MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Dragon Studio - Nightmare - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Dragon Studio - Nightmare (/temat-hip-hop-dragon-studio-nightmare)



Dragon Studio - Nightmare - Dragon_Studio - 27.09.2016

Co Sadzicie o klimacie oraz aranzacji?



Za konstruktywną krytykę z gory dziękuje:)


RE: Dragon Studio - Nightmare [do oceny] - skwarek - 27.09.2016

Choć to zupełnie nie mój gatunek, to ocenię uchem słuchacza.
Technicznie wydaje mi się w porządku, chociaż werbel dałbym hmm... Lekko wyższy. Poza tym podoba mi się ;)


RE: Dragon Studio - Nightmare [do oceny] - Rust - 28.09.2016

Jest klimacik, strasznie fajnie to piano chodzi. ^D Technicznie nie mam co się czapiać. Może jedynie co do perki, to główny motyw bym zaostrzył jakimś wyrazistrzym werblem i dodał jakąś linię basową. :V Poza tym jest luksio. 5/5 Propsy Beer


RE: Dragon Studio - Nightmare - Dragon_Studio - 30.09.2016

(28.09.2016, 0:19)Rust napisał(a): Jest klimacik, strasznie fajnie to piano chodzi. ^D Technicznie nie mam co się czapiać. Może jedynie co do perki, to główny motyw bym zaostrzył jakimś wyrazistrzym werblem i dodał jakąś linię basową. :V Poza tym jest luksio. 5/5 Propsy Beer

Ale tu jest linia basowa:) Moze nie mam mixu timbalanda ale jest:)
Nad verblem popracuje bo sam mam jakies dziwne odczucia, dzieki.


RE: Dragon Studio - Nightmare - Shabboo Harper - 30.09.2016

Tomku, to przystępny; atmosferyczny; o osobliwym Background'zie bit. Perka lekko "przygaszona" (werbel rzeczywiście potrzebuje "kopa"); proste piano plus "przeciągłe" smyczki tworzą quasi "klasyczny" dwugłos w tym, w sumie monolitycznym, projekcie. Aura? Jest "smutno", "gorzko"; niemalże "boleściwie". Technicznie? Już jesteś świadomy wszystkiego... ;)

PS. 2:07-2:10; ooops! To celowe?


RE: Dragon Studio - Nightmare - Dragon_Studio - 1.10.2016

(30.09.2016, 22:59)Shabboo Harper napisał(a): Tomku, to przystępny; atmosferyczny; o osobliwym Background'zie bit. Perka lekko "przygaszona" (werbel rzeczywiście potrzebuje "kopa"); proste piano plus "przeciągłe" smyczki tworzą quasi "klasyczny" dwugłos w tym, w sumie monolitycznym, projekcie. Aura? Jest "smutno", "gorzko"; niemalże "boleściwie". Technicznie? Już jesteś świadomy wszystkiego... ;)

PS. 2:07-2:10; ooops! To celowe?

Dzekuje bardzo bratku za miłe słowa i tez te negatywne.
Z verblem cos muszę zrobic, fakt, sam to zauważyłem ze nie jest wyrazisty [co niektórzy nawet mowili ze zbyt standardowy, ale ja i tok zrobi tak jak bedzie mi to grało, nie jak komuś sie podoba]

P.S. 2:07-2:10 - Tak to świadomy zabieg aranżacyjny, jest to podkład typowo do rapu a TAM własnie zaczyna się 2ga zwrotka i jest to takie złamanie, które podłapałem kiedyś na starych nagraniach z lat 90-00, i tez zacząłem stosować po swojemu.


RE: Dragon Studio - Nightmare - Zirds - 1.10.2016

Jak do kobiety możesz pisać "bratku"?


RE: Dragon Studio - Nightmare - Hola Flavio - 2.10.2016

męczysz lewe ucho
>prosty bit
>brzmi ok
>perka takse
>truskule będą chcieli