MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - So High - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - So High (/temat-hip-hop-funky-fella-so-high)



Funky Fella - So High - funkyfella - 24.10.2016

Tylko te konopie i konopie kurna. Może jakiś bit o alkoholu bym zrobił w koncu :D
Hehe Krzystof Klenczon - Port czeka na chopping :D

Prosto ale dobitnie :) na refrenie troche "uuua ua ua" zagrane i bez fajerwerków jesli chodzi o odkrywczość, ale sam lubie takie pocinki, w końcu powoli zaczynam się jarać tym co robie :) hahaha:D

raz na miesiac przynajmniej sobie mówie:
"noo! fanki felo w końcu zaczynasz robić dobre bity"




RE: Funky Fella - So High - MariQ - 24.10.2016

noo! fanki felo w końcu zaczynasz robić dobre bity
Masz rację, nie jest najświeższy bit ani na tym forum, ani nawet w twoim dorobku artystycznym, jest to jednak kawał solidnego boom bapu, takiego jaki się nie nudzi. Technicznie to wiadomo. Piona :)


RE: Funky Fella - So High - Maciek - 24.10.2016

Świetny swing na bębnach - nie ma mowy o żadnym odczuciu automatu, ale do tego już zdążyłeś mnie przyzwyczaić. Cała reszta mocno funkowa i jak zwykle dynamicznie zaaranżowana. No choćbym chciał, to nie ma się do czego przyczepić ;)
5


RE: Funky Fella - So High - Hola Flavio - 24.10.2016

miodzio, chociaż nie frash jak sam

>perka Heart
>sampel Heart

no f a n k i f e l o, dobre bity robisz


RE: Funky Fella - So High - M.Barczyk - 24.10.2016

mega kosa, sam nie wiem czy pera czy sampel lepszy :D co do świeżości no to wiadomo,że dobrze jest dażyć do innowacyjności, ale ja chyba ostatnio jednak bardziej cenię jak ktoś robi po prostu przyjemną dla mojego ucha muzykę :D


RE: Funky Fella - So High - soundsystem - 24.10.2016

kozak


RE: Funky Fella - So High - bigpush - 25.10.2016

Świetnie gra, aż szkoda że się kończy ;) (chyba sobie zapętlę na cały dzień) :P


RE: Funky Fella - So High - tks21 - 25.10.2016

Wszystko jest na swoim miejscu. Podobają mi się wszystkie instrumenty w szczególności trąbki, które wchodzą w 00:18 :) Po prostu świetny bit i świetnie się tego słucha. Pozdrawiam :) 5/5


RE: Funky Fella - So High - Mocade - 25.10.2016

Gościu, wydawaj w podskokach jakiś album! Zero gadania!

[Obrazek: shut_up_and_take_my_money-t2.jpg]


RE: Funky Fella - So High - GY4 - 28.10.2016

Kurde,na Twoich instrumentalach to bym widzial jakies rapowanie ze Stanow.Jakies dobre podziemie...albo nadziemie hehe :D Brzmienie nie do podrobienia


RE: Funky Fella - So High - funkyfella - 28.10.2016

(24.10.2016, 21:21)Hola Flavio napisał(a): no f a n k i f e l o, dobre bity robisz

(24.10.2016, 18:49)MariQ napisał(a): noo! fanki felo w końcu zaczynasz robić dobre bity

no własnie, w końcu :D


(24.10.2016, 22:30)M.Barczyk napisał(a): mega kosa, sam nie wiem czy pera czy sampel lepszy :D co do świeżości no to wiadomo,że dobrze jest dażyć do innowacyjności, ale ja chyba ostatnio jednak bardziej cenię jak ktoś robi po prostu przyjemną dla mojego ucha muzykę :D

no własnie, niektore tracki są taie proste, np. Bonobo - Silver.
ale ja tego moge słuchać w nieskończoność i sączyć ten stan, muzyka to emocje

takie disco polo, szjet i tandeta ale wywołuje pozytynwe emocje u prostych ludzi
szczególnie po alkoholach :D i czy sie komu podoba czy nie (np. mi :D) no to działa.



