MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Dział dla "DJ'ów" - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Dział dla "DJ'ów" (/temat-dzial-dla-dj-ow)



Dział dla "DJ'ów" - NeoN - 2.05.2012

Jak dobrze wiemy to forum jest wprost stworzone dla producentów muzycznych. Ale czy niektórzy z was nie chcieliby nauczyć się mixować utwory muzyczne? Taki dział pomógłby w jakiś sposób forum przynajmniej liczbą użytkowników. W dziale będą : Poradniki , Linki z programami , Linkami do skinów . W dziale też znajdzie się miejsce gdzie będzie można wykazać się tym co umie poprzez Walke DJ`.
(dwóch dj`ów zmierzy się swoimi skillami ) Również będą Nagrody typu : ranga "DJ" i ikonka płyty vinylowej pod avatarem użytkownika, ale żeby zdobyć takie coś to trzeba się na prawdę wykazać .

Co wy na ten pomysł? Jeżeli komuś coś się nie podoba w pomyśle lub podoba niech śmiało pisze.

Jeżeli chcecie żeby dział był piszcie "Jestem na tak" jeżeli jednak nie "Jestem na nie" <hot>


RE: Dział dla "dj`ów" - Krzych - 2.05.2012

Ja jestem na tak :)


RE: Dział dla "dj`ów" - Condi - 2.05.2012

Ja jestem na nie. Forum jest dla producentów i tak też ma być. Jest dział z setami i starczy.


RE: Dział dla "dj`ów" - xplasm - 3.05.2012

Jeśli ktoś to ogarnie, to dlaczego nie.


RE: Dział dla "dj`ów" - Herman - 3.05.2012

jestem za, moznaby tez top 10 dla setów wprowadzic i powiedzmy ze ten kto wygra skleja w seta top 10 produkcji na kolejny miesiac ;d


RE: Dział dla "dj`ów" - xplasm - 3.05.2012

(3.05.2012, 10:19)Dj Herman napisał(a): i powiedzmy ze ten kto wygra skleja w seta top 10 produkcji na kolejny miesiac ;d
a to kara chyba :P




RE: Dział dla "dj`ów" - ThomasWoodworm - 3.05.2012

ja jestem ZA :D


RE: Dział dla "dj`ów" - Knifeman - 3.05.2012

No nie powiem bo z chęcią bym się nauczył tej sztuki.

Jestem na tak


RE: Dział dla "dj`ów" - Yes I Am - 3.05.2012

Jestem na nie, gdyż moim zdaniem to nie wypali... Po prostu będzie mało popularne takie cuś... A sieć i tak ma już masę stron konkretnie tematycznych..


RE: Dział dla "dj`ów" - F3edo - 3.05.2012

Forum ma nazwę music PRODUCERS, nie róbmy grochu z kapustą


RE: Dział dla "dj`ów" - Lipsky - 4.05.2012

niby to nie pasuje bo to forum dla producentów, ale zauważcie że teraz żeby osiągnąć sukces zwykle trzeba będąc producentem umieć grać i odwrotnie :)
ja jestem na TAK, pod warunkiem że nie będzie to śmietnik, tylko miejsce na kilka podstawowych tutoriali, poddział z promo setami dla wszystkich i osobny z audycjami/podcastami na poziomie dla tych którzy są faktycznie dj, grają regularnie i odnoszą w tym jakieś sukcesy.
sądze że poddziały typu "pochwal się swoim sprzętem" są całkowicie zbędne. pozdro :)


RE: Dział dla "dj`ów" - Eremi - 14.05.2012

(3.05.2012, 11:21)xplasm napisał(a):
(3.05.2012, 10:19)Dj Herman napisał(a): i powiedzmy ze ten kto wygra skleja w seta top 10 produkcji na kolejny miesiac ;d
a to kara chyba :P

Hahaha rozjebałeś mnie tym :D


RE: Dział dla "dj`ów" - Siders - 14.05.2012

mozna cos pomyslec :)


RE: Dział dla "dj`ów" - Mike Draft - 16.05.2012

też jestem na tak, sądzę że sztuka mixowania przyda się nie jednemu :)


RE: Dział dla "dj`ów" - RDZK - 21.05.2012

Podpisuje sie pod tym co napisal Lipsky.
A od siebie dodam, ze z checia poznalbym 'jak to dziala' i jak to wszystko ogarnac (: