MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Have a Good Time - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Have a Good Time (/temat-hip-hop-funky-fella-have-a-good-time)



Funky Fella - Have a Good Time - funkyfella - 21.09.2016

Jak w tytule :) to chyba będzie theme kanału :)
Have a good time :D

Funky Fella - Have A Good Time



RE: Funky Fella - Have A Good Time - RobbieN - 21.09.2016

Nie za bardzo jest o czym się produkować - patterny zróżnicowane przez co nie ma nudy mimo niezmiennej linii perki, sample ładnie pocięte, mix czyściutki, nic mnie w uszy nie kłuje nawet odrobine, w pełni zasłużona piątka.


RE: Funky Fella - Have A Good Time - mario995 - 21.09.2016

Traczek bardzo przyjemny. Funky nie schodzisz poniżej pewnego poziomu od bardzo długiego czasu
Sampelki świetnie się wkręcają
Mix abstolutnie czysty :)
Zasłużone 5/5 :)


RE: Funky Fella - Have A Good Time - dejfdj - 21.09.2016

dobre fx, perka i aranżacja ale jak dla mnie męczące dla uszu :P nie mój gatunek...


RE: Funky Fella - Have A Good Time - Rust - 22.09.2016

Sztandarowy track, hymn Funky Fella. Jak zwykle nic co można byc zarzucić od strony technicznej. Bit płynie i wkręca w umysł dwa słowa. Dobra reklama :D 5/5 propsy Beer


RE: Funky Fella - Have A Good Time - tks21 - 22.09.2016

Świetny bit! Zgadzam się z przedmówcami.Przyzwyczaiłeś nas do świetnych produkcji. Każdy dźwięk współgra ze sobą(może to jest kwestia mixu sam już nie wiem). Kurde... czysto Ci to wyszło :) Dzięki Tobie polubiłem Funk nawet. Gratki za kawałek bo jest nieziemski :) 5/5 Ps. Pisałem pod wpływem emocji bo ten kawałek tak na mnie zadziałał (oczywiście POZYTYWNIE) (sorry za dopiske ale musiałem to napisać) Pozdro


RE: Funky Fella - Have A Good Time - Hola Flavio - 22.09.2016

Czekam na coś bardziej agresywnego. Bit sam w sobie

>k o m p l e t n y

elo 5


RE: Funky Fella - Have A Good Time - funkyfella - 24.09.2016

Nie ma co cytować bo nie ma sie do czego odnosić. Dzieki za pozytynwe opinie i wasze pozytywne wrażenia, bo to dla mnie najważniejsze :D

Tks21 a Twoje wrażenia już wgl :) niezniernie japa mi sięcieszy jak czytam coś takiego

Peace


RE: Funky Fella - Have A Good Time - barthus - 24.09.2016

Klasa! :D najbardziej podoba mi się werbel. Reprezentujesz b wysoki poziom ;) Podziwiam też systematyczność z jaką wrzucasz utwory (chodzi mi, że często). Wg mnie jesteś największym kotem tego działu :d


RE: Funky Fella - Have A Good Time - Shabboo Harper - 25.09.2016

Yo! Dziś "powiem" tak: Sax plus perka harmonizują ze sobą pierwszorzędnie; sample trafione i docięte bezbłędnie... Przecudny Groove, Reggae-Funky mood; tylko, że... takowa przeciągłość i powtarzalność po prostu nuży. Temat byłby prześwietny w
charakterze Jingle'a. Peace... 2U. ^D


RE: Funky Fella - Have a Good Time - Intransitive - 3.10.2016

Bardzo ciekawy kawałek. Motyw właściwie się nie zmienia, ale to nie wpływa negatywnie na odbiór. Jedyne do czego można byłoby się na siłę przyczepić to ciężki bas, który może męczyć przy dłuższym słuchaniu oraz mało agresywny snare, ale to czysto subiektywna ocena;) Pozdro!