MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam (/temat-jeszcze-jedno-ostrzezenie-i-spadam)



jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - dejfdj - 2.10.2016

tyle :-) szkoda mojego i waszego czasu...


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - Royal Cartel - 2.10.2016

Witam i żegnam kolejnego światowej klasy producenta :)


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - Foortic - 2.10.2016

Nie no, to forum się zaraz rozpadnie ;( kolejny pro producent odchodzi... No jak to tak


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - K - 2.10.2016

Rozumiem, że skoro temat zamieściłeś w dziale dyskusji, to będziemy o tym dyskutować? xD

Masz więc i kolejne, bo wybrałeś złe miejsce. ;)


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - dejfdj - 2.10.2016

.. i tak nic nie zrozumiecie, a ja od tego nie urosnę.

Zgada się admin. Dyskusja raczej na pewno rozwinie się w opluwany wątek. Pobawmy się; Niech każdy wysunie jakieś wnioski - wątpliwości) dotyczące ostrzeżeń.

Martwi mnie, że piszecie wierszem.. Nie odpisujecie, Wątki są duplikowane, a użytkownik zamiast Poświęcić 5 min na zapoznanie się z klauzulą - wchodzi i myśli ". będą chcieli to mnie zablokują za nic" Tak więc, nie-chcecie nie będę się udzielał. Są inne, mniej lub bardziej zaawansowane fora, a tu nie ma nawet kategorii z hip-hopem.


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - Maciek - 2.10.2016

Może na początek Ty wysuniesz jakieś wnioski, jeszcze nie dostałeś bana tylko kilka ostrzeżeń, które z biegiem czasu zostaną anulowane. Nie wymagamy na forum nie wiadomo czego, a tylko przestrzegania kilku prostych reguł. Jeśli poświęciłbyś te 5 minut, o których wspominasz na zapoznanie się z regulaminem i zasadami zakładania tematów oraz zwrócił uwagę na to w jakiej formie użytkownicy się wypowiadają, to na pewno nie było by tych 80% ostrzeżenia.


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - Xorbolanid - 7.10.2016

(2.10.2016, 9:54)dejfdj napisał(a): [..] a tu nie ma nawet kategorii z hip-hopem.

Aha. Czyli jestem wyrózniony oddzielnym obszarem dla hiphopowców.
http://musicproducers.pl/forum-hip-hop


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - Sajga - 8.10.2016

Kurde, myślałem, że ten wątek to świeża nowinka, a tu okazało się, że już troche stary, ale naklepałem screenów więc szkoda mi nie napisać.

Cytat:jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam

Pewnie dlatego, że dostanie jeszcze jedno i auto ban. Sytuacja analogiczna do tej:
[Obrazek: 246071_jak-szef-nie-odwola-slow-to.jpg]

Cytat:Tak więc, nie-chcecie nie będę się udzielał.
O rety szkoda. Już nie będzie można czytać Twoich aforyzmów takich jak:

[Obrazek: ZqeYsoS.png]

[Obrazek: Iwj8wjR.png]

[Obrazek: GLOp5fn.png]

[Obrazek: v1AhV3t.png]

[Obrazek: 18CzGzX.png]
(sekret jak nauczyć się pisać dobre melodie)

A tutaj mamy strumień myśli nie tylko erudyty ale i altruisty:
[Obrazek: nZdMVCS.png]

[Obrazek: E09A7Ro.png]
(kolega zapytał jak nauczyć się aranżowania future housu / dubstepu)

[Obrazek: TSjlf4P.png]
(Kolega zapytał jak robić melodie. Kto by pomyślał, że odpowiedź jest taka prosta! Wystarczy napisać do muzy, rzucić palenie i rzucić nawyk polewania Machine kawą)

To wszystko to nic w porównaniu do tego co czasami wypisywał na szałcie. Tam to była poezja. Niestety (albo na szczęście) nie mam screenów bo wypowiedzi uległy przedawnieniu. Ale pamiętam jak ostatnio przywitał nas serdecznym "co tu tak śmierdzi moczem?!" a po kilku minutach zażenowania napisał fascynujący plot twist. Uwaga, uwaga, okazało się, że "aa to mój palec"!


RE: jeszcze jedno ostrzeżenie i spadam - OProject - 8.10.2016

Xd Slabo cos, Raven/Hellish w lepszym stylu odchodzil xd
musisz popracowac nad jakimis ciekawymi wyzwiskami, troche poudawac, klamac... pamietaj ze rekord to chyba 6 zbanowanych kont takze musisz sie postarac zebysmy zapamietali xd