MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) (/temat-house-dropcraft-svarog-original-mix)

Strony: 1 2


DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Wizzardius - 11.10.2016

Witam witam.
Dziś tak bardziej, po słowiańsku ;d






RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Royal Cartel - 11.10.2016

"Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku utworów zamieszczonych w serwisie YouTube. Jeżeli chcecie dodać do tematu wideo, nie robicie tego w taki sposób:

[yt ]https://www.youtube.com/watch?v=KAY1k2aY3ka[ /yt]

lecz tak:

[yt ]KAY1k2aY3ka[ /yt]"

Tylko tam wiadomo, bez spacji ;)


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - tomaszp - 11.10.2016

Ciekawe intro (może trochę za długie). Sam drop mi się bardzo podoba, czysty miks, dobór instrumentów idealny - styl taki podobny do KSHMR. Break urywa dupę, uwielbiam takie wstawki :)

Cóż, nie mam się do czego przyczepić i daję piątaka :) jak najbardziej zasłużonego.

Zazdroszczę talentu :)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Castiel - 11.10.2016

Kolejny zajebisty traczek od Ciebie :) Oby tak dalej :D


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - In-Tegral - 11.10.2016

Wokalista ogółem trochę fałszuje, musi podszkolić swój warsztat, gitary w tle słabo dobrane. Te ukulele, które gra w tle czy inne klekotanie bocianów też mi się średnio podoba, nie wspominając już, że te jelenie odgłosy pod koniec burzą całą harmonię...

Dobra, od razu mi ulżyło, teraz przejdźmy do konkretów na poważnie.

Przysięgam... Jeżeli zmarnujesz swój talent, znajdę Cię i Ci nakopie... Więcej mówić nie będę bo wiesz co o tym sądzę, mówiłem nie raz na pw. 5/5


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Jeykop - 11.10.2016

Samo intro ghostproduced by KSHMR :D Nie no, żartuję oczywiście :D Fajne intro, może trochę brakuje napięcia w nim (mogę się mylić i pewnie się mylę xd) Ekstra drop, taki płynący to jest to, ale prawdę mówiąc chętnie bym usłyszał także wersję hmm Melbourne Bounce? :D Według mnie gitary są dobrane okej, wpływają na klimat, który tu jest chyba najważnieszy :D Miks wiadomo dobry, ale to nie mnie oceniać :D No i ten fragment trapowy ekstra :D 5/5


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Ixipe - 12.10.2016

Po kilku miesiącach nie obecności, rozglądam się tu po forum, zacząłem od housów, co prawda pierwsza strona w zupełnoći mi wystarczy... A ten kawałek jest dla mnie świetny ;D poywol sobie go doda do play listy swojej na YT w housy


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Shabboo Harper - 12.10.2016

Hey Marcin, cóż by "tu" jeszcze "rzec". Pierwotne założenie, w moim odczuciu, spełnione. Jest "żarliwość" nut; jest wyrafinowany klimat z silnym "słowiańskim" pierwiastkiem; jest porządny miks. Tyle dziś ode mnie... Gratuluję. ^D


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Nyklas - 15.10.2016

Od pierwszego momentu kawałek skojarzył mi się ze ścieżką dźwiękową z gry Wiedźmin 3 :) gdzie występują właśnie takie słowiańskie klimaty :) A co do reszty to naprawdę kozak !!! zajebisty pomysł i wykonanie ! 5


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - STLKR CLL - 23.10.2016

Intro bardzo Kashmirowe, fajny klimat. Potem wchodzi bas, który wprowadza w klimaty melbourne bounce :) Trochę mnie to zmyliło, ale mimo tego drop ma moc, głównie przez mocny bas (drugi drop ma więcej elementów i ten bas słabiej słychać). Melodia od 1:58 do 2:05 (chodzi o ten pluck) prosi się o rozbudowę, albo co lepsze, zrobienie kolejnego utworu z właśnie tym motywem - jest mega klimatyczna :)

Usunąłbym ten szum zaraz przed dropem (wchodzi tak nagle i IHMO zabiera energię samego dropu).