(24.10.2016, 23:43)soundsystem napisał(a): kozak

podgrzybek :) dziękować, hihi :D

(25.10.2016, 9:05)bigpush napisał(a): Świetnie gra, aż szkoda że się kończy ;) (chyba sobie zapętlę na cały dzień) :P

no szkoda ze na SC nie ma 'repeat' ...
czy jest, a nie wiem ?

(25.10.2016, 11:02)tks21 napisał(a): Wszystko jest na swoim miejscu. Podobają mi się wszystkie instrumenty w szczególności trąbki, które wchodzą w 00:18 :) Po prostu świetny bit i świetnie się tego słucha. Pozdrawiam :) 5/5

wielkie dzięki, trabki tu akurat nie moje, ale wygrzebałem w odmętach internetowych zajebiste Hornsy
i będę je katował na najbliższych trackach :D

(25.10.2016, 17:45)Mocade napisał(a): Gościu, wydawaj w podskokach jakiś album! Zero gadania!

[Obrazek: shut_up_and_take_my_money-t2.jpg]

no od 3 lat wydaje :D aletu coś tam coś i zawsze bieżące komplikacje
rujnują plany, żeby te bity odkłądać i puscic jako tejp

(28.10.2016, 11:44)GY4 napisał(a): Kurde,na Twoich instrumentalach to bym widzial jakies rapowanie ze Stanow.Jakies dobre podziemie...albo nadziemie hehe :D Brzmienie nie do podrobienia

kilku jest :D z podziemia :D poszperaj w moich tematach ( Bakalis, KIhndyn Peters)
albo to np.




RE: Funky Fella - So High - Shabboo Harper - 29.10.2016

Krzysztof K.? Oldie goodie... ;) Jest tak jak twierdzisz „prosto... dobitnie”; takowa Garage Style perka czasem jest niesamowicie trafiona; kreuje bowiem rasowy Bit, w którym owa szorstkość, „cierpkość” jest wręcz konieczna. „Chopping” zręczny, feeling ostrrry, charakterny, „z pazurem”. Wszelako preferuję więcej głębi i cieplejszej "pieszczoty" Bass'em czy też smyczkiem ;)... Choć rzeczywiście nie jest zbyt odkrywczo to Twój pełnokrwisty temperament (skill) „różnorodnie czarny” godny jest uwagi...

Cytat:"noo! fanki felo w końcu zaczynasz robić dobre bity".

Funky, koniec „słodzenia”... up 'til next (perfect) time... Beer


RE: Funky Fella - So High - adamma25 - 29.10.2016

mistrzostwo, Super bit, nie ma co, klasa!!!. :)


RE: Funky Fella - So High - funkyfella - 1.11.2016

(29.10.2016, 2:14)Shabboo Harper napisał(a): Krzysztof K.? Oldie goodie... ;) Jest tak jak twierdzisz „prosto... dobitnie”; takowa Garage Style perka czasem jest niesamowicie trafiona; kreuje bowiem rasowy Bit, w którym owa szorstkość, „cierpkość” jest wręcz konieczna. „Chopping” zręczny, feeling ostrrry, charakterny, „z pazurem”. Wszelako preferuję więcej głębi i cieplejszej "pieszczoty" Bass'em czy też smyczkiem ;)... Choć rzeczywiście nie jest zbyt odkrywczo to Twój pełnokrwisty temperament (skill) „różnorodnie czarny” godny jest uwagi...

Cytat:"noo! fanki felo w końcu zaczynasz robić dobre bity".

Funky, koniec „słodzenia”... up 'til next (perfect) time... Beer

Z "Nie przejdziemy do historii" mam wizje na taki Dark Funk :D Prosty loop ale dlgram coś od siebie jak będzie miejsca :) Także Trzy Korony już czekają :) Taki ep-kowy tejp. 5-6 tracków. Kiedyś już zrobiłem, ale mi spłonęły projekty :D a może i dobrze, bo teraz to lepiej zrobie :D

No coż z reakcji i na tym forum i na SC i na fb i w RL wynika, iż stare dobre sprawdzone patenty na banger cały czas
bujają, cały czas działaj i cały czas sprawiaja przzyjemność słuchaczom ;) I to cieszy :D