MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wspólne grillowanie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Wspólne grillowanie (/temat-wspolne-grillowanie)

Strony: 1 2 3


RE: Wspólne grillowanie - Progsiv. - 1.05.2012

Ja sie pisze! akurat nie mam daleko heh
Biore flache. :P
Moze od razu by sie jakis wspolny projekt skrecilo? :D


RE: Wspólne grillowanie - Mixee - 1.05.2012

luzik, finansowo u mnie za niedługo lepij bydzie, to 369 km się ciapongiem pokooona xD

zoboczymy (o:


RE: Wspólne grillowanie - Herman - 1.05.2012

z Wroclawia mogę zabrać 2 osoby, ewentualnie 3 choć bedzie ciasno... oczywiscie jeszcze moja obecnosć do potwierdzenia


RE: Wspólne grillowanie - Andy Elliass - 1.05.2012

Noo ja ogólnie mam też 500 km gdyby ktoś był z podkarpacia to czemu nie :D


RE: Wspólne grillowanie - Antrack - 1.05.2012

miejsce Torun mi pasuje :D tylko need konkretny termin i skurwimy sie jak lamparty bengalskie xd pisze sie :D


RE: Wspólne grillowanie - Chris da Lucca - 4.05.2012

I temat ucichł :) jak na każdym forum :P wielkie plany a później każdy zapomina...
Dora to odświeże Wam moi drodzy, co by sie na nowo na głównej pokazało :)

Ja mam do Toronto jakieś 20 min samochodem (chwile dłużej auobusem jakimś czy jakoś) więc dawajcie znać kiedy i jestem.
Co do zwiedzania samego miasta to ja odpadam, bo troche sie po nim już nachodziłem, ale przyjezdni jak najbardziej mogliby sobie pooglądać :)


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 4.05.2012

a kto tu miasto chce zwiedzać :P ewentualny browarek szybki na bulwarze i wio na działke :'p


RE: Wspólne grillowanie - Stiopa - 4.05.2012

Ja tez mam blisko do Torunia, za stary chyba jestem, a po drugie zona mnie nie pusci. :|


RE: Wspólne grillowanie - Ben Schotte - 4.05.2012

A ja mam tylko 2500km do was ziomki .mam pomysł wpadnijcie do Szkotlandii :D



RE: Wspólne grillowanie - Chris da Lucca - 4.05.2012

jak browarek na bulwarze to ja może jednak autobusem przyjade xD


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 4.05.2012

(4.05.2012, 16:38)Stiopa napisał(a): Ja tez mam blisko do Torunia, za stary chyba jestem, a po drugie zona mnie nie pusci. :|

za stary? :) to spytam ile masz :P Xplasm ma 30, żone i dziecko a wpadnie :) z żoną lub bez niej ;) więc Twoja wymówka nie przejdzie :D a jak ładnie poprosisz żonę to puści ;)

(4.05.2012, 19:02)Chris da Lucca napisał(a): jak browarek na bulwarze to ja może jednak autobusem przyjade xD

nooo browarek na bulwarze to będzie kropla w morzu hehehhe ;) oczywiście nikogo nie będziemy zmuszać do zalewania się w trupa :) każdy pije według własnego uznania :)


RE: Wspólne grillowanie - Chris da Lucca - 5.05.2012

no jakas rozgrzewka musi byc :) a browarek jak aperitifffffff, żeby bebechy rozruszac przed zapijaniem sie w sztos xD


RE: Wspólne grillowanie - Stiopa - 5.05.2012

No dobra sowa, wygrales, mam 28, ale ja mam dwojke dzieci :D
Jak pisalem sb, zobacze co da sie zrobic...


RE: Wspólne grillowanie - MaxR - 5.05.2012

Kurwa to ja tam będę leszczu jak przyjade, bo 18stke mam na karku :P. Chętnie jak to będzie koniec czerwca, bo mam szkołę :)


RE: Wspólne grillowanie - Eremi - 12.05.2012

Ulala ja z Podkarpacia więc mam w uj drogi :) Poza tym szkoła, brak pracy, brak auta, rodzice by z dupy strzelali, reasumując nie ma szans przez najbliższe 2 lata :D


RE: Wspólne grillowanie - sowa - 14.05.2012

UWAGA!!

Z racji, że mamy już Maj, trzeba zacząć ustalać termin spotkania. Pierwsza propozycja to:

6,7,8 LIPIEC


Z racji, ze wiele osób miało zastrzeżenia co do czerwca, proponujemy Lipiec. Pogoda powinna być odpowiednia. I myślę, że ten termin będzie pasował większości z chętnych osób. Aczkolwiek to 1 propozycja więc zapraszam do dyskusji.

Jak wygląda obecnie lista chętnych:

- sowa
- Kay
- Andy Ellias
- Xplasm (+ rodzinka)
- Yes I Am aka Tommy
- Oneplayz
- Kamy
- Progsiv
- Mixee
- Dj Herman
- Antrack
- Chris da Lucca
- Stiopa
- MaxR
- RDZK ??
- SecretRank ??

+ jakieś dzierlatki, które Kay zobligował się poznać na świeżo w Toruniu i zaprosić do wspólnej imprezy :)

Jeżeli są jacyś jeszcze chętni to ofc. ZAPRASZAMY :D I mam nadzieję, ze nikt zdania nie zmienił z wyżej wymienionych osób :)




RE: Wspólne grillowanie - Monita★ - 14.05.2012

"jakieś dzierlatki, które Kay zobligował się poznać na świeżo w Toruniu i zaprosić do wspólnej imprezy Smile" hahaha :D


RE: Wspólne grillowanie - xplasm - 14.05.2012

ja cały czas na tak, ale nawet jak będzie ustalony termin to i tak na ostatni dzwonek bede wiedział czy jade czy nie


RE: Wspólne grillowanie - RDZK - 15.05.2012

Jezeli chodzi o mnie, to niczego nie obiecuje. Jedyne co moge narazie powiedziec, to tyle, ze bede na 50%. Bo checi sa, ale wiadomo, same checi nie wystarcza. O czym mowa? O pieniadzach :D Jesli do lipca zwiekszy sie grubosc mojego portfela, to mozecie sie mnie spodziewac :D


RE: Wspólne grillowanie - SecretRank - 15.05.2012

Do lipca sie napewno z kasa nie wyrobie, odpadam.