MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją (/temat-nowsze-wtyczki-izotope-problem-z-instalacja)



Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Druii - 30.11.2016

Cześć!

Miał ktoś z Was może jakieś problemy z instalacją wtyczek Izotopa?
Nowsze instalatory w produktach: Neutrino, Neutron, Ozone 7 Advanced, Rx Plug-in Pack, Vinyl i Vocalsynth wywalają mi errory podczas instalacji (do tego nie mogę wybrać miejsca instalacji VST3).

Wysłałem już maila do supporta ale jeszcze nie odpowiedzieli, a trochę mi się spieszy z robotą.

[Obrazek: b2dnlXY.jpg]


Próbowałem zmienić ścieżkę VST w rejestrze, próbowałem robić tak jak na stronie Izotopa (wszystko domyślnie z ustawieniem Custom Installation i wypisanymi przez nich ścieżkami), ale dalej wywala błędy i nie instaluje najważniejszego - bibliotek .dll.


RE: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Recoil83 - 30.11.2016

Witam, system Windows 10? Próbowałeś uruchomić instalator jako administrator?
Czy to się dzieje tylko z produktami izotope czy z innymi programami też?


RE: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Druii - 30.11.2016

Win 10. Tak, próbowałem, próbowalem też z trybami zgodności.
No tylko z tymi konkretnymi produktami Izotope, a co więcej - starsze produkty ze starszymi instalatorami hulają elegancko. Tylko w tych nowych mi coś wykrzacza (pewnie wina instalatora) i w efekcie nie instaluje najważniejszych rzeczy. Jeszcze Neutrona udało mi się zainstalować (wystarczyło zaznaczyć też do instalacji VST2, bo wcześniej wybierałem jedynie VST3), ale też parę errorów wyskoczyło. W takiej samej sytuacji przy np. Ozonie 7, tak czy siak mi wywala błędy i instaluje tylko .exe.


RE: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Recoil83 - 30.11.2016

Windows 10 lubi sobie pokasować pliki, może robi jakieś problemy, już myślałem że jakaś infekcja, lub dysk pada, ale to wina raczej oprogramowania.


RE: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Druii - 30.11.2016

Mam zmodyfikowanego Win10 bez tego syfu, który czyni go tym złym Win10 (ale nowy kernel dla audio jest!!!), więc nic mi raczej nie pokasuje bez mojej zgody :). Sprzętowo też nie. Nic, czekam na support izotopa albo może kogoś tutaj.


RE: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Zirds - 30.11.2016

A pytałeś oprócz Supportu na jakimś forum poświęconym Izotopowi? Może nie tylko problem ten pojawia się u Ciebie, może ktoś spoza firmy jest w stanie rozwiązać ten problem, bo mógł go mieć prsed Tobą.


RE: Nowsze wtyczki Izotope - problem z instalacją - Druii - 30.11.2016

Pytałem na facebookowym forum użytkowników Izotope i narazie nikt nie odpowiedział.
Sprawdzałem też na googlu i po innych forach, ale tylko jedna osoba miała taki problem i... chyba nie został rozwiązany, albo nie całkowicie. Więc prawdopodobnie to nie jest tylko mój problem. Ale możliwe, że reszta rozwiązań została podawana na drodze Support-Klient, więc... pozostaje mieć nadzieję ;)