MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nowy Trusted historia youtubera - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Nowy Trusted historia youtubera (/temat-nowy-trusted-historia-youtubera)



Nowy Trusted historia youtubera - Trusted - 22.09.2016

Witam..

I przepraszam tak z góry. Nie było mnie długo, na tyle długo, i tyle zaszło zmian, że wybaczcie ale wprost muszę się przedstawić jeszcze raz jak sprzed tych 3-4 lat.

1) Kim byłem?

Dość aktywnie uczestniczyłem w życiu forum w dziale Hardstyle, wrzucając własne wałki i sporo komentując inne produkcje (Oldschool, Tektones, Daltonerz itd pozdrawiam was chłopaki) Miałem wtedy jeszcze jakieś 15-lat. Pod koniec dostałem nawet range helpa. Teraz jej nie mam... Ale trudno się dziwić, sam bym sobie ją odebrał w odpowiednim momencie gdybym mógł.. xd

2) Czemu przerwałem?

Tak naprawdę skapnąłem się, że tworzenie muzyki bez efektów ubocznych typu - popularność/kasa mnie nie bawi. Wybrałem sobie inny cel - najpierw stanę się popularny, a kiedyś jak się uda ponownie rozwinę się w kierunku muzycznym i wejdę na scenę tylnymi drzwiami... i wtedy może by nawet udałoby się zasadzić ziarenko dobrego Hardu w Polsce. ;) Miałem wtedy jeszcze mały kanał Youtube (kilka tyś subków) - https://www.youtube.com/user/TheUnboxall ,który zaczynał się rozrastać. Dosłownie z dnia nadzień oderwałem się od muzyki i wolny czas wkładałem na jego rozwój. Miałem jeszcze wrócić na forum i wszystko wyjaśnić... Po prostu zapomniałem. Dziś ten chory kanał i nagła przemiana jest daje mi masę możliwości promocji moich projektów i życie póki co w całkiem niezłym dostatku. (jeśli ktoś z forum jest ciekawy tematyki zarabiania na Yt, chętnie odpowiem na wszystkie pytania ile za ile, bo już trochę w tym siedzę)

3) Czego tu teraz szukam?

Szukam ludzi do współpracy... ludzi, którym mogę dać trochę grosza za dobrze odwaloną robotę
i specjalnie zaprojektowany kawałek. Chętnie promuję również osoby, z którymi współpracuje.

Współpracowałem już np. z Wizzardiusem z naszego forum (Dropcraft) :
https://www.youtube.com/watch?v=p5BSklRwln0 DROPCRAFT - Drugs Al Dente
Kawałek ten został zaprojektowany specjalnie do moich potrzeb reklamowych :
https://www.youtube.com/watch?v=Yc2KrQqlBks

Dlatego wykorzystując odpowiednie zasięgi Facebook / Youtube i odnośniki zapewniłem mu w ramach wynagrodzenia 55 000 wyświetleń pod filmem z jego oryginalnym utworem. ;)
No i dorzuciłem trochę grosza na coś do palenia przy tworzeniu :P

Moja głowa już pęka od pomysłów. A dobre podkłady muzyczne są jednym z najważniejszych elementów do ich realizacji, dlatego pewnie już niedługo napiszę czego aktualnie poszukuję.

W razie potrzeb, udostępnię wszystkie potrzebne dowody, nie mówiąc już o tym, że nawet teraz na jednym z filmów znajduje się odniesienie do forum MusicProducers.
Teraz już wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli nie możecie osiągać waszych celów drzwiami wchodźcie oknem. :)

Pozdrawiam serdecznie!
Tymczasem idę sprawdzić skrzynkę wiadomości prywatnych bo mam tam małe zaległości. xD ;(


RE: Nowy Trusted historia youtubera - K - 22.09.2016

Witam na starych śmieciach! Miałem okazje oglądać wideo, w którym wspominałeś o forum, także :*

I gratuluję sukcesu. Pół miliona subów to zdecydowanie coś. :)


RE: Nowy Trusted historia youtubera - OProject - 22.09.2016

Elo xd Łelkom bek, witaj synu marnotrawny xd
Lepiej nam faklodzik wypromuj xd
A muzyki juz nie tworzysz wgl? xd


RE: Nowy Trusted historia youtubera - qnebra - 22.09.2016

Ten kanał wygląda jak symulacja sortowni kurierskiej.


RE: Nowy Trusted historia youtubera - In-Tegral - 22.09.2016

Nie znałem Cię do strony forum, bo w sumie nie jestem tu od początku, ale jak widzę kolejną osobę do działu HS to morda się sama cieszy :D. Kanał znam i gratulacje za na prawdę spory sukces. Welcome back :E


RE: Nowy Trusted historia youtubera - Trusted - 22.09.2016

(22.09.2016, 7:33)K napisał(a): Witam na starych śmieciach! :D Miałem okazje oglądać wideo, w którym wspominałeś o forum, także :*.

I gratuluję sukcesu. Pół miliona subów to zdecydowanie coś. :)

Ano dziękuje.. ;) nie no te forum dość mocno mi zostało w pamięci więc jakbym nie wspomniał o nim wcale to bym wyrzuty miał :D

Ja z kolei muszę spropsować administracje.. - Przez tyle lat dokładnie ta sama zżyta ekipa i dalej ładny porządeczek. To się ceni :3

(22.09.2016, 7:46)OProject napisał(a): Elo xd Łelkom bek, witaj synu marnotrawny xd
Lepiej nam faklodzik wypromuj xd
A muzyki juz nie tworzysz wgl? xd

Joł joł mordeczko xD
Ciągle myślę o powrocie do tworzenia hardów, czasem odpalam sobie Fla, ale już nie tymi godzinami i bez klepania XXXX... Layerów by mieć dobry nu style kick XD
W sumie, domyślam się, że jest wiele Faklodżikowych tracków których mógłbym gdzieś użyć i propsnąć w opisie... Akurat gdzieś to się tam w jakimś stopniu pokrywa z chorą tematyką kanału.. ^P

(22.09.2016, 9:19)qnebra napisał(a): Ten kanał wygląda jak symulacja sortowni kurierskiej.

XD

(22.09.2016, 9:52)In-Tegral napisał(a): Nie znałem Cię do strony forum, bo w sumie nie jestem tu od początku, ale jak widzę kolejną osobę do działu HS to morda się sama cieszy :D. Kanał znam i gratulacje za na prawdę spory sukces. Welcome back :E

A witam, witam i dzięki ;) Muszę posprawdzać jak tam teraz harda część forum stoi :D ..Jeszcze te parę lat temu co tydzień zawsze był jakiś gotowy pełny sztosik od kogoś do oceny, mam nadzieję, że dalej tam to sobie żyje swoim tempem i doszły nowe osóbki co potrafią kicka kocura wykręcić.. :3




RE: Nowy Trusted historia youtubera - Knifeman - 25.09.2016

Ło, gratki :v

Pomysł niby prosty ale wpaść na to i przy okazji mieć trochę szczęścia zdarza się rzadko.


RE: Nowy Trusted historia youtubera - Xorbolanid - 26.09.2016

Ja jestem ciekawy skąd u ciebie na chacie dildo.


RE: Nowy Trusted historia youtubera - Knifeman - 26.09.2016

(26.09.2016, 11:02)Xorbolanid napisał(a): skąd u ciebie na chacie dildo.

Siostry pytałem bo ogarnia jutuby. Podobno zakład :e