MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Omen - Willy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Omen - Willy (/temat-hip-hop-omen-willy)



Omen - Willy - Omenomn - 20.11.2016



Zapraszam do przesłuchania i oceniania mojego najnowszego bitu.

Pzdr.


brak prefiksu
Maciek




RE: Omen - Willy - Ce5 - 21.11.2016

Buja mordo buja !


RE: Omen - Willy - Omenomn - 21.11.2016

Dzięki :)


punkt 6 Regulaminu, ostrzeżenie leci
Maciek




RE: Omen - Willy - MariQ - 22.11.2016

Ummmm ten sampel... Wolałbym jakiś syntezator zamiast niego. Ogólnie jest dobrze, buja, jest zaaranżowane. Popraw tylko balans, bo np. ten wysoki syntezator gra za głośno.
Edit: Ten co wchodzi co jakiś czas na kilka nutek, np. w 0:43


RE: Omen - Willy - Omenomn - 22.11.2016

który wysoki syntezator? Właśnie też mi niektóre element za głośno grają, nad 808 basem jeszcze posiedzę, spróbuję go zrobić bardziej selektywnego.


RE: Omen - Willy - Shabboo Harper - 25.11.2016

Frapujący temat, z lekkim rysem Trap'u; ze specyficznie ułożonym Sound Design'em. To co, w moim odczuciu, okrutnie "kaleczy" Twój track to wszechobecny, zbyt stentorowy Fx z wokalnym Arp'em. Jest przytłaczająco nużący w pełnej długości utworu. Nietęgi "pomruk" Bass'u, "przypadkowe" Bongos'y; niepewne Brass'y, niepozorny Kick (winien być mocniejszy z większym Sub'em), nieśmiałe Hi Hat'y plus zupełnie "przykryte" piano... te wszystkie "pierwiastki" kompozycji potrzebują solidnego "wsparcia" (Saturacja/EQ/Kompresja), tak by trafnie podkreślić brzmienie owych w nader ciekawie (!) "skrzywionym" Bicie. Pod koniec jest monotonnie...
PS. Danielu, prześledziłam Twój ("3years") profil [SC]; jest sympatycznie... ;)


RE: Omen - Willy - Omenomn - 25.11.2016

aaa, dzięki Shabboo Harper, dość stare rzeczy mam na soundcloud, niedawno do tego wróciłem.
Może zrobię bardziej lekką tą przewodnią melodię. Kick z subem nie wiem, czy by spasował, bo jest dużo 808 też, którą jeszcze dodam na odbiciu z takcie chyba. Wezmę pod uwagę rzeczy, o których wspomniałeś, dzięki za przydatny koment.
Tak w ogóle, wzorowałem się na bicie T.I - Illy, więc możesz sobie porównać i może znajdziesz coś jeszcze co można by poprawić.

Pzdr.


RE: Omen - Willy - Shabboo Harper - 26.11.2016

Cytat:"aaa, dzięki Shabboo Harper (...).Wezmę pod uwagę rzeczy, o których wspomniałeś, dzięki za przydatny koment.Tak w ogóle, wzorowałem się na bicie T.I - Illy... Pzdr.".

Danielu
, proszę... T.I.? Przyzwoita inspiracja; kojarzę tego Raper'a z krążka 2Pac'a "Pac's Life"... Trzymam kciuki za ciąg dalszy "Willy'ego"? :)

PS. A'propos Twej odpowiedzi; jestem Lady. ;)


RE: Omen - Willy - Omenomn - 26.11.2016

Widzę :)


proszę o poprawną formę postów
Maciek




RE: Omen - Willy - funkyfella - 26.11.2016

Pierwsza myśl - weird :D Jest ciekawie w aranżu, jest ciekawie w pamoramie i przestrzeni, jest ciekawie w brzmieniu. Motyw wżyna się w mózg, propsuję. Te haty jedynie jakoś wyeksonowane w stosunku do reszty, ja bym je troche schował :) bardzo mocna 4


RE: Omen - Willy - Omenomn - 26.11.2016

Które haty, te gęste? Dzięki za koment.


RE: Omen - Willy - choppedLifeTenzu - 30.12.2016

Myślałem, że to ten od kuli JEZUSMARIA, ogolnie spoko, aczkolwiek muszę przyznać, że nie mój vibe.