MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Xplasm (Przyznano) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Xplasm (Przyznano) (/temat-xplasm-przyznano)



Xplasm (Przyznano) - xplasm - 28.04.2012

- Imię:
Marcin R.
- Wiek:
30 lat
- Miasto:
Łódź

- Opis:
Produkcją muzyczną zajmuje się już tak ze 12 lat. Mimo że już wtedy namiętnie słuchałem Drum'n'bass-u, to jako początkujący producent oscylowałem w okolicach 90 BPM-ów klepiąc bity hip hopowe dla własnego osiedlowego składu. Ale w moich żyłach jak rwąca rzeka płynął nieprzerwanie drum and bass, gdzie rap to zaledwie małe stawiki wokół. Co prawda był czas, może z rok gdzie nurt rzeki trochę zwolnił, a stawy podniosły swój poziom. Wtedy produkowałem bity dla innych mc i sam trochę nawijałem i dogrywałem dla innych. No ale cóż, rok 2009 był przełomem. Jak kataklizm, stopniowo ale dosyć szybko nurt rzeczny zaczął przyspieszać, w krótkim okresie czasu nabrał niespodziewanego tempa i ... Nastąpiła powódź. Drum and bass płynie teraz w moich żyłach, głowie, sercu i kończynach. Bezpowrotnie :P. A po co mi ranga, bo nie lubie szarego koloru :P

- Osiągnięcia:
Wydanie dwóch tracków digital (beatport, juno etc.) przez Sonic nation (dawny Sonic trip)
Wydanie czterech tracków digital przez Black music projekt za free
Obecnie podpisałem kontrakt na digital album z rosyjskim label-em Subtape recordings
-Utwory (jako że muszą być całe, nie mam zbyt wielkiego wyboru, większość daje preview)









RE: Xplasm - F3edo - 29.04.2012

Xplasma znam już od dłuższego czasu, chociaż osobiście nie porywa mnie taka odmiana dnb ;) Mocne, agresywne produkcje, dobra technika - jak najbardziej zasłużona ranga. TAK


RE: Xplasm - oneplayz - 29.04.2012

Znamy się już bardzo długo i nie wiem czy było by sprawiedliwie abym oddał swój głos, ale produkcje Xplasm-a jak i On sam zasługują na tą Range. Jestem Za


RE: Xplasm - Antrack - 1.05.2012

Czysty mix, zabawa panoramą, słuchałem już twoje produkcje wcześniej ta rekrutacja to formalność :) TAK


RE: Xplasm - brainfreezer - 3.05.2012

So so sick, dude :D W sensie, że bardzo dobrze!
Idealnie jakościowo jak dla mnie- świetnie dobrane brzmienia perkusyjne, ciekawe akcenty- beaty miodzio! Ogólnie na tak! Mega styl, trochę koncertowy beardyman!!
Tak trzymać!
Jestem na Tak, btw :D


RE: Xplasm - Andy Elliass - 4.05.2012

Czyściutki mix , ogólnie dobra technika, Kay wiem że dalej będziesz miał pretensje :D Ale no cóż ;) Ja jestem na TAK :)


RE: Xplasm - Bootyshine - 12.05.2012

Technicznie bardzo dobrze, lubie mroczne klimaty moze utwory nie do konca w moj desen ale sa na prawde dobre. Dokladnie... to tylko formalnosc, jestem na TAK :D


RE: Xplasm - SecretRank - 13.05.2012

Mi jednak Twoje produkcje nie podeszły, nie mają mocy.Ale to tylko moje zdanie.Za technikę jak i jakość dźwięku jestem na TAK.