Ode mnie 5 :)


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - augenous - 2.11.2016

Początek Wizzardius zapowiada się soczysty i wgl taki KSHMRowy jak to ktoś powiedział, ale potem jest drop noo... nie w moim klimacie po prostu a to się tu nie liczy. Ogólnie początek miodzio, wszystko słychać, bardzo dobry mix, dobrze dobrane instrumenty. Może powiesz że jestem wybredny ale brakowało mi jakiegoś syntezatora, chociażby żeby wesprzeć te skrzypki (okej, słyszę no ale... ). Bardzo ciekawa kompozycja, również ze względu na wartości wizualne - po prostu genialne efekty i animacje (przekaż gratulacje dla twórcy) i piąteczka trafia na twoje konto :D


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Deonite - 4.11.2016

Miałem to skomentować juz dawno xD

Dla mnie twój każdy kawałek to majstersztyk EDM - u. I ten chyba udał się najbardziej. Nie mam nic do zarzucenia. Wyślij to do Nika Coopera, zainteresuje się :D


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Mocade - 11.11.2016

Bardziej oceniać utworu już raczej nie trzeba, jest wzór, ale zapytam o inna rzecz.
Jak zrobiłeś animacje? tutaj także odwalono kawał niezłej roboty.
Pozdrawiam.


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Wizzardius - 15.11.2016

To są połączone 2 animacje z videohive:
https://videohive.net/item/storm-is-coming/3932729
https://videohive.net/item/thunderstorm/11004496
Kwestia zrobić płynne przejście z jednej do drugiej, trochę dopasować pod siebie. Dodać na środku swastyke (kolovrat w tym wypadku), wokół saber od videocopilot + do tego wszystkiego sound keys, troche twitcha.
No ogólnie kwestia wyobraźni.
Następne video to PRAWDOPODOBNIE też będzie zlepek (teraz juz może nawet 3 albo 4 różnych projektów, bo już mam w głowie co tam ma się znajdować)


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Voel - 15.11.2016

Cudowny utwór, piękne przejścia, wszystko jest mega, bejs super miodny. Szybko mi się nie znudzi i będę go katował pewnie nie jeden raz na sc. Pozdrawiam


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Wizzardius - 15.11.2016

Odnośnie bassu...
Ja ogólnie strasznie dużo techno słucham.
W sumie do całego Svaroga mnie zainspirował SERIO ten kawałek:

I tak bass i stope zsamplowałem właśnie z tego.
Z tym, że bass potraktowany był jeszcze exciterem i bodaj lekkim overdrivem.
A do stopy dodany lekki layer na góre ;P

Co więcej, @Candyblood. MAsz tam darmowy download. Ściągnij sobie i słuchaj w jakimś foobarze. Jest różnica jakości, serio ;d


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - PureInstinct - 15.11.2016

Puff...! Cieszę się osobiście, że są tutaj tacy ludzie na forum, jak Ty :) Ależ kop motywacji!
Ekstra klimat - chociaż zbrzydł mi świat EDM, to tutaj dostałem od Ciebie cios w mordę, aż zachciało się skakać. Niesamowity kawałek! Miks brzmi bajecznie, aranżacja pierwsza klasa. I ten słowiański klimat, aaahhhh :D
6/5 !


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Koberise - 23.11.2016

to jest jakaś miazga :D Naj Naj :) co więcej :D muza mogła by być w Wiedźminie 3 spokojnie :D podczas walk :D


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - neurojin - 29.11.2016

Genialne, myślałeś żeby dać to na jakieś stronki promujące muze? Bo na pewno zasługuje na więcej wyświetleń.


RE: DROPCRAFT - Svarog (Original Mix) - Wizzardius - 30.11.2016

Właśnie konto na Routenote założyłem.
Póki co tylko Drugs al Dente dodałem, jak dostane zgode od CDPROJEKT RED, to Svarog i Slavic Rage też wlecą (choć znajac siebie, nawet bez tego to tam dodam :D*), więc kawałki wlatuja na spotify,itunes + pare innych + do sieci partnerskiej YT RouteNote ;P

*bo przecież i tak kurwa, nie robie tego dla kasy, wiec chyba sie nie doczepią... (tzn bedzie opcja kupienia na itunes i np google play, ale opcjonalna, darmowego DL nie wyłacze.)