MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Forever - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Forever (/temat-techno-ta-deck-forever)



Ta_Deck - Forever - tomaszp - 3.11.2016

Witam ponownie wszystkich forumowiczów !

Chciałbym przedstawić mój najnowszy utwór zatytułowany "Forever". Jest to mieszanka techno i tech house. Tym razem posiedziałem nad tym projektem trochę dłużej, myślę, że efekty słychać i nawet sam jestem z tego utworu zadowolony.

Mam nadzieję, że znajdzie on swoich fanów ! Jak zwykle proszę o konstruktywne komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne :)



Genre : Techno / Tech House
BPM : 124
Lenght : 5:45
Project hours : 13:35
Key : DMajor

Gorąco polecam !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Forever - Pedri - 3.11.2016

ciekawe sample, od początku wszystko ładnie chodzi, bogata panorama. W moim odczuciu syntezatory są troszeczkę za bardzo zatopione w mixie, może perkusja względem nich za mocno się wyróżnia, ale to głównie ona ciągnie cały utwór. Dosyć wciągający, na pewno ma swoich zwolenników, którzy wyskoczą na parkiet gdy usłyszą to w klubie. Basu tyle, że niejednym klubie by od niego ściany popękały :D


RE: Ta_Deck - Forever - Abigail Noises - 5.11.2016

Bardzo wyrównany miks – nic nie ''wyskakuje'', nic nie męczy... Ciemna barwa tracka i taki, faktycznie klubowy kawałek, jak wspomniał kolega wyżej. Z drugiej strony watro by było czasem coś ''wyciągnąć'' z fx,ów na pierwszy plan, bo tutaj to kuleje... np.: 1.18 to jest za cicho i mogło być jeszcze wiele razy powielone – takich ''rodzynek'' mi trochę właśnie brakuje. Gratuluje dobrego kawałka.


RE: Ta_Deck - Forever - GY4 - 5.11.2016

Caly czas do przodu widze ! Ciekawy,mglisty klimat,przez ktory przebijaja sie bebny.Taki na "doprawienie" imprezowiczow bym powiedzial nieladnie :D Generalnie-podoba sie :)


RE: Ta_Deck - Forever - chafer - 8.11.2016

Przyjemny kawałek. Słuchałem z przyjemnością. Nie pasuje mi jednak barwa kicka - jest zbyt "pukający", moim zdaniem inny kick lepiej pociągnąłby utwór.


RE: Ta_Deck - Forever - ldvk - 11.11.2016

Witaj tomek! Solidny, ładnie buja i powoduje że noga sama mi chodzi ;) ładnie odseparowany i klarowny. Aranż bardzo fajny, zmienny, dużo automatyki, widać że spędziłeś nad nim dużo czasu. Perkusja mocno z przodu ale optymalnie, ładna panorama. Zgodzę się z przedmówcą, kick ma dla mnie za dużo w okolicach 100-200 hz. Choć bass z kickiem ładnie chodzą, duży sc słyszę nałożony na bass, co dobrze współgra. Jednak moim faworytem jest dalej Twój poprzedni unified ;) daję pionę


RE: Ta_Deck - Forever - Shabboo Harper - 14.11.2016

Tomku, wstęp nie zbyt zachęca; lecz tuż "po" wkraczamy w quasi Berlin Techno mood ^^, w którym efektownie "wplecione" dźwięki o "naturze techhouseindustrialnej" [hi hi...] błyskotliwie upiększają paletę tradycyjnych brzmień, w których "tłusty" Bassline i jednocześnie "twardy", trochę "przyćmiony" Kick obok Arp'ów/Acid'ów tworzy zgrabny track. Jakiś ważki "-"? Według mnie partia Clap'ów jest zbyt mocno podkreślona w miksie. Generalnie, w jednolitym, standardowym Beacie, "coś się dzieje". Temat nie nuży. Aczkolwiek by przysporzyć całości koniecznej "witalności nutek" proponuję konkretny Saturator i "podbicie" kilku częstotliwości w EQ... ;D