swoistym "kompromisem": Twego świetnego Beat'u (niepowtarzalne dęte/klasyczny Hammond plus lekko "skrzywiona" w swej "spontaniczności" harfa...); osobliwego rap'u i finalnej ("oldschool'owej") wizji producenta... Jednakże, (dziś) to nie jest "mój świat". Technicznie, muszę przyznać, jest bdb (!). Congrats, mates... ;)

No ja wiem, że nie Twoje klimaty :) tymbardziej dzięki za "poświęcenie" i opinię :D

btw. sprawdziłem Marvillous'a bity. Podoba mi się jego groove. Perkusja w nięktórych trackach
wydajeni się taka dobitna w brzmieniu i surowości. Natomiast feeling jesli chodzi o rytmy to on ma :D

(16.09.2016, 16:21)tks21 napisał(a): Nie dziwie się że kawałek ma ponad 1K wyświetleń. Po PROSTU ŚWIETNE! (sorry za duże litery ale tak mi się to wkręciło). Produkcja tego tracka = Poziom wybitny jak dla mnie! 5/5 i to flow gościa :) Pozdrawiam przez duże P! Good Work :)

dziękować :) cieszy mnie to, że również innym to siada

(16.09.2016, 18:32)MariQ napisał(a): No cudo no... Nie umiem komentować twoich produkcji :D Może mógłbyś ciut mocniej basem pieprznąć, tyle :)

Heh, dzięki. No w sumie:) ale niestety całość już nie ja masterowałem.


RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - Rust - 22.09.2016

Pełen profesjonalizm. Z takimi kawałkami to można się bujać z murzynami na teledyskach dorapowując ostatnie głoski :D Wszystko chodzi tak jak chodzić powinno, czuć ten zachodni powiew ojców rapu. ^^ No nic czekam tylko aż Twoje bity będą co raz częściej uzupełniane o tekst, najlepiej w takim stylu jak tutaj czego sobie i Tobie życzę! 5/5 propsy Beer


RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - dejfdj - 22.09.2016

No Konkret :O Pro. Dobry gracz na nietuzinkowym bicie:)


RE: Funky Fella x Bakalis - Whole World - funkyfella - 24.09.2016

(22.09.2016, 11:05)Rust napisał(a): Pełen profesjonalizm. Z takimi kawałkami to można się bujać z murzynami na teledyskach dorapowując ostatnie głoski :D Wszystko chodzi tak jak chodzić powinno, czuć ten zachodni powiew ojców rapu. ^^ No nic czekam tylko aż Twoje bity będą co raz częściej uzupełniane o tekst, najlepiej w takim stylu jak tutaj czego sobie i Tobie życzę! 5/5 propsy Beer

No miał być kliperson do tego , ale coś nie pykło coś :( troche smuteczek


(22.09.2016, 11:36)dejfdj napisał(a): No Konkret :O Pro. Dobry gracz na nietuzinkowym bicie:)

that's right man !