MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) (/temat-hardstyle-jan-hammer-crockett-s-theme-baq-hardstyle-bootleg)



Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - BAQ - 26.09.2016

Witam .
Przesyłam mój nowy bootleg no oceny w stylu hardstyle ;)



RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - Xorbolanid - 26.09.2016

Popraw player bo nic nie moge uslyszec. Chociaz bez słuchania daje 1 bo crockett's theme jako hard sie po prostu nie nadaje.


RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - In-Tegral - 26.09.2016

Aranżacyjnie trochę nieprzemyślane. Dźwięki strasznie ubogie i źle ze sobą połączone, brakuje w tym sensownego rozstawienia częstotliwości w tych dźwiękach, tak by zapchały całe pasmo i się dobrze ze sobą posklejały. Kick - Punch fajnie uderza, za to tail jest nijaki, ni to sporo mięsa ni dobrego charakteru. Reverze Bass za to wyszedł Ci bardzo dobrze. Ogółem polecam Ci wrócić do podstaw - najpierw pokręć sobie dźwięki, porób parę remake'ów, zobacz jak to wszystko funkcjonuje a dopiero potem jakiś utwór referencyjny i lecisz ze swoim tematem. Naucz się słuchać profesjonalnych kawałków HS rozkładając je dokładnie na czynniki pierwsze (jak leci delay reverb ) jak jest rozstawiona scena, głośności dźwięków, a dowiesz się już z miejsca bardzo dużo. Ogółem sam pomysł też mi się nie podoba ale 1 Ci nie dam, bo na tą ocenę nie zasługuje nawet najgorszy track na tym forum... 3/5, pracuj dalej.


RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - dejfdj - 26.09.2016

qurwa.. Jest pompa, są Drumz'y jest tekkst.)
Tak tylko mówię, słucham i słucham :) Bardzo dobrze że @In-Tegral podchodzi do komentarzy z pasją'.


RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - OProject - 26.09.2016

HEHE pomysł pewno ode mnie na ten track xd
Reverse ma majo pierdolniecia :E
Lead pasuje... a właściwie to nie pasuje kompletnie do tej melodii xd main part strasznie chaotyczny xd
Transowy cover wg. mnie brzmiał lepiej... no ale trance bardziej pasuje do takiego czilałtowego, głębokiego kawałka xd
Ja mam wrażenie że zrobiłeś ten botleg na szybko xd


RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - Shabboo Harper - 1.10.2016

Niektóre dźwięki rzeczywiście zacne, szczególnie Reverse Bass czy lekko "puszkowy" Kick, jednakże zgodzę się z In-Tegral'em i Oldie, iż chaotyczny aranż po prostu zniechęca do Twego projektu. Takowy Sound Design; kolaż dźwięków o przeróżnej barwie i natężeniu/tempie; niekiedy wręcz "przypadkowej" obecności w miksie (1:26/1:32...) plus zupełnie, w moim odczuciu, niepotrzebne "wstawki" z filmu tworzą melodyjny "tumult". BAQ, too much; too messy... :(


RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - DMNSound - 2.10.2016

Zmiksowany całkiem dobrze a na pewno lepiej niż moje próby podejścia do hardstyle:). Brzmienia też ciekawe. Jednak tego typu bootlegi bądź remiksy nie powinny nigdy powstawać w tej muzyce. Najgorsze połączenie jakie może być.


RE: Jan Hammer -Crockett's Theme (BAQ Hardstyle Bootleg) - ShaunPearl - 12.10.2016

Hardstyle jest wbrew pozorom strasznie wymagającym gatunkiem. Mocna stopa, dobry mocny lead to podstawa. Jakiś pomysł jest, ryzykowny co prawda :D
Nad miksem musisz jeszcze popracować (jak my prawie wszyscy:D)
Brak jest tego, no wiesz... nie mogę tu przeklinać :D
Niemniej jednak, życzę sukcesów i pozdrawiam!