MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Kael&Herman - T-Owl - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Kael&Herman - T-Owl (/temat-techno-kael-herman-t-owl)



Kael&Herman - T-Owl - Kael - 22.11.2016

Zrobiłem traczek z inspirującym ziomkiem, pracowaliśmy nad nim może 8 godzin. Świeże spojrzenie na proces twórczy to było to czego mi brakowało. Wydaje mi się, że wauek całkiem dobrze się rozkręca, mix oceńcie sami, ale miałem okazję usłyszeć go na soundsystemie klubowym i wsio grało jak należy ;)

Techno, może jakiś podgatunek, ale ja tam nie wiem.




RE: Kael&Herman - T-Owl - Zirds - 22.11.2016

Dobre Techno. Bas bardzo dobry, czysty miks. Chociaż od 4:38 jak jest ten "sweep" to mógłbyś zrobić z tego łupiący Schranc, bo tak szczerze jak wchodzi ten kwaśny arpeggiator to się nudno robi ;)

4/5


RE: Kael&Herman - T-Owl - niedzwiedz444 - 23.11.2016

"Odważny" kawałek... nie widać tu lęku o oskarżenie że za mało się dzieje ;). Widać swobodę twórczą. Jest to w całej swej surowości oryginalne - nie przypominam sobie żebym czegoś podobnego słuchał od długiego czasu. Miks super. Daję 4.


RE: Kael&Herman - T-Owl - PureInstinct - 23.11.2016

Podoba mi się, dobry minimal. Trzyma undergroundowy klimat, miks cacy. Stopa wali w klatę - jest moc.
Ja osobiście może dodałbym ciemny, gęsty bass na sidechainie bardziej z przodu w mono, by mocniej bujało - ale to tylko moja wizja ^D

Dobry track. Ode mnie mocne 4/5 ! Beer


RE: Kael&Herman - T-Owl - Kael - 23.11.2016

Dzięki chłopaki za poświęcony czas i cenne opinie. Zdrowia!


RE: Kael&Herman - T-Owl - tomaszp - 25.11.2016

Mroczny kilmat, minimalistyczny aranż, no jest czego posłuchać.

Stopa naprawdę dobrze zmiksowana, bass ciężki tylko musiałby być kluczowany, bo czasami gryzie się ze stopą. Na perkusję nałożyłbym trochę dłuższy pogłos, brakuje mi też trochę góry - tak 10-14kHz. Clap może mógłby być trochę głośniej. Od siebie dołożyłbym jakiegoś open-hata dla poszerzenia miksu. To takie moje pomysły, niekoniecznie musicie się z nimi zgadzać, bo każdy ma swój styl i każdy ma swój pomysł na utwór.

Bardzo mi się podoba synth, który wchodzi w okolicach 2:57, mega klimatyczny i bardzo fajnie go ułożyliście.

Naprawdę jest to kawał utworu, który (wg mnie) mógł brzmieć jeszcze lepiej !

Tylko tak dalej, pozdrawiam,

Tomek.


RE: Kael&Herman - T-Owl - ldvk - 26.11.2016

nieźle, ciekawie, odważnie, poza schematami. Bujałbym się pod głośnikiem wściekle. Jednakże, trochę mnie męczy ten bass od pierwszej sekundy. trochę gryzie w uszy. synth od 3 min odmienia trochę klimat, na plus. nieco monotonne choć się wkręca. Fajnie dobrane fxy co nie powoduje że się nudzi. daję mocne 4


RE: Kael&Herman - T-Owl - Abigail Noises - 29.11.2016

Za bardzo ''ściśnięty'' jest ten kawałek w środku – do tego mogłoby być trochę głośniej i tłuściej. Gdyby to poprawić to i góry można by dołożyć. Zgadzam się także, że ''świdrujący'' bas mógłby być mocniej skluczowany ze stopą, bo gra jednym ciągiem na jednej nucie i po chwili zaczyna męczyć... Chociaż upliftery zrobione z niego są świetne. Nietuzinkowe i ciekawe ale właśnie przez wspomniany bas ciągle ma się wrażenie, że na coś czekasz, jakby to był wstęp do mocniejszego ''walnięcia''... A tu nic nie nadchodzi....


RE: Kael&Herman - T-Owl - Kael - 29.11.2016

Dzięki za cenne uwagi, big up!