MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wspólne grillowanie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Wspólne grillowanie (/temat-wspolne-grillowanie)

Strony: 1 2 3


Wspólne grillowanie - sowa - 30.04.2012

Po tytule chyba można się domyślić o czym będzie temat :)

Padł pomysł, aby zrobić mały zjazd forumowiczów/producentów. Spotkanie odbyłoby się w najpiękniejszym mieście w Polsce... Toruniu (:D), a dokładniej na obrzeżu, ponieważ tam znajduje się moja działeczka. Na działeczce jest domek, w którym znajduje się living room gdzie można rozwalić parę materaców i śmiało kimać (jest też wyrko polowe, ale ofc. już jest na nie rezerwacja złożona :D), jest kuchnia z lodówką etc. standard jest i łazienka z kiblem (możliwe, że i wanna jest, dawno na niej nie byłem :P)... no i wiadomo trawka, parę drzewek... grill... ogólnie chillout zapewniony :)

Parę chętnych osób już się zgłosiło... w przypadku większej ilości osób (aczkolwiek pewnie marne szanse na to :P) jest opcja wynajmu domku pod Toruniem nad jeziorkiem (płatne za dobę więc koszt takiego domku duży nie jest).

Koszta takiego zlotu są do ustalenia... dojazd do Torunia wiadomo, że wszystko we własnym zakresie. Aczkolwiek jeżeli dojdzie zjazd do skutku możecie się pozabierać po drodze... no to już kwestia dogadania, ugadania co i jak. Jeżeli chodzi o prowiant no to można ustalić składkę... kaska leci do mnie na konto a ja na miejscu robię zakupy żebyście nie musieli targać za dużo ze sobą. A co i ile kupić no to wiadomo do ustalenia.

Sprawą do obgadania jest też termin. Docelowo planowany miał być na czerwiec... aczkolwiek ja jestem otwarty na propozycję. Zlot potrwałby 2 dni bo wiadomo, niektórzy mogą mieć kawałek drogi więc po imprezie trzeba zregenerować siły do powrotu.

Zlot wyglądałby tak, że wpadacie do Torunia... najlepiej aby godzina przyjazdu wszystkich chętnych była zbliżona i wczesna. Ustalamy miejsce spotkania. Zanim ruszylibyśmy na działkę zabrałbym was na toruński sunset bulevard żebyśmy się tak poznali w miarę chillując się na bareczce i podziwiając uroki Torunia :) (No i może pozna się jakieś miłe osóbki, które chciałyby pogrillować z producentami :D). No i później ruszamy. Na działce wiadomo grill, muzyczka (będzie na czym pobawić się w DJa :D)no i spontan xD

Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych forumowiczów. Aczkolwiek nie wiem jakby to wyglądało z osobami niepełnoletnimi, ponieważ no... za rozpijanie osób nieletnich są kary :)

Myślę, że tak z grubsza powiedziałem o wszystkim co najważniejsze... tak więc chętnych zapraszam do dyskusji... i zgłaszania się ofc. :D

_______________________________________________________________________
Dyskusję przenosimy tutaj: https://www.facebook.com/events/309896865765604/ ;)
Kay


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 30.04.2012

Tak no ja nie mogę powiedzieć jak to w czerwcu ze mną będzie bo studiuję zaocznie a maj/czerwiec czeka mnie... sesyjaaa :P no ale jeszcze w tej sprawie nic dokładnie nie wiadomo :P


RE: Wspólne grillowanie - Andy Elliass - 30.04.2012

A jakiś termin? :D Bo dosyć ciekawe by to było ;) Może coś na wakacjach? Lipiec, sierpień? :D


RE: Wspólne grillowanie - xplasm - 30.04.2012

Jestem chętny, ale wszystko zależy od terminu i czy nic nie wypadnie w ostatniej chwili u mnie to pod znakiem zapytania, ale chcę jechać!


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 30.04.2012

no moze najpierw ustalmy kto by był chętny :P a potem termin się ustali tak żeby każdemu pasował :P


RE: Wspólne grillowanie - Andy Elliass - 30.04.2012

Mi to by ogólnie pasowało po 22 lipca bo będę miał 18 lat wtedy haha :D


RE: Wspólne grillowanie - Yes I Am - 30.04.2012

JESTEM NA TAK TAK TAK TAK KURWA TAK :D:D

A nauczycie mnie dj'ować ? Bo zawsze chciałem umieć grać na konsoli... a nie mam pojęcia o tym prawie.

sorki jak przegiołem...

Mi jedynie nie pasuje 25.05 i 18.06...

Jadę z Radomia więc jak ktoś będzie po drodze to też niech pisze... '


RE: Wspólne grillowanie - 9lives - 30.04.2012

Ogólnie Toruń to dobre miejsce na takie spotkanie. Ja w tym roku to raczej odpadam... czerwiec sesja a w wakacje zamierzam emigrować za granicę. Może w przyszłym roku


RE: Wspólne grillowanie - RDZK - 30.04.2012

Pisalbym sie na to, gdyby bylo troszke blizej... Z racji tego, ze jestem z Opolskiego, ciezko byloby mi dojechac niestety :P


RE: Wspólne grillowanie - Hard3eat - 30.04.2012

450 Km ło japier xD Odpada kompletnie :D Z miłą chęcią jak bym miał własny pojazd ale tak to niestety (:


RE: Wspólne grillowanie - oneplayz - 30.04.2012

Jestem chcetny !!! Moze byc niezla banaia :D



RE: Wspólne grillowanie - Divine Frequency - 30.04.2012

Kurcze akurat teraz musze mieszkac za granica... ;/ Jesli to jeden weekend to moze by mi sie udalo cos wykombinowac, jest tam lotnisko gdzies w poblizu ? :D Ja bym byl chetny tylko by musial wiedziec termin z miesiac wczesniej :)


RE: Wspólne grillowanie - Condi - 1.05.2012

Nie no. Trochę za dużo kilometrów żebym jechał na grilla. Nie piszę się.


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 1.05.2012

Lotnisko jest w Bydgoszczy czyli obok Torunia :) Da się dojechać na upartego :P


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 1.05.2012

Tym bardziej, że jest możliwość posiedzieć więcej niż 2 dni xD to kwestia indywidualna :D


RE: Wspólne grillowanie - Airva7 - 1.05.2012

Jest kawał drogi
hmm ale będę się starał ;]



RE: Wspólne grillowanie - kubek12 - 1.05.2012

czy jakiś alkohol wchodzi w grę?


RE: Wspólne grillowanie - ZOOn'r - 1.05.2012

Też bym się wybrał, ale:
-wiek
-nie mam kasy
-nie mam transportu
-w czerwcu mam szkołe
-może za pare lat
Ale życzę Wam miłej zabawy :).


RE: Wspólne grillowanie - RDZK - 1.05.2012

Chociaz w sumie... Moze tym ciopągiem, albo PKSem dojade :D


RE: Wspólne grillowanie - SecretRank - 1.05.2012

Pany, za daleko, aczkolwiek pojechałbym pociągiem, ale to dopiero jak zarobiłbym sobie troche więcej hajsu bo teraz to troche za biedny na takie wycieczki jestem :P