MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Sylwester Faustmann - Love at War - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Sylwester Faustmann - Love at War (/temat-film-sylwester-faustmann-love-at-war)



Sylwester Faustmann - Love at War - PureInstinct - 17.11.2016

Cześć :) Czuję, że pora na mnie, żebym pokazał Wam co na dzień dzisiejszy potrafię zmącić.

Klimat utworu nastawiony na poświęcenie i zagrożoną miłość w obliczu wojny.
Miłego słuchania. Heart




RE: Sylwester Faustmann - Love at War - HybridRaven - 18.11.2016

czuc emocje, słucha sie przyjemnie, kawalek jak i melo wpada w ucho. Jedynie co mi przeszkadza to ten kick sie powtarzajacy..... osobiscie zaminilbym go na subkicka, ktory wchodzilby "na raz" co iles taktow.... ale to moje takie "widzimisie".....


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - PureInstinct - 18.11.2016

Haha, w zasadzie masz rację HybridRaven. Nie miałem tak na prawdę później pomysłu, jak te bębny dalej poprowadzić, by wciąż ciągnąły rytm i tak już zostało ^D


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - Recoil83 - 18.11.2016

Witam, utwór bardzo przyjemny, od 0:43 war drums mają za dużo reverbu, 1:28 tu zaczyna się epicka część, bardzo spójnie to brzmi wręcz filmowo, ode mnie masz mocne 4.5.


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - HybridRaven - 18.11.2016

(18.11.2016, 10:14)PureInstinct napisał(a): Haha, w zasadzie masz rację HybridRaven. Nie miałem tak na prawdę później pomysłu, jak te bębny dalej poprowadzić, by wciąż ciągnąły rytm i tak już zostało ^D

hehe no to juz wiesz co zrobic w kolejnym tracku ;)


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - Plague - 18.11.2016

Bardzo fajne. Szkoda, że utwór taki krótki. Mi kick pasuje - nie mam zastrzeżeń. Od 1:25 elegancko narastają emocje.
Melodia zacna. No ale kurde że tak krótko... :)


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - PureInstinct - 18.11.2016

(18.11.2016, 19:49)Plague napisał(a): Bardzo fajne. Szkoda, że utwór taki krótki. Mi kick pasuje - nie mam zastrzeżeń. Od 1:25 elegancko narastają emocje.
Melodia zacna. No ale kurde że tak krótko... :)

Dziękuję. Heart
Ogólnie krąży w świecie producentów, a nawet marketingu, taka plotka, że jak utwór i emocje urywa się w dobrym momencie - to ludzie będą częściej gwałcili replay. Wykorzystałem to tutaj, czy działa dobrze, to nie wiem ^D


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - Koberise - 23.11.2016

spoko :) fajnie jak utwór tego typu stopniowo nabiera mocy, czekasz na finał i nagle znowu trochę musisz czekać na finał :D emocje rosną i rosną i na końcu główna melodia najfajniejsza nie za długo :D dobrze brniesz
trochę jeszcze za mało się dzieje , wracaj co jakiś czas do swoich kawałków i dodawaj od początku jakieś dźwięki w tle itd


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - Cris - 23.11.2016

jak dla mnie całość jest beznamiętna, akordy urywają się dziwnie, tak spazmatycznie, barwy dość sztuczne i plastikowe, o tym sub kicku już Hybrid powiedział, ja dodam od siebie tyle, że gdybyś puścił go o połowę rzadziej, to zyskałby na znaczeniu. Tak jest go po prostu za dużo i akcentuje nie wiadomo co.


RE: Sylwester Faustmann - Love at War - Shabboo Harper - 3.01.2017

Hey Sylwek. Intencja Twa wzniosła; Sound Design pieczołowicie przemyślany; myśl przewodnia nieomalże przekonująco i klarownie uchwycona pośród spiżowych, mosiężnych nut, z których część swą "kruchością", eterycznością (harfa/smyczki) w jakimś stopniu przykuwa uwagę. Wszelako, w kwestii instrumentarium perkusyjnego moje odczucia są tożsame (zbyt "brutalnie"; zbyt "często"); również miks (poszczególne ścieżki) potrzebuje większej finezji; tak by kordialne, "ciepłe" tony wzruszały, zaś "zagrożenie" było bardziej wiarygodne, "rzetelne" w swej sile. Temat absolutnie obiecujący; według mnie optymalny w swej długości. Gratuluję konceptu... ^D