MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luźne rozmowy o życiu codziennym - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Luźne rozmowy o życiu codziennym (/temat-luzne-rozmowy-o-zyciu-codziennym)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Herman - 17.05.2012

musze isć do pracy -.-


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Marduk - 17.05.2012

Siedzie sobie na pozytywnym kacu po wczorajszej nocy spedzonej w pubie (gniazdo piratow). Bylo fajnie spotkalem znajomych , chcialem wypic jedno piwko... skonczylo sie na 5 ... a chcialem isc na uczelnie rano , no coz tak wyszlo :D
Tesknie za dziewczyna(byla) ostatnio jej rozyczke z liscikem zostawilem pod drzwiami ( bo wkoncu zdaala egzamin za 7 razem xD), huj wie czy dobrze zrobilem, trudno.
Ale fajniie ogolnie, po piwku to wszystko fajne :D zagram sobie partyjke LoLa a potem do roboty brrrrrrrr


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Condi - 17.05.2012

A ja.. Ja założyłem audiologa. Jeśli ktoś chce posłuchać o moich światopoglądach... Zapraszam.
www.youtube.com/user/themysliciel


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - MDKW - 17.05.2012

(17.05.2012, 15:10)Condi napisał(a): A ja.. Ja założyłem audiologa. Jeśli ktoś chce posłuchać o moich światopoglądach... Zapraszam.
www.youtube.com/user/themysliciel

czemu w tak dziwny sposób akcentujesz "głupi" czy bodajże "popierdolony" ?


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Condi - 17.05.2012

Nie mam pojęcia. Jeśli Ci to przeszkadza... Nie oglądaj:D


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - MDKW - 18.05.2012

raczej nie słuchaj, pozatym widać, że jesteś nadwrażliwy i nie potrafisz sobie poradzić z krytyką, tymbardziej nie potrafiłbyś z hejterami, pis joł


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Condi - 18.05.2012

Nie jestem nadwrażliwy. Po prostu mam wyjebkę. Robię to co lubię i jest mi z tym dobrze that's all.

Edit: A po co radzić sobie z hejterami?


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Mixee - 18.05.2012

(18.05.2012, 14:40)Condi napisał(a): Edit: A po co radzić sobie z hejterami?

Żeby przeżyć w internecie ;) jak będziesz tak brał o siebie każde hejty, to się w sobie zamkniesz ;)


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Condi - 18.05.2012

No racja Mixee, ale ja właśnie nie chcę walczyć z hejterami bo najzwyczajniej jest to nieopłacalne.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Tranceangel - 19.05.2012

(18.05.2012, 22:52)Condi napisał(a): No racja Mixee, ale ja właśnie nie chcę walczyć z hejterami bo najzwyczajniej jest to nieopłacalne.

Po prostu idiota zniży cię do swojego poziomu i zniszczy cię doświadczeniem dxb i to jest nie opłacalne :]


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Condi - 19.05.2012

Dziękówki dla Tranceangel. Nie można było tego lepiej ująć:)


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 23.05.2012

Cholera jasna, czy tylko ja uwielbiam wkurzać ludzi, w dodatku cały czas ta osoba pokazuje jak jej zalezy, a ja tego nie lubie.Po prostu, uwielbiam sie wyżywać emocjonalnie...najwieksza moja wada co do kobiet :/


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Mixee - 23.05.2012

Nie wiem co nazywasz wyżywaniem emocjonalnym. Rozwiń to trocha, bo nie czaję - znęcasz się nad nią xD?

Ja nienawidzę być problemem - jeszcze teraz, jak mi noga wróciła, to po pijaku zwierzyłem się kumplowi, że mam ochotę sprawić, żeby mnie rzuciła i wzięła sobie jakiegoś normalnego, zdrowego, kur*a... Ale nie, już nigdy tak nie zrobię, bo to ni ma sensu ani z jednej, ani z drugiej strony :) z byciem ofiarą losu też trza się pogodzić <><> mieliście kiedyś takie uczucie, że jesteście tylko niepotrzebnym obowiązkiem, a nie wsparciem?


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 23.05.2012

e tam mixee pierdzielisz.

Mi chodzi o to, ze lubie ją wkurzac bo wtedy okazuje jak bardzo jej zalezy.Na przyklad dzis, podeszla do mnei sama i zaczela mi mowic, zaczela sie sama przytulac i powiedziala, ze zyc beze mnie nie moze..no mozna tak to ujac.

a ja nie wiem co ja takiego robie :O

chyba mam gadke xD


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Yes I Am - 23.05.2012

ej w ogóle jak to jest z tym zasraństwem.... jak wysyłam kawałek gdzieś a chce się pochwalić komuś gdzieś tak w miarę publicznie to jak :D... obniżenie jakości gwarantuje że dalej wezmą ? czy trza dawać prejwiu? bo ja już nie wiem a nie chciałbym ludzi w błąd wprowadzać.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Yes I Am - 23.05.2012

ale wiesz jak ktoś chce to i tak ściągnie.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - Marduk - 23.05.2012

Chce wytrzezwiec...
Mixee pierdolisz :D tez sie tak czuje, ale tak nie mozna robic takie myslenie doporwadza do tego ze wkoncu bedzeisz sie czul bezsensownie i Ci wszystko jedno czy bedziesz lezal obszczany z wodka na dworcu za 10 lat czy mial prace itp. Musisz zaczac wytykac ludziom ze oni sa niepotrzebni xD
SecretRank kobietki to lubia jak sie je traktuje jak szmaty ale inteligentnie :D, najlepiej balansowac na krawedzi zeby one nie byla do konca pewna czy Ci na niej zalezy czy nie , wtedy na sile bedzie chciala sie przypodobac. lol ja niestetty po jakims czasie zostalem zaslepiony miloscia i huja nie potrafilem tak robic i wszystko stracilem ;/ . pamietaj nie zakochuj a jak juz to miej jaja zeby powiedziec "nie" xD


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 23.05.2012

alez oczywiscie, ja to wszystko kontroluje.No ale jej zalezy i to baaardzo :O


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - ZOOn'r - 23.05.2012

Brak słów... Kolejny dzień szkoły minął... wreszcie. Oczywiście in da school nie obyło się od kolejnych informacjii o tym, że belfry będą nas cisnąć ile tylko się da do końca roku. A właśnie, ministrowa sobie teraz tak wymyśliła, że rok szkolny będzie się smolczył aż do samego 29 czerwca, bo jak koniec roku był przykładowo 20 to od 10 nikt do szkoły nie chodził (i prawidłowo ). Wracam do domu, odpalam kompa, fl studio i siedzę jak codzień przy dubstep'owych produkcjach. Akurat od paru dni szykuję lajtowy dance'owy kawałek i drum&bass'owy mózgotrzep. No i to tyle, kto chce niech czyta moje marudzenie xD.


RE: Luźne rozmowy o życiu codziennym - SecretRank - 24.05.2012

Ja sie chyba z moim Pati nie rozstane XD, cos tak czuje.Ale w sumie to dobrze, nie potrzeba mi nikogo innego.Musze kontrolowac to co czuje bo moge zajsc za daleko i pozniej plakac.: O :D