MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) (/temat-progressive-jeykop-beggin-you-kveon-remix)



Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) - Kveon - 28.10.2016

Dzień dobry lub dobry wieczór w zależności kto kiedy tu zagląda.
Ode Mnie dzisiaj remix, jednego z naszych użytkowników Jeykop
Remix trochę mocniejszy od pierwotnej wersji i coś ode mnie innego w "mocniejszym" wydaniu
Zapraszam do komentowania i dziękuję!



Pozdrawiam,
Wojciech


RE: Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) - Jeykop - 28.10.2016

No kurde żeby się doczekać remiksu swojego kawałka xd Fejm xd

Ogólnie podoba mi sie, jest mocniej (czego ja jakoś nie mogę osiągnąć :() ale brak wokalu... Dla mnie to zdecydowany brak, może nie za bardzo by pasował dla takiego remiksu, rozumiem no ale no xd Grałbym to :D Z technicznych aspektów ten snare od 15 sekundy trochę zbyt wybija... Tak o kilka procent. Reszta okej xd Dzięki za remix :D


RE: Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) - Grigor - 2.11.2016

Bardzo ciekawe, melodia wpada w ucho, ale początek zbyt mocny. 1:15 - bardzo fajny pomysł, wiem jaki efekt chciałeś uzyskać, ale wydaje mi się że minimalnie przedobrzyłeś. Ogólnie nutka gdyby była z wokalem to pasowałaby nawet do radia :D
Ode mnie oczywiście 5! :D

_____T-Sted_____
Post pod postem. Łączę.
Wystawiono: 03.11.2016; 21:26



RE: Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) - Shabboo Harper - 4.11.2016

Cytat:"Dzień dobry lub dobry wieczór w zależności kto kiedy tu zagląda."

Hi hi... ;D

To co nie podoba mi się to wszechobecny White Noise... Too much. Snare rzeczywiście trochę zbyt "charakterny"; podobnie jak przewodni Kick, który faktycznie jest mocno "przykryty" przez niezwykle donośny Synth. Ponownie, too much ;). Od 3:34 właściwie owe nasycenie "kwiecistości" w sile dźwięków jest wręcz przytłaczające; gęsto "tubalne"... Finalna część w brzmieniu Kick'a/Snare'a w "cięciach" Beat'u zastanawiająca ^^. Wojtku, myślę, iż większa troska w kwestii separacji/kompresji ścieżek (np. od 0:31) ; "stłumienia" szmero-tętniących tonów czy też korekcji "dołu" przysporzy Twemu remix'owi "Beggin' You" porządanej, tak czuję, prezencji; zwłaszcza, iż Autor jest zadowolony. ;)
PS. Niestety, nie istnieje możliwość konfrontacji Twej przeróbki z oryginałem...


RE: Jeykop - Beggin You (Kveon Remix) - Z3KE - 15.11.2016

Inro jest zbyt "duże" - nie ma elementu wprowadzenia do całości. Break w porządku choć jest zbyt głośny w porównaniu do głównej części. Buildup również. Stopa mogłaby mieć nieco więcej "tąpnięcia". Jest krótka i ma dobry click lecz brakuje jej mocy. Snare jest zbyt wyrazisty. "Spowalnia" cały vibe. Dobrze, że próbowałeś zmienić melodię w drugim głównym parcie lecz brzmi ona (jak dla mnie) trochę nazbyt chaotycznie. Całość całkiem całkiem ale jak wspomniałem wyżej trochę miejscami brakuje.