MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Bordi - Blue Lagoon - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Bordi - Blue Lagoon (/temat-deep-bordi-blue-lagoon)



Bordi - Blue Lagoon - Bordi - 20.09.2016

Witam wszystkich,

chciałbym wysłuchać waszych opinii na temat jednego z moich utworów w stylu Tropical House. Lato się kończy ale życzę wszystkim miłego słuchania ;)




RE: Bordi - Blue Lagoon - barthus - 21.09.2016

Bębenki z intra dałbym ciszej, stopa od 0:18 kompletnie nie ma mocy, wywalił bym ją albo podbił, ewentualnie coś na nią nałożył (jakiś inny drum). 0:55 jest spoko. Przydało by się tylko coś do urozmaicenia, aby nadać utworowi niepowtarzalność ;) No i breakdown, jak dla mnie zbyt długi, patrząc od strony całego aranżu. Nawet przyjemnie się słucha :)


RE: Bordi - Blue Lagoon - tomaszp - 21.09.2016

Początek bardzo ciekawy ale kiedy wchodzi kick - zupełnie bez energii. To jest pierwsza rzecz do poprawki. Nie chodzi o to, że ma pompować mega nisko ale musi napędzać tą muzykę.

Instrumentarium jest jak najbardziej ok, może brakuje trochę wokalu (ale nie jest on tutaj mocno wymagany).

Na pewno skróciłbym drugi break i wydłużyłbym drugi drop i ogólnie przy masteringu podciągnąłbym wszystko delikatnie kompresją.

Pomysł jest, wykonanie także (choć jest kilka szczegółów), aranżacja generalnie do poprawy.

Takie 3+ ale bardziej 4 niż 3 :)

Powodzenia i pozdrawiam,

Tomek


RE: Bordi - Blue Lagoon - GY4 - 21.09.2016

Przyjemny track.Jak wchodzi ta stopa w 0.18...rzeczywisce cos tam mozna by z nia zrobic aby miala wiecej powera.Troche mi tu brakuje ciepla takiego,moze to wina braku czestotliwosci gdzies sredniego pasma.Ale widac ze miales pomysl,wszystko sie trzyma koncepcji.


RE: Bordi - Blue Lagoon - Pigu - 22.09.2016

Bardzo przyjemna nutka. Pewne braki w aranżacji są, ale łatwe do skorygowania. Czego nie można powiedzieć o moich tworach :D


RE: Bordi - Blue Lagoon - MLB - 23.09.2016

Siema, nie można nie potwierdzić przedmówców. Brak mocy w bicie, ale za to wszystko nadrabia fantastycznym vajbem, żyję na majorce, pracuję na beach barze. Kawaliny o takim vajbie mam na bieżąco. Mocne 3+


RE: Bordi - Blue Lagoon - Shabboo Harper - 27.09.2016

Hey Bordi. Powyższe komentarze celne; szczególnie w kwestii Drums'ów. Bongos'y w Delay'u (Intro) nie brzmią "kusząco"; obok Pluck'a (Lead'a) słyszalny jest "click". Brzydko, nieharmonijnie to brzmi... Hi Hat'y czy też tamburyn (?) donośne, podobnie jak Synth; w przeciwieństwie do mizernego Kick'a, bezbarwnej gitary i wręcz "nieobecnych" Pad'ów (dalekooo w L kanale). Godnym byłoby "dopieścić" plastyczność tonów i defiguracje w aranżu. Jest melodyjnie acz niezbyt odkrywczo... ^^


RE: Bordi - Blue Lagoon - skwarek - 27.09.2016

Po Twoim ostatnim tracku aż nie mogłem się oprzeć, by tego też posłuchać. I powiem tak: Ogólnie podoba mi się, przyjemne w odsłuchu. Chociaż rzeczywiście, tak jak koledzy zauważyli, ta stopa w intro do poprawy. Drugi break jak dla mnie pasuje taki dłuższy.
Bardzo przyjemny utworek. Aż bym dłużej posłuchał :D

Moja ocena: 4.

Pozdrawiam, Dawid.